Jump to content


Fotografije

Ja i vi (lozane)


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
46 odgovora na ovu temu

#1 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 October 2009 - 08:07 PM

Dosta mi je vise nekih stvari. Evo tema za sve vezano za te stvari. Ja zaista nesto ne razumem, kad se vide dva bajkera umesto da se pozdrave, ako mogu, porpicaju, dogovore za nesto (tura, pivo) ne, ovde je sve bolesno. Valjda je takav nas mentalitet, drustvo... Znaci sujeta, inat i samo se to cepa.

Dakle ok, ko god cita ovaj forum zna ko sam jer mi je nick kao i naziv bicikla, pa se samim tim lao prepoznajem na drumu. I po meni imaju dva nacina kad se sretnem sa nekim, ili ako me prepozna mozemo da se ispricamo, pozdravimo, zezamo i vozimo, ili ako nekoga iritiram, nerviram i sl. nek me iskulira i sve super. Ako krecete da mi nesto dokazujete, trkate i tako neke bolestine zaista vas neko mora spustiti na zemlju i dokazati da ste idiot.

Veceras, spustam se niz bulevar i pali mi se zeleno, lik ,mislim, da vozi cube-a, imao obucen marker, izmedju 24 i 27 god prolazi ocigledno kroz crveno svetlo i ok pici i ide pravo, medjutim naglo menja rutu i skrece skoro pod 90 stepeni i nastavlja on zamnom bulevarom. Osecam ga sad iza kako ono kao u fazonu trka i sl. ludila. Ok, spustamo se i tamo kod depoa umalo lik da pogine zbog dokazivanja. TO JE BOLEST BRE. Prolazi kroz crveno, sreca pa ga kamion snimio, ja kocim malo zesce i ok lik je 100m ispred. Krecem i semafor pre Vuka ga preticem i lepo mu kazem "Batice moras malo bolje i brze" posto je lik vise nego lozana ili prsotina. Medjutim slusao je muziku pa me kao nije cuo, no, kako sam ga presao, samo ga pogledam i ono balvi i gleda me, krece da cepa bajs oce jbt po cenu zivota da ne znam ni ja sta meni pokaze...

U svakom slucaju, znam da budala ima, da ima kompleksasa i sl. ali daj malo odrastite. Nije ovo prvi put. Na jednom od onih mojih klipova voznji ima pored Usca kako prolazim lepo pored lika koji odjednom krece da cepa kako ga ne bih prestigao, i to samo zato sto sam snimao, iscepao sam i stao ipsred njega, dakle ugasen je.

Meni je toga ppreko glave. Ranije se nisam nervirao, ali iz sezone u sezonu non stop tako neka ludila od nekih pacenika.

Dakle, posto doticni zna ko sam, ovde je na forumu, ako izrazi zelju, posalji pp da odemo da se trkamo (boze kako ovo debilno i smesno zvuci) ali ocigledno da eto neko mora da se dokazuje.


btw, I zaista vezbaj malo bulevar, tu me sjebati neces.
Zaista ne zelim da se niko vredja, ali svako ko vozi zna na sta mislim, i jos je gore sto se to ne moze opistani nikad, to se vidi na drumu, oseti i prepozna.

Pozdrav za sve postene, normalne i ok bajkere, dok iskompleksiranim lozanama i pozerima zelim brz oporavak bez posledica.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#2 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 October 2009 - 08:56 PM

Heheh....ja nosim CZ 99 i ko me prestigne....ne dozivi da to i nekome isprica :D :D :D :wink: :wink:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#3 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 08 October 2009 - 09:49 PM

Nisam znao da prave RaceLite verziju od 250 grama :P

Mene neki dan nasmeja čovek, mislim da je bio na simplonu... vrti ga tu do 30 i ja ga uhvatim kod Strava centra na 10-15 m da me malo vuče. Provali on da sam mu u repu i sad kreće varijanta elegancija, kao 'nisam to ja ubrzao', digne se 2-3 km/č, a ja ga malo stisnem od zajebancije i izradim ga na onom duplom semaforu iza Hajata, na parkingu, siineeeee kad je krenuo da brani čast, pumpa mu amort (neki suntour bez locka) k'o Randy West :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Obišao me pa sam video, jel' :)

Opet, imao sam varijante gde stignem neku ekipu koja ima jači tempo (i može da ga drži) pa se šlepam pa ih obiđem pa malo diktiram tempo a oni se šlepaju, pa me obiđu i odu, i nikom ništa, zezanje.
  • 0

#4 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 October 2009 - 10:02 PM

Gari taj lik te je mozda primoravao da se trkas, ili ti je bilo bas tesko da odolis izazovu? :D
  • 0
Postavljena slika

#5 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 October 2009 - 10:04 PM

Elem, meni se to ne desava, predpostavljam i zato sto maksimalno izbegavam asvalt i guzvanjac, a na terenu bas i nema tih situacija - bar ja nisam na njih naisao, ako i nekad naidjem na "saborca" - ako vozi sporije od mog tempa - obidjem ga, ali koliko me pamcenje sluzi niko me nije jurio i iz petnih zila pokusavao na sve nacine da obidje...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#6 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 08 October 2009 - 10:09 PM

Opet, imao sam varijante gde stignem neku ekipu koja ima jači tempo (i može da ga drži) pa se šlepam pa ih obiđem pa malo diktiram tempo a oni se šlepaju, pa me obiđu i odu, i nikom ništa, zezanje.

Tako i treba, thumbs up :)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#7 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 08 October 2009 - 10:16 PM

Ako se tom prijatelju negde zuri, pusti ga, pa nek gine i u tvoje ime. Posto vec nema mozga. n:bicycle2 n:smil42d2
  • 0

#8 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 08 October 2009 - 11:26 PM

Uglavnom kuliram :roll: .ALI
SITUACIJA 1:Bio je jedan lik(30-35god) koji me pretekao i drzao se 20m ispred mene i stalno se okretao da me vidi gde sam a pri tom se priblizavao i udaljavao kao da me provocira(Ajde ti na toj fensi bicikli sta mozes :? ).Vozio je neki kvazi Mtb,Delta,Cross ili tako nesto ali masina mu je bila nova 8) , pa se napalio kao da vozi Yamahu R1 a ne bicikl.Onda sam krenuo da podizem ritam i da ga stizem,upinje se chovek,vergla,mota ali moj veliki zupcanik je neumoljiv :twisted: ,stizem ga vozim paralelno i gledam napred i onda 'cak-cak' na najmanji zupcanik pozadi i drzim sa mojim debelim gumama 2.25'' nekih 37km/h i onda 40km/h ali nema ustajanja iz sedla i nije ga bilo pozadi vise.Sve se ovo desilo na asfaltu kroz neka sela gde je sve ovo izvodljivo inace u gradu bi pustio choveka neka kupi saobracaj ispred mene.

SITUACIJA 2:Danas se vracamo iz voznje i mamlazi neki na biciklama nas preticu ulecu izpred druga na 1m,on naglo koci,ja naglo kocim iza njega a prednju kocnicu sam podesio na tvrdo tj da zakucava :cry: (ovde je moja greska)stisnem kao manijak obe kocnice nalecem na neku manju rupu i ateriranje preko volana na ulicu.Bajs preko mene ali sva sreca samo sam malo ogulio kolena.

Sve se ovo desava na asfaltu na offroad-u nema budala...
  • 0

#9 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 October 2009 - 11:54 PM

Gari nemoj me pogresno razumeti, ali ispadas veca lozana nego on iz razloga sto ga juris. Ako ide na crveno njegova stvar, pustis ga i nikom nista. Ja takve gledam skoro svaki dan. Ako mene neko obidje to je iz razloga sto idem sporije od njega i kraj price. Ako ubrzam da preteknem ja njega onda sam lozana. :D
  • 0

#10 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 09 October 2009 - 07:55 AM

...ma tako ti je to danas. Problem je u glavama ljudi. Pogledajte oko sebe. Da ne ulazim u nekakve socijalno-folozofski-političke priče, činjenica je da živimo u vremenu pomjerenih vrijednosti. Ili što bi narod rekao: "Što bi gore, sad je dole... A što bi dole, sad je gore..." Nažalost.

Moja priča je ta da se prema svima odnosim kao prema braći i sestrama. I pješacima, i biciklistima, i autobilistima. Dovoljan je jedan osmijeh, i pozdrav rukom, da nekom uljepšate dan. Skoro sam imao situaciju da sam se našao na ograđenoj stazici sa tri namrgođena pješaka. Dođem do njih većom brzinom, zakočim, skoro do stajanja, nasmješim se, pozdavim rukom, kad ono ljudima crni oblaci sa lica nestaše. Mimoiđošmo se, i svako nastavi svojim putem.

A nekakvo dokazivanje, srljanje, šta se može. Sve je to gordost. Pustim ga. To je njegov problem, ne moj.

Danas sam se nešto raspisao. Možda zato, što mi je danas rođendan.
Uživajte.

P.S. Treba aplicirati Hepek
Postavljena slika
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#11 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 October 2009 - 07:57 AM

Hari, kapiram sta hoces da kazes, ali to nisam ja. Ja sam i stao na taj semafor, a on ga prosao i tamo sa nekih 50-tak m gleda gde sam, da li sam i ja prosao da bi napravio tempo...
Ali jednostavno te budale treba spustiti, morao sam da ga stignem i da mu to cinicno kazem zato sto me to najvise iritira od svega.

@MIx

Strava centar :mrgreen: :mrgreen: I, da, ovo sto kazes kad stignes grupu, to je definicija kad su svi normalni. Tako i treba.

Evo kad smo isli da damo krv, prilazim pesakom na trotoaru. Tu vec stoji jedan lik moje godiste mozda na nekom bajsu onako prilicno rastimovanom. Ja prodjem iza on ogleda i stanem malo pored njega jer je na tom prelazu sa te strane duz cele zebre onako "spusten" trotoar, a na ostrvu gde se predje ima onako usko za invalide. Zeleno, krenemo i meni je na visem prenosu tako da dok sam ja naprvio jedan zaokret, on je uspeo dva,tri onako ko konj, medjtim kako sam je pusti mozda sekund ranije nekako smo iskosa prisli u isto vreme i sad lik je tako cepnuo dva puta pedale da mi je njegova pedala prosla par santima od gume. Ja na kocnice, sreca pa su smesne brzine. Posto je jako bezobrazan bio, a to je dokazao kad se upalilo iu drugo zeleno, krece ko manijak na nekom prenosu recimo 2-4 i vrti ono, ja da ga obidjem da pitam da li je svestan sta je mogao da uradi, on sve jace i jace (a uopste ne menja brzine :mrgreen: ) i nesto me secka onako, ja sa leve on u levo i tako. KOnacno ga stignem i nabijem se skroz do njega i lepo ga pitam :"Brate u cemu je tvoj problem ? Da li si svestan da si mogao da me zveknes ? Izigravas baju nekog i sl ? "
On mi kaze nisam te video. Pa jbt pravi od mene budalu. Nista ja mu rekao "Nisi me ku*** video, nego si napaljena dijabola" i produzim.

Sustina price je da takvih ima mnogo, da im treba skrenuti paznju na to i mozda pomoci da se dozovu pameti. Usput ako ih spustis spustis, ako ne, spustice se sami jednom negde nekako.
A najmanje sto zelim je da se "takmicim" sa tavkim ____________ (upisati sami rec)
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#12 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 October 2009 - 08:22 AM

Pa ovo je bolje nego Gary Cooper u filmu "Visoko podne" :lol: =D>

Postavljena slika
  • 0

I chill harder than you party. 


#13 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 October 2009 - 11:41 AM

Yep samo imaj u vidu, posto ti je posao takav kakav jeste da ceo dan visis na bajsu pa ovoga sreces koliko volis, jednom ces naleteti na nekoga koji je i sposbniji i ludji od tebe i najebaces.Takvi likovi se po pravilu izbegavaju, ne isteruje se pravda sa ludacima :)
  • 0
Postavljena slika

#14 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 October 2009 - 12:45 PM

@Pri3rak

Zaista te ne kapiram. Ne znam o cemu govoris. Niti se ja lozim, niti to pokazujem dok vozim, ali svoju sposobnost pokazem kad treba da se tako neka budala spusti na zemlju. U gradu i te kako mogu jer ga znam i da zmurim + ako ja prelazim dnevno neke velike km a ti vikend vozaci i pozeri sa bajsevima se tako vozikaju onda jos jedan + meni.
A ja sam rekao sta sam imao, sve te lozane nek onda sidju sa bajsa pa ako hoce moze i na drugi nacin da se prica jel tako ?
Ali da takvi likovi nisu tuzni bili bi smesni. Ja jednog znam koji je tezak kompleksas i ok znamo se, ali pustam ga i gledam ga kako se grci, a ove na drumu sto vidjam, pa jbt ceo forum bi novi trebao da se napravi za njih, ja sam ovo napisao i otvorio temu jer ih izgleda ima mnogo.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#15 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 09 October 2009 - 01:04 PM

Ima budala koliko hoćeš, da ih je u inostranstvu manje mogli bismo da izvozimo i razbijemo se od para. Primetio sam da se uglavnom majmunišu likovi koji voze nove bicikle jer ih je prodavac ubedio su kupili ne znam ni ja koliko besnu mašinu.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#16 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 October 2009 - 01:19 PM

@Pri3rak

Zaista te ne kapiram. Ne znam o cemu govoris. Niti se ja lozim, niti to pokazujem dok vozim, ali svoju sposobnost pokazem kad treba da se tako neka budala spusti na zemlju. U gradu i te kako mogu jer ga znam i da zmurim + ako ja prelazim dnevno neke velike km a ti vikend vozaci i pozeri sa bajsevima se tako vozikaju onda jos jedan + meni.
A ja sam rekao sta sam imao, sve te lozane nek onda sidju sa bajsa pa ako hoce moze i na drugi nacin da se prica jel tako ?
Ali da takvi likovi nisu tuzni bili bi smesni. Ja jednog znam koji je tezak kompleksas i ok znamo se, ali pustam ga i gledam ga kako se grci, a ove na drumu sto vidjam, pa jbt ceo forum bi novi trebao da se napravi za njih, ja sam ovo napisao i otvorio temu jer ih izgleda ima mnogo.

Ajde majke ti kako se ne lozis kada juris za njima i nesto im objasnjavas? Odakle ti ideja da i mogu bilo sta da shvate? Jel ti ikad padne na pamet da po BG-u imas solidan broj dusevno bolesnih osoba, osoba koje su pretprele kojekave traume i skrenule na slobodi? Da li ti deluje neverovatno da dok si pored njega moze samo da te nenadano drkne nogom po bajsu i da sletis a da je ziv saobracaj pored tebe.Od budala se po pravilu kloni a ne juri se za njima u pokusaju isterivanja nekakve pravde i principa.
  • 0
Postavljena slika

#17 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 October 2009 - 01:25 PM

Ne razumes poentu uopste svih ovih postova, nego glumis ludilo. Sa tobom vise necu da pricam, a isto bih zamolio i tebe. Jako si plitak i uzak cim neke stvari ne shvatas.
Idi vozi lepo je vreme.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#18 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 October 2009 - 03:10 PM

Razumem ja ne brini.To je cisto lecenje frustracije i nista preko toga.Kada ti se kao vrhunski zivotni moment koji tamburas na sav glas svede na nadmetanje sa psihicima na ulici vreme je stavis prst na celo i pomislis da im nisi postao drustvo. :)
  • 0
Postavljena slika

#19 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 09 October 2009 - 04:04 PM

Mislim da mala bezbedna trka nije nista strasno,zezanje i to je sve,naravno u gradu i saobracaju to ne dolazi u obzir bar u mom slucaju.Budala ima naravno i medju biciklistima,a cak i ako se trkas sa nekim od njih i on ne zna da odreaguje na sta god se naredno desi , jednostavno kuliras ,a silazak sa bicikle i 'objasnjavanje' je way bellow svega ili dobacivanje u voznji 'moras vise da treniras' ili nesto slicno je takodje :roll: .
  • 0

#20 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 October 2009 - 04:49 PM

@Pri3rak
Pa ti ocigledno moras da branis cast tih bolesnika jer si ocigledno isti ko oni. Nazalost, tvoje lecenje je ostavilo neke posledice. Ne tamburam ja nista za sebe, nego pricam kako je oko mene. Ali opet kazem, tvoj mozak je isuvise mali za vise od jedne prosto prosirene recenice.

btw, ako ti smeta moje neko zivotno opredeljnje i uopste posvecenost biciklizmu, znas kako duze, ono, mozes samo da se sagnes.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika