Jump to content


Fotografije

Ukraden Genesis


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
21 odgovora na ovu temu

#21 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 28 July 2010 - 12:27 PM

@4n1jacar
mislim da nije 15000, nego 16900 gornja granica za ne pokretanje krivickog postupka. drugim recima, kradite do 16900. :roll:

meni su krali dve bicikle. u posetku sam se nervirao, ali sad sam i zaboravio. mom drugaru su krali pre dva - tri meseca, pa sam posao sa njim do supa da prijavimo. kada je rekao da je bicikla placena oko 5000 pre 5 godina, on (policajac) ga je pogledao i pitao ga. da li stvarno mislis da ce da ti nadjemo biciklu. nestaju kola pa ih ne nadjemo a ti ocekujes da ti nadjemo biciklu koja sada skoro uopste ne vredi. ako vidis negde da posumnjas da je tvoja, pozovi nas, mi cemo da dodjemo. to je bio komentar lica koje je zabuzeno za nasu bezbednost i bezbednost nastih stvari :|
  • 0
Posted Image

#22 todos

todos
  • Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • LocationČačak

Postavljeno 28 July 2010 - 04:06 PM

Bicikla treba da bude isključivo ispred nosa. Ako se namerače i takvu mogu da ukradu. svaki zaklop samo odvlači glupe lopove, te sitne hohštaplere. Opet svaki zaklop odlaže krađu od nekoliko sekundi do nekoliko minuta, što nije zanemarljivo naročito kad se ide u prodavnicu, banku... Ja na kolima imam lavlju kanđu i kasko tako da brinem ko ovi naši političari o standardu svog stanovništva. Šteta što ne postoji kasko za bicikle i motore. Što se policije tiče, šta se tu može kad je neki retard pisao zakon i određivao šta vredi, a šta ne.
  • 0
Scott Aspect 35 2010 & Biria...photobucket/smisdejt




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika