Jump to content


Fotografije
- - - - -

CUSTOM MADE BIKES vs KONFEKCIJA China, Taiwan


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
112 odgovora na ovu temu

#41 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 16 June 2010 - 09:59 PM

Kao ljudi koji voze Ferari a ugasi im se na semaforu

Sva sreća pa velika većina super-automobila dolazi sa opcijom automatskog menjača :mrgreen:.
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#42 zeggerr

zeggerr
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno 17 June 2010 - 07:17 AM

Misljenje je kao dupe-svako ga ima, pritom mislim na ljude sa opakim bajkovima, slabim nogama i srcem. Licno poznajem razne likove sa odlicnim biciklama, i njihovo misljenje je da sam ja nenormalan sto se 'lozim' i na mom matorom 16kg teskom GT mtb-u prelazim mesecno 1000-1500km, dok oni lagano izvezu tek koju stotinu kilometara mesecno i manje, vise onako pozerski, jer to i jeste osim navodne strasti jedini razlog zasto poseduju karbonski bajk sa vrhunskom opremom..... Svako ima svoje misljenje i ludosti; ja sam njima smesan kao i oni meni-otvoreno, ali ne suprotstavljamo misljenja jer to ne bi odvelo nigde.
  • 0
vredniji je gram iskustva od tone teorije....

#43 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4279 posts

Postavljeno 17 June 2010 - 07:40 AM

Za "uzivanje" u voznji koje se u ovoj temi cesto potencira nije bitno da imas bajs koji kosta kao godisnja zarada prosecnog gradjanina ove drzave. Dovoljan je bajs, bilo kakav, ako ti je bitno uzivanje u voznji.
Ti sto voze par stotina km godisnje "uzivajuci" na besnom bajsu bi mnogo vise uzivali na nekom udobnom city bajku uz laganu voznju (jer oni samo i voze lagano). Samo sto njima nije cilj uzivanje nego pokazivanje... A na city bajku ne mogu da se pokazu, tj. izlece komplekse.
  • 0
.

#44 StefanMD

StefanMD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 posts
  • LocationModricha, RS/BiH

Postavljeno 17 June 2010 - 07:59 AM

Za "uzivanje" u voznji koje se u ovoj temi cesto potencira nije bitno da imas bajs koji kosta kao godisnja zarada prosecnog gradjanina ove drzave. Dovoljan je bajs, bilo kakav, ako ti je bitno uzivanje u voznji.
Ti sto voze par stotina km godisnje "uzivajuci" na besnom bajsu bi mnogo vise uzivali na nekom udobnom city bajku uz laganu voznju (jer oni samo i voze lagano). Samo sto njima nije cilj uzivanje nego pokazivanje... A na city bajku ne mogu da se pokazu, tj. izlece komplekse.


Potpisujem...
  • 0

#45 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 17 June 2010 - 08:27 AM

Za "uzivanje" u voznji koje se u ovoj temi cesto potencira nije bitno da imas bajs koji kosta kao godisnja zarada prosecnog gradjanina ove drzave. Dovoljan je bajs, bilo kakav, ako ti je bitno uzivanje u voznji.
Ti sto voze par stotina km godisnje "uzivajuci" na besnom bajsu bi mnogo vise uzivali na nekom udobnom city bajku uz laganu voznju (jer oni samo i voze lagano). Samo sto njima nije cilj uzivanje nego pokazivanje... A na city bajku ne mogu da se pokazu, tj. izlece komplekse.


Potpisujem...


+1
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#46 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 17 June 2010 - 09:07 AM

Dobro ljudi aj sad mi kazite misljenje o coveku koji ima recimo pet, sest ekstra bicikli a pritom zivi u Srbiji n2:smiley_bike
  • 0
..............

#47 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 June 2010 - 09:22 AM

U zavisnosti od znanja, umeca, kilometraze, imovinske karte, porekla bicikala misljenje moze da varira od kretena do impresivnog :)
  • 0
Postavljena slika

#48 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 17 June 2010 - 09:36 AM

A kako ti to znas koliko on ima znanja,koliko prelazi kilometara itd... po svojim cuvenim pretpostavkama :D
  • 0
..............

#49 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 June 2010 - 09:48 AM

Procitaj jos jednom sta pitas n:happy0192


Naravo da ne znam ni ko je, i zbog toga nije ni moguce dati precizan odgovor vec rastegljiv i parametarski zavistan.
  • 0
Postavljena slika

#50 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 17 June 2010 - 09:57 AM

Pa naravno da ti neznas takvog coveka nikad i neces zato sto imas samo lose namere (DA KOMSIJI CRKNE KRAVA) :mrgreen:
  • 0
..............

#51 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 June 2010 - 09:59 AM

Kao sto rekoh pretpostavke su majke zajeba,a ti plivas u njima ... Obaska sto ti rezolucija izmedju stvarnih losih namera i random podbadanja funkcionise koliko i logicki aparat n:happy0192
  • 0
Postavljena slika

#52 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 17 June 2010 - 10:00 AM

KINO n2:haha n2:haha n2:haha
  • 0
..............

#53 licmi

licmi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 213 posts

Postavljeno 17 June 2010 - 10:40 AM

Lik sto je otvorio temu je samo bacio kosku. Tema je istrosena...
Marko ti sto si probao sve one profi bajseve svaka cast , o tome koliko ti zavidim necu ovom prilikom... 8)
Ljudi u subotu je voznja za izduvavanje, Spasa i ekipa, imate na last minut-u...
Razmisljajte o voznji a ne o bajsu ... Kad skupimo pare kupicemo neke besne makine :D :D :D :D
Pozdrav.
  • 0

#54 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 17 June 2010 - 11:12 AM

Razmisljajte o voznji a ne o bajsu ... Kad skupimo pare....


potpisujem.
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#55 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 17 June 2010 - 12:08 PM

Ma ja sam samo hteo da kazem da bih voleo da svi mi imamo iste ili priplizne uslove za kupovinu bajsa a neki odmah pricaju o cuclama ,kako samo mamini i tatini sinovi voze dobre bicikle i kukaju nad svojom sudbinom.Ali jebiga i ja sam se nalupao gluposti i padam u vatru trulo, n2:1073[1]
  • 0
..............

#56 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 June 2010 - 02:45 PM

i kukaju nad svojom sudbinom


A tacno gde to? Mislim slobodno citiraj post ili deo posta ...
  • 0
Postavljena slika

#57 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 17 June 2010 - 02:47 PM

i kukaju nad svojom sudbinom


A tacno gde to? Mislim slobodno citiraj post ili deo posta ...


sarkazam :mrgreen:
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#58 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 17 June 2010 - 02:51 PM

n2:thumbsup radije bih zaobisao ovu temu :D
  • 0
..............

#59 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 June 2010 - 03:08 PM

pa sudeci po broju postova u njoj bas i ne bi :D
  • 0
Postavljena slika

#60 HARDCORE

HARDCORE
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 17 June 2010 - 05:08 PM

Uf,

samo sam hteo da cujem Vasa misljenja o kvalitetim biciklima, i da li ima entuzijasta medju Vama i ljudi koji cene bicikl u detalj!!!

Licno sam potiv karbona i protiv konfekcije! Mnogo je jos manufaktura koje rade handmade kao Ellsworth, Klein , Liteville, i mnooooooooogi drugi a za koje 90% ljudi i nije culo i zato mi je mnogo krivo. Nismo uopste edukovani sto se biciklizma tice, cast izuzetcima! Preskocili smo 90-te! Culo se samo za Scott, Specialized, Cannondale a recimo Ellsworth je americki ponos =D> i radi premium alu ramove poput Klein-a a ramovi su im skuplji od najskuljih karbonskih i vecni.

Krivo mi je sto su se mnoge male firme koje su bile izuzetno cenjene 90-tih ugasile i sto je dosla era china-taiwan masovne proizvodnje nekvalitetog karbona i aluminijma.

Malo je jos ostalo ljudi koji zagledaju ram u var, vec se samo gleda logo, da je sto upadljiviji i da ga sto vise ljudi vozi. Dovoljno je uci u nama dve poznate radnje Pla...... ili Capr..i kupiti najskuplji bickikl i to je to.. Licno bih pre vozio handmade Independent STEEL bicikl http://www.ifbikes.c...Philosophy.html nego kratkovecno karbonski Scott, Ghost itd.

Samo sam hteo da vidim takodje da li ima individualista medju Vama, a vidim da ih ima, svaka cast.
I takodje me je odusevio tim iz Ceske i voleo bih da tako nesto i kod nas postoji.

Takodje mi je muka od ovih nasih matorih sanera n:sign0023 koji valjaju "skupe" bicile po cenama kao na zapadu i koji lazu i mazu naprzene pocetnike "pacijente" i ljude koji su skupili novac i resili da kupe lep i kvalitetan bike, kako je to najjace, najbolje, karbon, Simplon, Scott, Ghost, Cube & Co... Takodje mi je muka, sto pomenu jedan gore, ljudi koji dobiju KTM ili ga kupe u Bubanj potoku (ali bilo koji model, iz bilo koje godine, a i najnoviji i najbolji) i misle da voze ko zna sta [-X .

I najvise mi je muka od ovih nasih puteva i nenormalnih vozaca motora i automobila koji uopste nemaju obzira prema nama, tako da sam odlucio da ostanem na MTB-u!
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika