Jump to content


Fotografije
- - - - -

Treba mi vaša pomoć!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
28 odgovora na ovu temu

#21 vstojnic

vstojnic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 28 March 2007 - 05:45 AM

Ma jok, oni me na drugoj strani tek nista nisu pitali, videli nije nista tesko u torbi i samo udarili nalepnicu na kofer i ajde.
Kazem, nikakva frka, samo da ne izgleda ganc novo,
Izvadis iz kutije, malo prljavih carapa i donjeg vesa uz deo zamotas :D i nece niko da gleda.Pravis se da si aljkav do daske i prolazis :lol:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

#22 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 28 March 2007 - 08:57 AM

Ekselent. Sad još da zbarim ortaka koji će letos tamo... :)
  • 0

#23 Niksa

Niksa
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 31 August 2007 - 07:49 AM

e sad pazi ovamo.
http://www.bas-bg.com. to ti je internet strana jedne radnje u bugarskoj.tj sofija.cene sum im sasvim ok.feftinije ne moze biti.ali rade sa sram-om.zamena od sram-a za shimano-ve xtr,xt i lx su ti x0,x9, i x7.i sad dolazi najbolje.naime ova prodavnica daje 25% popusta na svakom prijavljenog clana na netu(laka stvar-isto ko sto si se zaclenio u forum) na danu rodjenja(rodjendan),i n kraj ti bugari vrate pdv od 20% kolko kosta kod njih.na kraj sve to izadje po neverovatnoj ceni.(+30-40e za put i vizu).a ako ti rodjendan proso tada....................................


Jel neko zna odnos Leva i Eura? Ja ozbiljno razmisljam da krenem put Bugarske. Bio sam na pomenutom sajtu i nije losa ponuda, bar za mene-pocetnika amatera. Sta kazeta jel se isplati?
Molim vas za komentare,predloge,pomoc...
  • 0

#24 Niksa

Niksa
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 01 September 2007 - 10:59 AM

e sad pazi ovamo.
http://www.bas-bg.com. to ti je internet strana jedne radnje u bugarskoj.tj sofija.cene sum im sasvim ok.feftinije ne moze biti.ali rade sa sram-om.zamena od sram-a za shimano-ve xtr,xt i lx su ti x0,x9, i x7.i sad dolazi najbolje.naime ova prodavnica daje 25% popusta na svakom prijavljenog clana na netu(laka stvar-isto ko sto si se zaclenio u forum) na danu rodjenja(rodjendan),i n kraj ti bugari vrate pdv od 20% kolko kosta kod njih.na kraj sve to izadje po neverovatnoj ceni.(+30-40e za put i vizu).a ako ti rodjendan proso tada....................................


Ljudi ajmo jos malo komentara,predloga,dal se isplati, da vadim vizu ili ne???
  • 0

#25 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 September 2007 - 08:05 PM

Neznam sta je to toliko potrebno jednom pocetniku, amateru kako sam kazes da ide u Bugarsku po delove. Predpostavljam da neces kupovati sve novo, jer u startu je neisplatljivo kad za za te pare imas kompletan bajs ovde, polovnjak naravno.

Isplatljivo je jedino ako kupujes neke skupocene stvari, koje verujem da ti netrebaju.
Odlazak zbog par stvari i teoretsku ustedu na papiru od par desetina evra, neverujem da je isplatljivo jer neznas sta te sve ceka usput, a izgubis ceo dan u putu.

Predlazem da kazes sta te konkretno interesuje da bi uporedili cene tamo i ovde.
  • 0

#26 dejan80

dejan80
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 01 September 2007 - 09:41 PM

Ako ti je usput Bugarska, tj ideš tamo na more ili sl. inače put samo da bi kupio delove za bajs...pa to bi trebalo da bude malo više delova da bi se put isplatio.

Osim ako ne planiraš neki ozbiljniji šverc :wink: u tom slučaju nas obavesti pre nego kreneš
  • 0

#27 Niksa

Niksa
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 02 September 2007 - 08:25 AM

Mislio sam da kupim nov kompletan bajk za oko 250e, ako je istina da u Bugarskoj dobijes popust od 25% + povracaj poreza od 20%, mislim da bih tamo za manje pare kupio bolji bajk nego ovde za vecu sumu. Kao sto je rekao arioth vise informacija na sajtu http://www.bas-bg.com
U svakom sl.hvala na odgovorima.
  • 0

#28 dejan80

dejan80
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 02 September 2007 - 09:37 AM

A ti bi ceo bike. OK ako je istina to za popuste,pa i ajde. A kod nas opet imaš carinu i porez koji će to skoro da anuliraju.

U svakom slučaju javi šta si uradio.
  • 0

#29 koloezda4ka

koloezda4ka
  • Members
  • Pip
  • 18 posts

Postavljeno 04 September 2007 - 07:53 PM

Odnos evra i leva je 1eur za 1,95leva.Treba se cuvati "divljih" menjacnica koje menjaju po nizem kursu od drzavnog.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika