Jump to content


Fotografije

PlanetBike organizuje testiranje Scott bicikala / 10-11.Okt


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
48 odgovora na ovu temu

#1 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 30 September 2009 - 09:02 PM

PlanetBike, zvanični distributer Scott opreme za Srbiju, organizuje testiranje novih modela Scott bicikala za sezonu 2010. Testiranje bicikala na kome će svi zainteresovani imati priliku da provozaju neke od najinteresantnijih Scott-ovih modela održaće se za vikend 10. i 11. oktobra i to u subotu 10. oktobra u Novom Sadu na Popovici i u nedelju 11. oktobra u Beogradu na Košutnjaku.

Neki od modela koji će biti dostupni na testu su Scale 20, Scale 30, Scale 40, Spark 30 (XC Racing), zatim Genius 20 (Marathon), Ransom 10 (All Mountain/Freeride), Voltage YZ 0.1 (Dirt Jump, Street), Addict i CR1 Comp (Drumski/Road).

Treba napomenuti da će svi MTB bicikli biti opremljeni SPD pedalama dok će na drumskim biti montiran SPD-SL sistem. Ukoliko neko vozi drugi tip pedala može da ih ponese sa sobom pošto će na testu biti prisutna i ekipa za servisnu podršku.

O tačnoj satnici i programu održavanja test bićete detaljno obavešteni u toku narednih dana (pratite ovu stranicu). Svaki učesnik testa se mora registrovati i prezentovati dva lična dokumenta sa slikom.

sportski pozdrav i vidimo se na testu

p.s. zvanični poziv organizatora se nalazi u attachment-u

Dodaj prilog


  • 0

#2 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 30 September 2009 - 09:36 PM

Zanimljivo. Ako ne mogu da ih priustim, mogu ih bar provozati na kratko! :mrgreen:
  • 0

#3 vstojnic

vstojnic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 01 October 2009 - 06:53 AM

Lepo, samo sto se nisu potrudili da donesu Gambler FR i DH verzije i Voltage FR [-X [-X [-X :evil:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

#4 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 01 October 2009 - 09:33 AM

Na testiranju nema teren na kome može da se vozi DH a i bilo bi rizično zbog povreda. Takođe bi bilo rizično za bajkove, polomite sve što uzmete u ruke :)
  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#5 trba

trba
  • Members
  • PipPipPip
  • 93 posts
  • LocationPancevo

Postavljeno 01 October 2009 - 05:59 PM

Da li ce biti postavljena Dirt skakaonica za Voltage bicikl i da li treba pomoc oko toga ?
  • 0

#6 tripun

tripun
  • Members
  • Pip
  • 22 posts
  • LocationNovi Sad, Vojvodina, SFRJ

Postavljeno 02 October 2009 - 05:51 AM

Hmm pa lagani i tanki biciklovi su pre podlozniji lomnjenju nego dh/fr biciklovi, imaju tanje cevi lakse/slabije komponente.
A za teren za voznju DH bajkova hmm nema ko u Francuskoj ili u Bosni, ali zato nasa lepa Fruska gora je uvek mila srcu, makar ako to bilo i spustanje niz asfaltni put :)
Ipak cilj testiranja nije slomiti te biciklove nego se upoznati/pribliziti novim tehnologijama, da bi mastali o njima i skupljali sushke da ih pazarimo jednog dana ove godine, pa onda sve ponovo dogodine :)
  • 0

#7 vstojnic

vstojnic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 02 October 2009 - 07:28 AM

Na testiranju nema teren na kome može da se vozi DH a i bilo bi rizično zbog povreda. Takođe bi bilo rizično za bajkove, polomite sve što uzmete u ruke :)


Sta fali da se testira na Kosutnjaku DH bajk ? I sto ako imam kacigu i opremu i potpisem da idem na svoju odgovornost da bude riznicno za organizatora ?
I na kraju pa ne idu valjda na to da cemo samo da gledamo bajkove i okrenemo krug oko drveta da bi mogli da te bajkove prodaju po punoj ceni kasnije u salonu. Pa to su test primerci. Naravno da treba FR i DH modele testirati do samih granica, kako cu znati drugacije da li hocu da kupim ili ne. Ako ne pukne posle mene,Nedje, Ive, Krsmana, Teye,................ onda kupujem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Isto tako kao sto Trba kaze, za Voltage modele treba dirt jump ili neka rampa. Ljudi trebaju da probaju a ne da se dive bajkovima iz daljine.

Ali dobro, barem nesto ima da se proba, valjda ce doneti vise modela sledeci put
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

#8 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 October 2009 - 10:00 AM

U kako sam se obradovao za Addicta :D , nadam se da se vidimo.
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#9 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 October 2009 - 07:06 PM

U Subotu 10. Oktobra na Popovici u okolini Novog Sada. Satnica je sledeća:
10:00 – 10:30 Okupljanje u planinarskom domu „Železničar“ na Popovici
10:30 – 11:30 Prezentacija Scott bicikala i tehnologija, u Sali PD „Železničar“
11:30 – 16:00 Test Scott bicikala
U Nedelju 11. Oktobra test će se održati u Košutnjaku, centralno mesto za okupljanje je u „Aleksandar klubu“, a satnica je sledeća
10:00 – 10:30 Okupljanje u „Aleksandar klubu“ na Košutnjaku
10:30 – 11:30 Prezentacija Scott bicikala i tehnologija, u sali „Aleksandar kluba“
11:30 – 16:00 Test Scott bicikala

Broj mesta u salama za prezentacije je ograničen na 30, tako da nema garancija da će prisustvo biti omogućeno svima.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#10 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 06 October 2009 - 07:45 PM

A ako bude vise od 30 ljudi, hoce moci oni preko te brojke da se provozaju malo? Pod uslovom da dodju na red. :)
  • 0

#11 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 06 October 2009 - 07:47 PM

evo i zvanicnog dokumenta (pogledaj attachment)

U Subotu 10. Oktobra bićemo na Popovici u okolini Novog Sada. Satnica je sledeća:
10:00 – 10:30 Okupljanje u planinarskom domu „Železničar“ na Popovici
10:30 – 11:30 Prezentacija Scott bicikala i tehnologija, u Sali PD „Železničar“
11:30 – 16:00 Test Scott bicikala

U Nedelju 11. Oktobra test će se održati u Košutnjaku, centralno mesto za okupljanje je u „Aleksandar klubu“, a satnica je sledeća
10:00 – 10:30 Okupljanje u „Aleksandar klubu“ na Košutnjaku
10:30 – 11:30 Prezentacija Scott bicikala i tehnologija, u sali „Aleksandar kluba“
11:30 – 16:00 Test Scott bicikala


btw, prica se da ce biti i pasulj n:party0021


edit: sad videh da je i misa ubacio satnicu..

Dodaj prilog


  • 0

#12 fReEoRaNgE

fReEoRaNgE
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 210 posts

Postavljeno 07 October 2009 - 12:23 AM

hoce li testirane bicikle imati nakon manifestacije nizu maloprodajnu cijenu?:)
kao na interbik-u:)
  • 0

#13 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 07 October 2009 - 10:11 PM

Danas izvađeni iz kutije...

Attached Thumbnails

  • DSC00179.JPG
  • DSC00180.JPG

  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#14 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 07 October 2009 - 10:37 PM

Lep ovaj Scott Scale 20. A i cena je nista manje lepsa, pretpostavljam. n:cray
  • 0

#15 dare986

dare986
  • Members
  • PipPipPip
  • 101 posts
  • Location.:.Krusevac-Nis.:.

Postavljeno 07 October 2009 - 11:39 PM

n:cray n:cray
  • 0
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone

#16 StefanMD

StefanMD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 posts
  • LocationModricha, RS/BiH

Postavljeno 08 October 2009 - 07:43 AM

Lep ovaj Scott Scale 20. A i cena je nista manje lepsa, pretpostavljam. n:cray


Ma pusti Vajsa, lozi nas slikama... :)

Et', i ja bih rado dosao da mogu i da imam vremena, te da mi nije toliko daleko do NS-a... ](*,)

Pozdrav
  • 0

#17 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 October 2009 - 10:03 AM

U nedelju kazu da ce biti lose vreme.Da li neko zna sta se desava u slucaju da pada kisa, da li se testiranje otkazuje?
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#18 peja_

peja_
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 10 October 2009 - 02:19 PM

i ja bih voleo da znam sta se desava ako bude kise/prejakog vetra/neceg slicnog :)

i imam jos jedno pitanje...posto ja imam u planu da pazarim jednog drumasa u neko dogledno vreme (za sledecu sezonu, je li), voleo bih da probam to sutra. e sad, ja sam danas pazario sprinterice sa spd-sl kacenjem (jer ce mi trebati kad-tad). medjutim, ja nemam pedale (pa ni plocicu). kako su meni objasnili u radnji, buduci da nemam nikakva iskustva sa sprintericama i kacenjem istih, od mene se ocekuje da se tamo pojavim sa sprintericama na koje su zakacene te plocice? je l' se te plocice relativno lako skidaju, pa da zamolim nekog tamo da mi pozajmi ili bas nemam srece? :)
  • 0

#19 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 10 October 2009 - 03:19 PM

mislim da u dopisu pise, ukoliko bude lose vreme da ce se akcija odloziti

mozda ce planetovci imati koristene plocice ali sumnjam da ce neko skidati svoje posto ljudi obicno ne vole da skidaju plocice kad ih podese, sem ako ne moraju. ako se setim pogledacu da li imam negde stare plocice. za srafove ne mogu da garantujem..

ali ako do sada nisi vozio spd, ne bi bilo dobro da se ucis sutra. ne daj boze padnes izgrebes biciklo i sl. :) nego ti obuci obicne patike pa u njima :)
  • 0

#20 peja_

peja_
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 10 October 2009 - 03:30 PM

aha, ok :)
nego sam se bojao da ce mi mozda praviti probleme sto nemam sprinterice, plus su sada na popustu, pa reko' aj da ih pazarim :)

nista, onda obicne patike.

hvala
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika