Jump to content


Fotografije

Ja i vi (lozane)


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
46 odgovora na ovu temu

#21 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 October 2009 - 05:08 PM

Ajde majke ti kako se ne lozis kada juris za njima i nesto im objasnjavas? Odakle ti ideja da i mogu bilo sta da shvate? Jel ti ikad padne na pamet da po BG-u imas solidan broj dusevno bolesnih osoba, osoba koje su pretprele kojekave traume i skrenule na slobodi? Da li ti deluje neverovatno da dok si pored njega moze samo da te nenadano drkne nogom po bajsu i da sletis a da je ziv saobracaj pored tebe.Od budala se po pravilu kloni a ne juri se za njima u pokusaju isterivanja nekakve pravde i principa.


^^ what he said
  • 0

I chill harder than you party. 


#22 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Postavljeno 09 October 2009 - 05:30 PM

Ja ne volim mnogo da komentarišem i da se raspravljam sa nekim oko nekih gluposti.Ali čitam i pratim ko šta i kako piše,i slobodno mogu sebi da dozvolim da kažem,"Gary" mnogo sebi dozvoljavaš za svoje godine,svima nešto popuješ,i uvek si sve ti najpametniji.Čisto samo da ti nepišem,nemoj i meni odmah da popuješ kao i ostalima,jer neću nasesti na tvoje provokacije,A mogu ti reći da me po tvom ponašanju,dosta podsećaš na "PILETA",koga već nema odavno na forumu,iz već znaš kojih razloga.Ne želim sebe da stavljam u situaciju,da moram da ti pojašnjavam neke stvari o žvotu,u koji si tek zakoračio,vrati se u neki od prethodnih postova,i pročitaj šta ti je već neko napisao,stavi malo prst na čelo i razmisli,da i ti sam,nisi kao te ostale "LOŽANE".Ja se unapred izvinjavam moderatorima,ako mislite da ovaj post ima uvredljivog sadržaja,slobodno ga obrišite.

Pozdrav svima!!!!!!
  • 0

#23 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 October 2009 - 05:47 PM

Pa ja ne provociram nikoga. Ti i isto spadas u ekipu koja me ne podnosi. Vidis kad bi gledao objektivno shvatio bi poentu i sustinu uospte ove teme i postova, a doticni pri3rak je tako uzeo par recenica koje mu odgovaraju i izvrgnuo ih i kupotrebio protiv mene. I sad ovi koji imaju nesto protiv ce lepo da kazeu "jeste u pravu je" "gary jeste tako je" i sl. To samo pokazuje sve o vama, kako imate neodoljivu zelju da se**te kad za tim uopste nema potrebe.
Niti ja ikome popujem, niti napadam PRVI.
Ako se bas naljutio evo, ucinicu mu, uzecu hoklicu, popeti se pa ne mora da se saginje. Moze i stojeci.

Pozdrav ! :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#24 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 October 2009 - 05:50 PM

@Pri3rak
Pa ti ocigledno moras da branis cast tih bolesnika jer si ocigledno isti ko oni. Nazalost, tvoje lecenje je ostavilo neke posledice. Ne tamburam ja nista za sebe, nego pricam kako je oko mene. Ali opet kazem, tvoj mozak je isuvise mali za vise od jedne prosto prosirene recenice.

btw, ako ti smeta moje neko zivotno opredeljnje i uopste posvecenost biciklizmu, znas kako duze, ono, mozes samo da se sagnes.

Ja branim cast bolesnika?Jesi li ti normalan makar za gram ?Naprotiv svugde ti pricam izbegavaj ih, nema im pomoci i ti ni po cemu nisi nadlezan da bilo kome sta objasnjavas popujes dajes savete ili uterujes u red.Sta si bre ti zamislio da si serif na divljem zapadu? Odakle tebi ovlascenja da bilo sta tu radis?U takvim situacijama imas samo dve validne opcije ili da se sklonis ili da ukoliko su napravili ozbiljan prekrsaj/kricvicno delo to prijavis policiji i budes svedok, sve preko toga je van svake tvoje nadleznosti.Imas uzasan problem sa komplexom velicine, shvati jedno svi zakoni koji vaze za nas vaze i za tebe, ako naletis na ludjeg ujebace te pa ti budi u pravu koliko zelis :)
  • 0
Postavljena slika

#25 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 October 2009 - 05:53 PM

Auuuu brate al si ti odlepio. Sta ti pricas. Jel si jutros uzeo i roze tableticu ? Zao mi te je.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#26 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Postavljeno 09 October 2009 - 06:21 PM

Pa ja ne provociram nikoga. Ti i isto spadas u ekipu koja me ne podnosi. Vidis kad bi gledao objektivno shvatio bi poentu i sustinu uospte ove teme i postova, a doticni pri3rak je tako uzeo par recenica koje mu odgovaraju i izvrgnuo ih i kupotrebio protiv mene. I sad ovi koji imaju nesto protiv ce lepo da kazeu "jeste u pravu je" "gary jeste tako je" i sl. To samo pokazuje sve o vama, kako imate neodoljivu zelju da se**te kad za tim uopste nema potrebe.
Niti ja ikome popujem, niti napadam PRVI.
Ako se bas naljutio evo, ucinicu mu, uzecu hoklicu, popeti se pa ne mora da se saginje. Moze i stojeci.

Pozdrav ! :wink:


Kao prvo druže,nemam ja potrebe da nekoga podnosim ili ne podnosim,ja sam se učlanio na ovaj forum,da ako mogu naučim još po nešto o biciklima,iako radim kao serviser(i to već 5-6 godina),i da naravno nekome dam neki savet i pomognem kada mogu i kada imam vremena da sednem za komp.Nisam ovde da bih bilo koga vređao,omaložavao itd.Ali da se vratim,na tvoj prethodni post.Uvek gledam ako mogu da smirim stvari,a ne da se prepirem sa nekim ko nekih nevažnih stvari u životu.Život je isuviše kratak da bi ga ja trošio na kojekakve bolide,koji pored mene prolete bajkom,da bi nekome nešto dokazali.Voziš bajk zbog tebe,i tek kada budeš uspeo da iskuliraš,nekog takvog bolida,onda si tek na pravom putu.U mom primeru,ako neko misli da je bolji od mene,neka misli,to je njegovo pravo.Danas je svet pun takvih ljudi,a imao sam prilike i da vidim kako se završava neko takvo kur**nje.Tako da vozi bajk,uživaj,iskuliraj bolide,i uživaj u vožnji.Nadam se da nećeš pogrešno da me shvatiš. :wink:
  • 0

#27 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 October 2009 - 06:41 PM

Auuuu brate al si ti odlepio. Sta ti pricas. Jel si jutros uzeo i roze tableticu ? Zao mi te je.


Pa verujem ja da je tebi zao mene, ali veruj mi da ce retko koga biti zao za tobom :)
  • 0
Postavljena slika

#28 juventino

juventino
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts
  • LocationZaječar

Postavljeno 09 October 2009 - 09:07 PM

Kao prvo druže,nemam ja potrebe da nekoga podnosim ili ne podnosim,ja sam se učlanio na ovaj forum,da ako mogu naučim još po nešto o biciklima,iako radim kao serviser(i to već 5-6 godina),i da naravno nekome dam neki savet i pomognem kada mogu i kada imam vremena da sednem za komp.Nisam ovde da bih bilo koga vređao,omaložavao itd.Ali da se vratim,na tvoj prethodni post.Uvek gledam ako mogu da smirim stvari,a ne da se prepirem sa nekim ko nekih nevažnih stvari u životu.Život je isuviše kratak da bi ga ja trošio na kojekakve bolide,koji pored mene prolete bajkom,da bi nekome nešto dokazali.Voziš bajk zbog tebe,i tek kada budeš uspeo da iskuliraš,nekog takvog bolida,onda si tek na pravom putu.U mom primeru,ako neko misli da je bolji od mene,neka misli,to je njegovo pravo.Danas je svet pun takvih ljudi,a imao sam prilike i da vidim kako se završava neko takvo kur**nje.Tako da vozi bajk,uživaj,iskuliraj bolide,i uživaj u vožnji.Nadam se da nećeš pogrešno da me shvatiš. :wink:


Mene bi mrzelo da kucam ovol'ko... :wink:
btw, ja ne ispravljam krive drine. 8)
  • 0
.

#29 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 October 2009 - 10:02 PM

Heheh, Gary against the World :D

@Gary, delimicno i imas pravo, ima svakakvih budala, jurcaju na sve strane i glupiraju se, ali kada takva budala prodje pored tebe ili kada ga ti obidjes, a on onda nastavi da se pali, da te goni, pretice i slicno, ti samo iskuliraj, nastavi svojim dosadasnjim tempom i aj zdravo :D
To je najbolji nacin da spustis nekoga...
  • 0
Postavljena slika

#30 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 10 October 2009 - 09:07 AM

Ni sam ne znam koliko puta mi se desilo da me nabedjeni "trkaci" prodju, okrecu se da li ih jurim, naprave 100 m razlike i onda normalno ispuste dusu. Samo nastavis svoj tempo, stignes ga i prodjes kao pored turskog groblja :wink: .

Nista nisu bolji ni pravi "takmicari". I oni imaju isti sistem. Nagazi iz sve snage kada nekog obilazi a ona ufitilji na brzinu jedva 1-2 km/h vecu od moje. Ali je napravio 150 m razlike. Sto ne moze da napravi vise nije bitno...
  • 0
.

#31 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 10 October 2009 - 09:40 AM

jedan klinja me je non-stop proganjao!gde god da me vidi-bez obzira da li idemo u istom smeru ili ne,stigne me i pretice!!!moram da priznam da me je malo iritiralo,i padalo na pamet da ga zaustavim i pitam dal' je normalan, ali sam iskulirao, jer sam se bojao da ne histerise(e tad bi morao da ga oderem od batina).e sada me vise ne prati-samo me dobro odgleda.
  • 0
SPARK 10

#32 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 October 2009 - 12:44 PM

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience!
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#33 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 10 October 2009 - 01:16 PM

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience!

apsolutno tacno !!! =D>
  • 0
SPARK 10

#34 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 October 2009 - 02:25 PM

Sa druge strane, previše dosledna primena sentence "pametniji popušta" je i dovela do vladavine budala, zar ne?
  • 0

I chill harder than you party. 


#35 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 October 2009 - 02:35 PM

Pa o tome se i radi. Ja sam rekao na pocetku, medjutim neki pojedinci su skrenuli sa teme jer imaju preveliku zelju da pametuju i prave se neka muda.
Dakle, svakog normalnog bas briga za te idiote, ali vremenom to predje neku granicu. Takvima treba u jednom trenutku objasniti/pokazati da su idioti koji treba da se spuste na zemlju.
Mada dobro, ovaj pri3rak ima posledice lecenja i zaista nije za smejanje. Decko se#e o nekim stvarima koje nemaju veze sa mozgom. Ja da se pravdam necu ovde nikome. Ko ima mozak vidi, ko nema treba mu pomoci. Kad me vidis u gradu, ti sidji sa bajsa pa lepo da se ispricamo a ne ovako.
Ja sam rekao, da godinama trpim te idiote, da je budala prva krenula da se lozi, da takve treba nekad spustiti i sl.
A neki sta ovde pisu je jadni i komentarisati.

Prijatan vam ovaj lepi vikend, a posle ko zna kad.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#36 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2009 - 02:46 PM

Pa o tome se i radi. Ja sam rekao na pocetku, medjutim neki pojedinci su skrenuli sa teme jer imaju preveliku zelju da pametuju i prave se neka muda.
Dakle, svakog normalnog bas briga za te idiote, ali vremenom to predje neku granicu. Takvima treba u jednom trenutku objasniti/pokazati da su idioti koji treba da se spuste na zemlju.
Mada dobro, ovaj pri3rak ima posledice lecenja i zaista nije za smejanje. Decko se#e o nekim stvarima koje nemaju veze sa mozgom. Ja da se pravdam necu ovde nikome. Ko ima mozak vidi, ko nema treba mu pomoci. Kad me vidis u gradu, ti sidji sa bajsa pa lepo da se ispricamo a ne ovako.
Ja sam rekao, da godinama trpim te idiote, da je budala prva krenula da se lozi, da takve treba nekad spustiti i sl.
A neki sta ovde pisu je jadni i komentarisati.

Prijatan vam ovaj lepi vikend, a posle ko zna kad.

Decko ? :lol: Od tebe sam stariji jedno 10 godine klinjo nedozreli :P

Inace zbog tebe da silazim sa bajsa, jesi li ti lud? Mislim imas te tvoje drugare psihicje pa se ubedjujte medjusobno, svakako se vec razumete dobro :)
  • 0
Postavljena slika

#37 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 10 October 2009 - 03:10 PM

ajmo malo kulijana :!:
  • 0

#38 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 October 2009 - 03:20 PM

Gary, okej, kapiram ja tebe, ali mi pričamo o različitim stvarima. Ja pričam o slučajevima gde konkretno nečije postupanje ima posledice po tebe... Ono što jes u pravu frik je da ne znaš šta može dunuti liku, idete 40-50 na sat u živom saobraćaju, on posle par pranja se isfrustrira i drkne te nogom, gađa te bidonom, a ti poljubiš glavom bankinu i onda si ćao gari, motaš u večnim lovištima. #-o

Ne kapiram šta to znači "vremenom pređe neku granicu"? Ja gledam te prepaljene likove zadnjih 10 godina pa ne osećam neku potrebu da prihvatim izazov, vozim 100% za sebe i uživam u vožnji :wink: Jedino kada sam u stanju da napravim incident su bahati nastupi, kada me neko direktno ugrožava svojom idiotskom vožnjom, ali opet to je neka sasvim druga priča.

Ne znam, stekao sam utisak da si ti neki dobar gari, pozitivan lik zapravo, voliš vožnje, adrenalin, sve to, sam zapamti dude - bud pozitivan, al way too cool za lokalne prepaljenike 8)
  • 0

I chill harder than you party. 


#39 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 10 October 2009 - 04:19 PM

Sa druge strane, previše dosledna primena sentence "pametniji popušta" je i dovela do vladavine budala, zar ne?

nazalost,jbg :cry:
nego, aj sad na drugu temu-ja sam ovde zavrsio! n:bye
  • 0
SPARK 10

#40 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 10 October 2009 - 04:33 PM

ma bre ljudi ne vredi pominjati te budale a kamoli raspravljati o njima,dok vi ovde gubite zivce oni se negde zabavljaju i smeju.ne obracajte paznju na takve bolide i gotovo,znam da je tesko ali ...kad se mora nije tesko.Zapitajte se vas dvojica(odnosi se na gary-a i na pri3rak-a) dal vredi da se svadjate zbog neke budale :?:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika