Jump to content


Fotografije

BEOGRADSKA COCA-COLA BICIKLIJADA 2009.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
91 odgovora na ovu temu

#61 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 11 May 2009 - 11:30 AM

I ja sam pocrveneo po faci i rukama, bilo je bas vruce. Sledece godine nosim losion za suncanje umesto vode. 8) Inace, trasa kojom smo se vozili je bila duga 11km-a. n:bicycle
Sto se mene tice, mogla je bar 20 km-a da bude, u drustvu nisam ni osetio, kao da sam se vozio 5 minuta. Al, kapiram, da je to maloj deci i starijim ljudima sasvim dovoljno, mozda i previse.
  • 0

#62 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 11 May 2009 - 12:30 PM

mi smo posle biciklijade otisli u Skejt park na uscu da pijemo sokove malo smo vozili jer je sunce ubijalo.

ja prosla tamo ali nisam htela da svracam da me moji dragi skejteri ne bi isprozivali...jer jel' te vozim i skejt pored bajsa,mada sam ga zapostavila poslednjih nekoliko nedelja...sta cu vise me vuce bajs... :oops:
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#63 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 11 May 2009 - 01:46 PM

Pa lepo je ako voziš i skate. Nema ništa loše u tome, ja sa mojih 192cm sam probao par puta, video da ne ide i digao ruke :)
  • 0

#64 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 11 May 2009 - 02:34 PM

pazi vozim ga vec skoro 3 godine i sporo se napreduje...bar u mom slucaju :oops: bajs mi je nekako zdraviji i manje opasan jer na skejtu sam vec imala gadnu povredu 8 shrafova u zglobu itd da ne pricam o prelomima ruku i sivenoj glavi n:blackeye ...
bjas je dobra kardio-vaskularna vezba,i vise me privlaci :wink:
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#65 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 11 May 2009 - 03:55 PM

Bajs je bajs. Ozbiljna masina, prevozno sredstvo i vrlo je zahvalan. Bez uvrede, postujem svakako ko voli i drugo, ali skejt,roleri i trotineti su mi nekako neodredjeni...
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#66 skylimit

skylimit
  • Members
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 May 2009 - 11:23 PM

Da sam znao da dele i nagrade bio bih dosao :D

Trebalo bi mozda da organizuju dve trase, jednu kracu i jednu duzu. Verujem da oni neiskusniji tj. oni sto voze 2 put godisnje ne bi isli na tu duzu turu i moglo bi se voziti "normalnijom" brzinom.
  • 0
-

#67 Mladen

Mladen
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
  • LocationAleksinac

Postavljeno 12 May 2009 - 03:21 AM

Bajs jeste bajs. Ali i sa njim mozes DOSTA ozbiljnije da se povredis nego sa sk8 ili blejderima...stoga, pazite se ljudi.
  • 0
...born to ride...

#68 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2009 - 08:25 AM

pa mladene,vecia ljudi bijs koristi kao rekreativno sredstvo,a ne kao mi....znaju oni sve to i opet su pri biciklama :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#69 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 10:06 AM

mozda se nisam pravilno izrazio bili smo u skejt parku ali smo vozili bajk MTB znaci ne treba vam skejt da bi dosli u skejt park roske bmx ili mtb pa cak i atb sve moze da se vozi tamo.
  • 0

#70 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 11:00 AM

bez ljutnje ali mtb nije za taj park,nije cak ni za roske,projektovao ga je skejter za potrebe skejtera...i mali je da bi u njega stali svi...mene je milion puta mogao da pokosi lik sa bmx,a o mtb da ne pricam(pogotovo jedan glupi klinac iz panceva)...
po meni mtb sto i samo ime kaze je za shumu i veci je filing voziti tamo nego skakutati levo desno u parku a pri tom vecinu vremena stojis cekajuci red... :?
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#71 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 02:19 PM

bez ljutnje ali mtb nije za taj park,nije cak ni za roske,projektovao ga je skejter za potrebe skejtera...i mali je da bi u njega stali svi...mene je milion puta mogao da pokosi lik sa bmx,a o mtb da ne pricam(pogotovo jedan glupi klinac iz panceva)...
po meni mtb sto i samo ime kaze je za shumu i veci je filing voziti tamo nego skakutati levo desno u parku a pri tom vecinu vremena stojis cekajuci red... :?

znaci ne da nisi upravu pa ne znam sta, ja od 2000 vozim mtb i to svaki dan bar i na 2 sata a od 2003 sam sa XC presao na Street,Dirt i Park naravno da nije za sve tipove bajkova samo za one koji su za to predvidjeni, a sto se sudaranja tice klinci nevode racuna pa zato ja moram da vodim racuna i nije mi nikakav problem.
  • 0

#72 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 02:27 PM

ne znam sto se osecas prozvanim,ja ti kazem kako jeste ne bitno koliko vozis bajk ovaj park nije za mtb...znam lika koji ga je projektovao i iskljucivo su sprave za skejt a zbog bmx-a i mtb-a je poceo cec da se raspada...
lepo sam rekla bez ljutnje...i ja nisam klinka pa ste na mene naletali milion puta... [-X
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#73 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 03:09 PM

ne znam sto se osecas prozvanim,ja ti kazem kako jeste ne bitno koliko vozis bajk ovaj park nije za mtb...znam lika koji ga je projektovao i iskljucivo su sprave za skejt a zbog bmx-a i mtb-a je poceo cec da se raspada...
lepo sam rekla bez ljutnje...i ja nisam klinka pa ste na mene naletali milion puta... [-X

izvini ali necu da hejtujem skejtere jer sam ja medju prvima vozio skejt u bg ali park su projektovali nemci i svaki park na svetu kaja je njihova firma radila pa i nas je predvidjen sa zve tipove ekstremne voznje(NISTA SE NE RASPADA a mi imamo gume a oni daskama udaraju sa svih strana iz sve snage i iz besa pa se opet nista ne raspada) i to stoji na njihovom sajtu, samo ovaj nas ima recimo vise mogucnosti za skejt ali bez problema mi vozimo MTB od kad je napravljen i odgovara nam potpuno. Ti verovatno poznajes par skejtera koji hejtuju MTB BMX i ja ih znam pa sta uvek ima likova koji hejtuju a pogotovu u srbiji.
P.S. ja sam vozio parkove i na zapadu i one koji su manji od naseg i svi se super slazu ali to kod nas nece biti jos 20 godina.
  • 0

#74 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 03:16 PM

i ja nisam klinka pa ste na mene naletali milion puta... [-X

ne sa sigurnoscu znam da niko od moje ekipe nije pokupio nikoga ima milijon klinaca koji dodju sa raznim bajkovima i voze tu ali to nismo mi koji se tim ozbiljnije i duze bave vec klinci koji imaju bajkove i dodju tu da se voze jer im deluje zabavno i naravno nevode racuna.
  • 0

#75 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 03:22 PM

skejt park su pravili nemci na celu sa Andreas-om Shulcenbergom IOP Ramps...Paja je projektovao ceo skejt park i u dogovoru sa Andreasom je ceo skejt park slozen (Andreas je isto skejter)..
ja ne hejtujem nikog samo kazem da je park napravljen za skejtere...
a da si prvi vozio skejt u beogradu ne bih rekla jer znam gomilu starijih likova koji jos uvek voze tako da...
ne bih da se svadjam ja volim i postujem sve extremne sportove,i od skejta se odaljavam polako jer mi je bajs bolji i privlaci me voznja po sumi tj pravi MTB...Kao onaj u Kanadi...
i otisli smo daleko od teme...
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#76 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 12 May 2009 - 03:31 PM

@Milan
Sta si bre napao devojku tu kao nesto mtb bmx.Polako prvo.
U pravu je Marra kad kaze da park nije za sve. Pod sve se podrazumeva i sredstvo koje se vozi i osobe koje upravljaju.
Ima mnogo nalozenih isfoliranih glupih klinaca koji tu prave sranje i to treba ili izgaziti ili isterati. Park je u sustini za skejtere i to je to. Mozes da dodjes sa onim bmx malim bajkicima ali svi mi kazu da tu niko nista ne zna. Slovenija, Makedonija i Hrvatska imaju neke profi u tome, kod nas nema. Ako ima 4 ozbiljna tamo skakaca koji znaju i sve evoobecavam idem da se obesim na terazije.
Iako nisam pristalica tog Free ride i sl. bolje da likovi tamo trose energiju i sl. nego da se zatupljuju magijama iz vorkrafta,igraonicama, drogom i kompovima.
Sa druge strane razlog vise za skejtere da dodju tu je bas zato sto oni ne mogu da voze skejt po gradu i sl. Ranije ih je bilo na Trgu uvece pa tamo pokusavaju svasta.
I onaj park mi i ne izgleda za MTB jednostavno zamisli ja sad dodjem s mojim bajkom i tamo krenem da se gubim...pa ne ide.
Zato nema razloga tako napadno da pricas sa devojkom, a pogotovu sto je u pravu.

Pozdrav :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#77 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 03:32 PM

slazem se da smo otisli daleko od teme skejt sam poceo da vozim 95 u americi a 96 u Bg ja i jos jedan ortak i iste godine skinuo kickflip i 5050slajd ili graind koje i danas mnogi ne znaju ja sam bio kad se sam park pravio i posto malo znam nemacki i savrseno engleski pricao sam sa nemcima i sami likovi su od mene trazili i ortaka koji je bio sa mnom da probamo veliki kvoter i da ga gazimo da bi video da li je dobro postavljen a Paja je bio odma pored i znam dobro paju sigurno bolje nego ti i tako da nema sta vise da dodam.
  • 0

#78 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 12 May 2009 - 03:34 PM

Znam i ja Raula, Casillasa i Zidana pricali smo na Aerodromu kad je Partizan igrao sa Realom u Bg pa nista... i.... :?:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#79 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 12 May 2009 - 03:49 PM

@Milan
Mozes da dodjes sa onim bmx malim bajkicima ali svi mi kazu da tu niko nista ne zna. Slovenija, Makedonija i Hrvatska imaju neke profi u tome, kod nas nema. Ako ima 4 ozbiljna tamo skakaca koji znaju i sve evoobecavam idem da se obesim na terazije.
Pozdrav :wink:

mozda tebi deluje napad ali samo ne mogu da podnesem neistine, na ovaj forum sam dosao samo zato sto se na nasem forumu pojavio link vezan za biciklijadu. Gery ti sigurno nisi upucen kod nas ima vise pro vozaca nego u sve ove zemlje koje si ti naveo samo su u hrvackoj bolji uslovi jer je to tamo priznato kao sport i prosle godine su cak bili i na olimpijad a kod nas nije kod nas postoji lkovi u BMX i MTB koji rade trikove koji rade samo par ili 10 likova na svetu tako slavija ti negine :D
EVO NESTO SA NASEG SAJTA SVI OVI MOMCI SU IZ SRBIJE PA UZIVAJTE
http://www.vimeo.com/2507127


http://www.vimeo.com/2421531
http://www.youtube.com/watch?v=qT3WLKPOK5Y
http://www.youtube.com/watch?v=fb-hW5eaC-I
http://www.youtube.com/watch?v=O33JE8SbHrQ
http://www.youtube.com/watch?v=IhNbluoL26A
http://www.youtube.com/watch?v=EymK60bc9zs
http://ca.youtube.co...h?v=Mxn7tnqGgcc
  • 0

#80 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 12 May 2009 - 03:57 PM

u hrvackoj bolji uslovi jer je to tamo priznato kao sport i prosle godine su cak bili i na olimpijad a kod nas nije


Mislim da je ovim sve receno. Brate sta god, koliko god...srbija je rupa i valda haos. A onda da dodjem do parka da potrazim lika koji mi je to reko pa da popricas sa njim jer je lik ozbiljan i zna sta prica. Drago mi je ako ima toliko kao sto kazes ali kad god pogledam skejt park zgadimi se koliko tu likovi ne znaju sta rade i sl.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika