Jump to content


Fotografije

Trka kroz Srbiju 2009


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
81 odgovora na ovu temu

#21 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 16 June 2009 - 09:58 PM

hahaha e podseti me.. vracamo se kuci, a harija startuje tip na ulici, pita ga koliko ima godina i hoce li opet doći n:happy0192 n:happy0192


haha, i sta ste mu odgovorili...
Ne znam da li poznajete Djordja Pekovica, ja ga znam preko drugara..Kad je predstavljao bikove od Stevica i Jovanovica...Mnogo smasan lik.I on vozi plavo crni Basso sa Campagnollom...
Nego, razmisljam se, u petak karavan dolazi u Zajecar.Da im napravim neku diverziju, jer je izgleda samo to nacin da neko nas pobedi na trci... :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Passo di Gavia

#22 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 June 2009 - 10:14 PM

Nego, razmisljam se, u petak karavan dolazi u Zajecar.Da im napravim neku diverziju, jer je izgleda samo to nacin da neko nas pobedi na trci...


Diverziju podrzavam ako hoces bolji bajs, :D ali ako hoces nesto vise moras ukloniti vozilo sa slike. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Misija kao u GTA. :mrgreen:

Trka kroz S-0036.jpg
  • 0

#23 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 16 June 2009 - 10:28 PM

Uh, sto je lik objasnio o biciklama, sve mi je bilo jasno. :) Al, kad je rekao od 3000eur pa nagore...Osecam da su penzioneri prokleli drzavu, u fazonu, na sta ovi bacaju pare, pa moze se kupi i za 200eur. :mrgreen:

Nego, kad je veceras pregled jucerasnje etape? Isto oko 00:45?
  • 0

#24 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 16 June 2009 - 11:11 PM

Nego, razmisljam se, u petak karavan dolazi u Zajecar.Da im napravim neku diverziju, jer je izgleda samo to nacin da neko nas pobedi na trci...


Diverziju podrzavam ako hoces bolji bajs, :D ali ako hoces nesto vise moras ukloniti vozilo sa slike. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Misija kao u GTA. :mrgreen:

[attachment=0]Trka kroz S-0036.jpg[/attachment]

He,he.Pa lako ce ga uklonimo.Platim nekom kamiondziji da isparkira tamica....Cisto da im malo smanjim brzinu, ne mogu da ih jurim ako prolete na 50 i kusur...Onda jednog od ovih stranaca dunem, bike na ledja pa sta bude.. :mrgreen: :mrgreen:
Ako vidite za neki dan oglas da prodajem biciklu, " cijena sitnica" ... :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Passo di Gavia

#25 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 16 June 2009 - 11:17 PM

Uh, sto je lik objasnio o biciklama, sve mi je bilo jasno. :) Al, kad je rekao od 3000eur pa nagore...Osecam da su penzioneri prokleli drzavu, u fazonu, na sta ovi bacaju pare, pa moze se kupi i za 200eur. :mrgreen:

Nego, kad je veceras pregled jucerasnje etape? Isto oko 00:45?

Ma penzioneri sugurno misle da se zajebo.. Da su u pitanju dinari.. :mrgreen: :mrgreen: Od 3000 dinara pa do 10 000.Ej, 10 000 dinara za bike,bogastvo..
  • 0
Passo di Gavia

#26 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 16 June 2009 - 11:32 PM

Ma penzioneri sugurno misle da se zajebo.. Da su u pitanju dinari.. :mrgreen: :mrgreen: Od 3000 dinara pa do 10 000.Ej, 10 000 dinara za bike,bogastvo..


Vidis, moguce... :-k :mrgreen:

Kad su su intervjuisali prvog Italijana nakon trke, prevodilac ni manje, ni više, nego Šuki lično. =D> 8)
  • 0

#27 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 16 June 2009 - 11:32 PM

Interesantna etapa, vreme je poslužilo, barem nije padalo :D

Šteta što emisije nisu nešto duže, ima se materijala, a i termin je skroz blesav. Oduvek mi je delovalo kao da RTS reportažu radi preko one stvari, eto samo da smo na licu mesta, da se uzmu dnevnice i zadnjica vidi puta.. Ako već imaju ekipu koja snima ceo dan, pa 2 voditelja, pa video montaža, zvuk, produkcija.. itd, pa onda barem pusti reportažu u normalno vreme da je vidi što više ljudi.. Nemam ništa protiv fudbala već ga čisto uzimam za primer, zar nije bitnije prikazati nešto što naši organizuju, ako već imaju ekipu na licu mesta, još se gledaocima na atraktivan način mogu približiti predeli i pejzaži naše male države, nego u udarnom terminu davati fudbal nekih x,y klubova neke x,y lige.

malopre odgledao reportažu, sad bih najradije izašao da vozim.. :D no, malo je kasno :D
  • 0

#28 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 16 June 2009 - 11:34 PM

Kad su su intervjuisali prvog Italijana nakon trke, prevodilac ni manje, ni više, nego Šuki lično. =D> 8)


misliš Rusa :D
  • 0

#29 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 16 June 2009 - 11:37 PM

@ciklo:

Potpuno si u pravu.Ognjena boli izgleda uvo za ovu nasu trku.Da li mu se ne radi za rts.. Pogledaj samo kad prenosi trke na eurosportu, kako se onda unosi u posao...
Selektor Cubric je rekao da ce da obrije brkove tek kad nasi pobede etapu..Siroma, nisam pesimista, sutra je teska etapa oko 200 km do Novog Pazara..Mislim da ni tu necemo da naberemo med...
  • 0
Passo di Gavia

#30 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 June 2009 - 11:38 PM

Penzioneri to i ne gledaju! Oni lezu na spavanje posle drugog dnevnika, a ustaju cim svane :mrgreen:
  • 0

#31 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 16 June 2009 - 11:46 PM

Pa zbog njih i pustaju tako kasno, da ih ne bi strefila srčka od onih cena. :mrgreen: Stvarno, termin je malo smesan...I sto kaze Ciklo, reportaza mi je zanimljiva, ali mislim da kratko traje. Verovatno ih mrzi da montiraju vise materijala sa trke. ](*,)

A s obzirom, da se danas vozi preko 200 km-a, cisto sumnjam da cemo videti selektora bez brkova. 8) Jedino, ako ga neko ne prevari u toku spavanja. n:character0022 :twisted:
  • 0

#32 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 June 2009 - 12:17 AM

malopre odgledao reportažu, sad bih najradije izašao da vozim.. :D no, malo je kasno :D[/quote]

I (ne pocinje se recenica veznikom) mene to radi :mrgreen:

Na zalost "xy" lige su gledanije od biciklizma :?

Nacionalna televizija ne bi smela(citaj trebala ,ocigledno je da moze) da "juri" rejting na ustrb promovisanja drzave,turizma,sporta,...sve su to spakovali(zaista lepo,tu ne zameram nista)u samo petnaestak minuta a kao sto Ciklo veli 2 voditelja,kamerman na motoru,pratnja :-s

Dresevi(crveni,ne teget) nase reprezentacije su prelepi,cak me i rukavice odusevljavaju,koji je proizvodjac(brend),moze li se nekako nabaviti dresic?
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#33 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 17 June 2009 - 09:38 PM

Đorđe Pejković predstavlja bicikla naših takmičara

[youtube_embed2][/youtube_embed2]

seckanje je zbog JuTjubovog bagovitog dekodera
  • 0

#34 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 17 June 2009 - 09:47 PM

Ko kaze da se bicikla ne moze kupiti u kompletu? Sad svako krene u radnju, i kaze, dajte mi sve delove da bi skrpio sebi jedan bajs. :) A voditelj ima isti glas poput onog sto vodi Kvadraturu kruga. :lol:
  • 0

#35 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 17 June 2009 - 10:56 PM

btw video sam okačio za one koji nisu gledali reportažu, jer je interesantan i pokazuje šta se vozi u redovima naših boraca na dva točka.

Današnja etapa je izgledala interesantno, mislio sam da će uz Javor biti mnogo više napada. E sad ili ih nije bilo ili RTS nije prikazao :) Čućemo od Marka kad se vrne.
Mnogo mi se sviđaju ovi zipp-ovi 404. Voze ih Italijani. Al bi legli na slpinarela :P :mrgreen:


Moram opet da pljujem po RTS-u :x Tačno se vidi da reportaže rade preko one stvari. Ide intervju Stevića pa nakon 3 minuta taj isti intervju što znači da niko nije ni pogledao šta je izmontirao na kraju. Intervjui sa pobednicima isečeni na najneljubazniji mogući način. Pobednika nismo mogli ni da čujemo, tj. Šukija koji je prevodio.

A voditelj ima isti glas poput onog sto vodi Kvadraturu kruga.

Kvadraturu je vodio drugi, ovaj je iz "Ipak se okreće".
  • 0

#36 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 17 June 2009 - 10:59 PM

Ide intervju Stevića pa nakon 3 minuta taj isti intervju što znači da niko nije ni pogledao šta je izmontirao na kraju.


Odma' primeceno, nazalost! ](*,) ](*,) Znaci, da je neko izmontirao u snimak i vesti iz Iraka, greskom, islo bi u danasnji pregled. :evil:

A voditelj ima isti glas poput onog sto vodi Kvadraturu kruga.

Kvadraturu je vodio drugi, ovaj je iz "Ipak se okreće".


Ma znam, al eto, podseti me prvo na njega. :D
  • 0

#37 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 18 June 2009 - 06:36 AM

jbt, kako lupaju gluposti, kada je rekao da postoje 2 vrste bicikala, pomislio sam "šta sad, nije valjda da voze na nečemu ne-drumskom?", kad on porede 2 vrste pletenja karbona i Sram vs. Shimano... a gde je Campagnolo? Na kraju krajeva i one Token šamaraljke imaju neki tasterčić za release sajle koji nema niko od 3 prethodna proizvođača... Važno da je ex reprezentativac izašao na "televozor" #-o
  • 0

#38 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 18 June 2009 - 07:01 AM

Ovaj iz "Ipak se okrece" me uzasno nervira... Covek radi antireklamu za biciklizam.
Posle konstatacije da bicikle kostaju 3000 evrica pa navise, rekao je nesto u fazonu "kad sve ovo nabavite bla bla bla ... onda trenirajte bla bla"...
Idiot! Pa moze se voziti i trenirati na bicikli od 200-300 eura i to sasvim solidno. Znam brdo takvih.
Mogao bi prvo malo da se informise o onome sto radi. :|
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#39 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 18 June 2009 - 07:16 AM

Ovaj iz "Ipak se okrece" me uzasno nervira... Covek radi antireklamu za biciklizam.
Posle konstatacije da bicikle kostaju 3000 evrica pa navise, rekao je nesto u fazonu "kad sve ovo nabavite bla bla bla ... onda trenirajte bla bla"...

a o tome da ne govorim...

Idiot! Pa moze se voziti i trenirati na bicikli od 200-300 eura i to sasvim solidno. Znam brdo takvih.

Sada znaš još jednog ;)
  • 0

#40 Allexandar

Allexandar
  • Members
  • Pip
  • 23 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 18 June 2009 - 11:18 AM

Sada znaš još jednog ;)

...i jos jednog :). Salu na stranu. Nije nesrecni voditelj kriv nego rts. Ja sam licno ocekivao i nadao se da ce na konto toga sto slavimo 70 godina biciklizma RTS da se organizuje i da uradi nesto slicno poput njihove kolege iz Italije, Francuske i Spanije pa da umesto mentolskih emisija i sednica prenosi kompletnu trku direktno. Nema bolje reklame za inostranstvo od direktnog prenosa trke ovog izuzetno popularnog sporta (u inostranstvu naravno :( ) a usput malo sarati kamerom i pokazati ne mali broj lepih predela kroz koji momci prolaze. Deponije preskociti, razume se :)
Ali...rts je rts i tu nema pomoci.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika