Jump to content


Fotografije

Trka kroz Srbiju 2009


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
81 odgovora na ovu temu

#41 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 18 June 2009 - 02:26 PM

Za sve je onaj glavonja Tijanic kriv..Mogli su da podignu stvarno na visi nivo prenose...
Ej, sramota da pustaju snimke posle ponoci, umesto promocije biciklizma da svi vide i deca... oni to emituju kao da je neka zabranjena emisija...
Drugo, ajde bas da iko ne ocekuje prenos tipa kao na svetkim trkama, kostaju helikopteri, prateca oprema stvarno dosta...Ali malo najava na rts-u , u informativnim emisijama, bilo sta, da ljudi znaju da se uopste vozi trka..
Pa jer ste vidili kad daju pehare, u publici 10 ljudi, ejjjj sramota......
A i Cubric, kakve bre glupe izjave daje, te brkovi...Ne znam vise, i Jovanovic, u prvoj etapi koja je bila ravna on ispada u gen. plasamanu...ZAto necemo ni ove godine nista da napravimo na trci..
A prosle godine kad je bio Pat Mekvejd bas se secam izjave.Pita ga Veljic kad mozemo da se nadamo da cemo biti u rangu 2-1, lepo kaze covek, skupite malo novca, naravno da drzava stane iza trke a ne ovako...
Pogledajte ko dolazi na Tour de Slovenie...
Uhhh, iznervirao sam se , odoh na pedaliranje........ :twisted: :twisted:
  • 0
Passo di Gavia

#42 lensovrodjak

lensovrodjak
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationFruska gora

Postavljeno 18 June 2009 - 03:22 PM

Kod nas postoji izgleda nekoliko nepisanih pravila u vezi sporta:
-fudbal je najpopularniji(iako nista nismo postigli u zadnjih 20-ak godina,ako ne racunamo rasprodaju igraca i pljacku klubova),na terenima i oko njih se seljaci bodu nozevima kao nekad na vasarima,
-paznju imaju sportisti koji pobedjuju,dok isti ti ljudi kada im ne ide,bivaju zaboravljeni i kritikovani,
-mi prvo cekamo profit,a nismo spremni uloziti(ne samo pare vec)i truda i volje i ideja u sportske projekte(ako nisu loptaski sportovi u pitanju),
-i da ne OFFUJEM previse,ukratko-ko ne tera loptu-nije ozbiljan sportista..
Nisam besan,mozemo uzivati preko kablovske u Touru,Girou,klasicima,a na netu mozemo pratiti XC,DH i sve druge poslastice,a Trci kroz Srbiju zelim sve najbolje iako joj se i ne pise bas najbolje..
  • 0
..

#43 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 18 June 2009 - 04:39 PM

problem je u tome što oni već imaju ekipu na terenu i rade reportaže.. ulaganje u neki viši stepen izveštavanja je skroz druga priča.
  • 0

#44 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 18 June 2009 - 05:16 PM

problem je u tome što oni već imaju ekipu na terenu i rade reportaže.. ulaganje u neki viši stepen izveštavanja je skroz druga priča.

Slazem se Nikola ,ali zar ih mnogo kosta da u vestima, dnevniku , cemu god.. kazu par recenica, mozda i malo vise..Neka reklamica i td...
Niko i ne trazi prenos tipa Tour, Giro..Ali i sto mogu nece da urade....
  • 0
Passo di Gavia

#45 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 18 June 2009 - 05:24 PM

Pa udarna vest na RTS-u u sportskom delu dnevnika u ponedeljak je pocetak priprema fudbalera Partizana ili tako nesto. A o trci koja je mozda najveci medjunarodni sportski dogadjaj u zemlji ove godine (ne racunajuci Univerzijadu) prica tek na kraju. Dok se izredjaju trecerazredni fudbaleri i slicni ne ostane vremena ni za sta drugo :evil: :evil: :evil: .
  • 0
.

#46 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 18 June 2009 - 05:37 PM

Tako je.Boli me uvo sto je Ronaldo presao u Real za 100 miliona i takve slicne gluposti...A posle hoce da im placam pretplatu.. u udarnom terminu oni pustaju po milioniti put "bolji zivot".....
Placam samo kablovsku! Tijanicu, slobodno me tuzi!! :lol: :lol:
  • 0
Passo di Gavia

#47 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 18 June 2009 - 06:33 PM

http://www.tds.co.rs/docs/Plasman4.pdf

Naši najzad u žutom!
  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#48 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 18 June 2009 - 07:26 PM

Vau :D bravo za Žolta a Stević odmah iza njega. Svaka čast !! Mora da je bila uzbudljiva etapa. Sa nestrpljenjem čekam reportažu :D :D
  • 0

#49 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 18 June 2009 - 07:44 PM

Samo se nadam da reportazu nece sabiti u 5 efektnih minuta. :evil:
  • 0

#50 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 18 June 2009 - 07:48 PM

"SPORTSKI DIREKTOR REGIONALNOG TIMA SERBIA kažnjava se sa 100 svajcarskih franaka za pružanje zavetrine vozačim
kraju - člana 19.2.2."
#-o #-o
  • 0

#51 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 18 June 2009 - 07:57 PM

Bravo, sutra cekam nase na cilju. Nasi sa zutom majicom u Zajecaru! Ko se tome nadao, bravo!!!Stavicu slike koje budem slikao... =D> =D>
  • 0
Passo di Gavia

#52 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 18 June 2009 - 08:05 PM

da daa slike obavezno :!: :D
  • 0

#53 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 19 June 2009 - 12:55 PM

ima lepih slika na sajtu Tour de Serbie, a videću da okačim i ja neke kad mi ih donese drug koji je u putujućem štabu. NJegov je ćale već dugo u organizaciji pa se on šlepa i krstari Srbijom za dž, i ima okruženje na nivou n:bicycle n:bicycle .

U programu stoji da reportaža kreće u 00:54, ona kreće, normalno, u 01:15 i opet ništa spektakularno.
Svaka čast za momke n:happy0005 , prošli su kroz moj kraj i duša me je bolela što onakve mašine moraju po bednom, jadnom, delimično zakrpljenom putu da voze n:sick0018 . nadam se da niko nije ima značajnijih oštećenja...U Prokuplju je jedan kratak deo staze bio kaldrmisan n:bicycle2
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#54 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 19 June 2009 - 01:14 PM

Radiša Čubrić o ishrani biciklista pre i tokom etape

[youtube_embed2][/youtube_embed2]
  • 0

#55 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 19 June 2009 - 01:17 PM

Đorđe Pejković, održavanje bicikala nakon etape

[youtube_embed2][/youtube_embed2]
  • 0

#56 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 19 June 2009 - 06:19 PM

Znači, biciklisti moji, od sada pa na dalje, kada ustanete ujutru pred neki jak trening, umesto dve čaše vode popijte DOBRU KAFU pa je zalijte ORANŽ ĐUSOM............

Vidimo se posle u WCu Postavljena slika
  • 0

#57 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 19 June 2009 - 07:09 PM

Upravo sam stigao kuci.Za 10 minuta postavljam slike sa trke i opis dogadjaja...Ukratko, Zolt je izgubio majicu, smenio ga timski kolega...opisacu detaljno malo kasnije...poz..
  • 0
Passo di Gavia

#58 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 19 June 2009 - 08:54 PM

Danas je vozena 5. etapa na relaciji Nis - Zajecar.Islo se pravcem Nis- Aleksinac-Bovan -Sokobanja-Rtanj-Boljevac-Zajecar.Etapa je bila duga 129 km.
Start etape je bio u 13,00 casova u Nisu.Cilj je bio u Zajecaru na Popovoj plazi oko 16,00 casova.
Na 73 km od cilja biciklisti su imali brdski cilj druge kategorije Rtanj na 730 m.n.v.
Rekao bih da su tu i nastali problemi, doslo do odvajanja odnosno razbijanja grupe.Plus od Boljevca, nekih 40 km do cilja biciklisti su imali dosta jak vetar pravo u lice sto je i napravilo pravu pometnju.
Doslo je do odvajanja petoclane grupe koja je napravila prednost nekih 1,35 s i uspela da je zadrzi do cilja.Razumem da za Zolta ekipa nije radila u grupi jer su imali vozaca napred koji bi preuzeo majicu.Zolt je sprinter, ali gde je nasa reprezentacija.Stevica nigde na vidiku a kasnio je samo 11 sekundi...
Pobedio je neki Marokanac, ne mogu da pisem zvanicne rezultate jer oficijalni sajt i ne radi...
Uglavnom, steta sto su nasi izgubili mislim sve sanse za zutu majicu..Moze sse reci da je i bilo publike na dodeli pehara.Ne nest previse, ali u odnosu na ranije etape bilo je sigurno vise ljudi..Videcete u reportazi.. Evo i nesto slika koje sam odabrao, inace ih imam jos..poz
p.s. Na jednoj slici smo Zolt i ja, da ne dodje do zabune...

http://www.cikloberz...php?img=979&t=n
http://www.cikloberz...php?img=978&t=n
http://www.cikloberz...php?img=977&t=n
http://www.cikloberz...php?img=972&t=n
http://www.cikloberz...php?img=971&t=n
  • 0
Passo di Gavia

#59 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 19 June 2009 - 09:02 PM

Evo jos nekoliko...Tu je i nas Marko....

http://www.cikloberz...php?img=982&t=n
http://www.cikloberz...php?img=981&t=n
http://www.cikloberz...php?img=973&t=n
  • 0
Passo di Gavia

#60 robhood

robhood
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 posts

Postavljeno 19 June 2009 - 09:04 PM

u vezi biciklizma u SRB imam jako negativno mišljenje...pretprošle godine na TDS smo sa drugarima otišli na raskrsnicu Žabalj gde je prolazio karavan trke kroz SRB...stojimo mi pred puta,aplaudiramo,u međuvremenu policajci koji su bili tu već pola sata pričaju o tome kako jebo vas biciklizam,on mora da stoji na suncu zbog nekakve trke itd. nama već neprijatno...nisam vozio 40km do Žablja da slušam budale nego da sačekam karavan i da osetim 0.1% atmosfere npr. Tour de France-a,ali ništa od toga...na kraju karavana su dolazili automobili koji su bili zaustavljeni negde na putu i jedan taxista se dere na nas koji stojimo još uvek pored puta pričamo ko je šta zapazio dok je grupa prolazila,i taj taxista se dere jbm vm mat... nemogu od vas da radim...mi smo ućutali i nismo progovorili bar jedno pola sata...ja razmišljam posle šta je u njegovoj glavi,zašto???????
izvinjavam se zbog ovog,malo je offff od trke kroz SRB,ustvari vezano je samo za SRB a ne i za trku
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika