Jump to content


Fotografije

BEOGRADSKA COCA-COLA BICIKLIJADA 2009.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
91 odgovora na ovu temu

#41 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 04:02 PM

Tako je, objasni mu kako se vozi. :D

Nismo se lepo razumeli, od one guzve. Rekoh, aha, vozimo se u tvom komsiluku. :) Inace, bicemo komsije, cim naprave most od Zemuna do Crvenke. n:fighting0027 n:mad0090 ](*,) ](*,)

Vazi se za Kosutnjak, pasce neki dogovor. Bio sam u prolazu tamo, ali odavno. :?
  • 0

#42 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 10 May 2009 - 05:17 PM

Ma bre ljudi jel bilo Coca Cola-e. To je najbitno. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#43 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 05:37 PM

Bila je Coca, Fanta i voda Rosa, za dž. A tebe, ko sisa sto nisi hteo da dodjes. :mrgreen:

Poz! :wink:
  • 0

#44 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 10 May 2009 - 05:51 PM

Kad je gaga i kiselina je blaga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#45 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 06:22 PM

ja ne pijem kokakolu....to je otrov al sam uzela fantu.. =D>
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#46 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 May 2009 - 06:53 PM

Drago mi je sto sam upoznao Force-a sa foruma i njegovog ortaka, inace sa njim sam imao vizuelno upoznavanje pre tri dana kada smo se gledali, ja njega sa Brankovog, on mene sa staze dole... :lol:

Najpametnije je bilo ici na samom kraju kolone, najbolji deo od tunela pa do hajata, kolona se razvukla pa je moglo malo opustenije da se vozi.

Kao sto neko rece neki jos moraju da nauce da menjaju brzine i da skrecu da bi uopste rekli da voze bicikl. Najgora scena u Bul. Zor. Dj. lik se zaleteo ko nezdrav pored lika koji ima bajs vredan 2000e i hoce uz ivicnjak da ga pretekne. Posto ne zna da vozi, onako opustneo kao da predje na ivicnjak samo mu tocak proklizao i bajs na zemlju, on se nekako zadrzao na nogama i uz pomoc parkiranog automobila. Ajde on sto se slupao, ali mogao je da napravi ogromnu stetu slomivsi menjac ili da iskrivi felnu coveku koji je vozio tu pored njega bajs.
Eto sta se dogadja iz najprostije retardiranosti.

Sama biciklijada dno. Kratka, spora...sve izmesano. Trebalo je u dve grupe od 5 do 15 god jedna i nek voze od 10:15 do 11:00 i ograniceno na 15 km/h, a ovi drugi ograniceno (ako vec mora) na 35km/h jer je ono bilo kao peske da idem, a uopste je teze kontrolisati bajs u masi kad ides 10km/h nego 30km/h....

Meni licno je komicno sto je glavni sponzor ovako humane manifestacije, koja promovise zdrav zivot + ocuvanje ekologije, najnezdravije pice na svetu...
Zato nisam ni uzeo onu zastavicu jer samim tim ko budala mislim ono kako ne vide jbt. Coca Cola i sl. [-X [-X [-X #-o

Pozz i nadam se skorasnjem druzenju i upoznavanju sa jos ljudi.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#47 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 07:03 PM

da da to je naveca ironija...zdrav zivot uz koka kolu....uzas stvarno mnogo je jadno organizovano...al dobro bar smo se prosetali(provozali ako se to moze nazati voznja)
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#48 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 May 2009 - 07:31 PM

ja znam lika koj je dobio mali bike...mi smo se odusevili,cak smo se i drali..verovatno ste culi,jer nas je bilo 20+ na tom mestu...ali svi su nas gledali...sve u svemu bilo je ok,jedino klinci su preterali...ja vozio samo u 27 brzini ceo put jer sam nocas pakovao bicikl,pa nisam imao sajlu za menjac...i tako ostao tamo gde je i sad..
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#49 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 08:03 PM

A vi ste bili ta bagra sto se drala?! :mrgreen: Ja sam bio, tu blizu. Pa dobro, moze ga koristi za street voznju. :mrgreen:
  • 0

#50 marra84

marra84
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 257 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 08:05 PM

bolje nek ga pokloni nekom... :wink:
  • 0
When I pull the wings off of the fly
The fly never wonders why I did it !!!

#51 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 08:46 PM

ali nasa grupa je zabola 2 bajka dok smo mi slavili i drali se i smejali nismo dalje ni slusali izvlacenej ali ortakinja je slusala i zadnji capriolo ona veci sa 24' tockovima je takodje nas hahah ove godine nam se isplatila biciklijada 2 bajka heheheheheh
  • 0

#52 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 May 2009 - 08:50 PM

cekaj milance,lazes me da mikijeva cura zabola capriola...hahahaha strasno..idemo i sledece godine...e da..poklonite meni 1 bicikl,ram mi se raspada,tj ceo bike.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#53 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 09:04 PM

pa da dok smo se mi drali za ovaj prvi ona je i dalje pratila i cula svoj broj i otisla tamo, i vratila se i stoji sa dva bajka i samo smo poceli da se smejemo znaci ludnica resili smo da prodamo oba bajka i idemo da se napijemo za sve pare hahahahahha
  • 0

#54 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 May 2009 - 09:32 PM

a i ja sam se drao sa vama...:D
oce nesto da bude za mene ? =D> :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#55 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 May 2009 - 09:42 PM

Da se i ja javim, bilo je fino, guzva, dosta nepazljivih vozaca i gomila dece koja krivudaju....
Druzili smo se sa Gary-em i lepo caskali, evo par fotkica, nisu neke, sa moba su, pozdrav :wink:

Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#56 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 10 May 2009 - 10:22 PM

ali nasa grupa je zabola 2 bajka dok smo mi slavili i drali se i smejali nismo dalje ni slusali izvlacenej ali ortakinja je slusala i zadnji capriolo ona veci sa 24' tockovima je takodje nas hahah ove godine nam se isplatila biciklijada 2 bajka heheheheheh


Haha, ja ovde prozivam, a vi zabadate bajkove. Sledece godine cu da uzmem neki broj odma iza vas. :D

Uzdravlje popili te bicikle! n:anim_32 n:anim_32


@Force - Ova prva se setala ko manekenka medju bajkerima i zanosila na sve strane - pamtim je. 8)
  • 0

#57 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 May 2009 - 10:33 PM

Ova prva se setala ko manekenka medju bajkerima i zanosila na sve strane


Zanosila ? Pa onda je trebalo neko da je nacentrira i usput nasteluje. :lol:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#58 MarkoD

MarkoD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationBGD

Postavljeno 11 May 2009 - 07:46 AM

ali nasa grupa je zabola 2 bajka dok smo mi slavili i drali se i smejali nismo dalje ni slusali izvlacenej ali ortakinja je slusala i zadnji capriolo ona veci sa 24' tockovima je takodje nas hahah ove godine nam se isplatila biciklijada 2 bajka heheheheheh

Mene je taj zadnji kapriolo promasio za jedan broj 8) .
Gary je u pravu,manje bi bilo problema da je kolona isla malo brze.Ovako me je neki lik pretekao barem 10 puta "przeci masinu" :.Drago mije je da je trasa znacajno produzena od prosle godine.
Sto se sokova tice bilo je i next-a(100%),sto se ipak racuna u zdravo pice.Posle biciklijade sam sa drugarom obisao Ostuznicki most,pa na Karaburmu,totalno sam izoreo na suncu. n:mad0090
  • 0

#59 milan84

milan84
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 11 May 2009 - 10:55 AM

mi smo posle biciklijade otisli u Skejt park na uscu da pijemo sokove malo smo vozili jer je sunce ubijalo.
  • 0

#60 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 May 2009 - 10:56 AM

pa i mi smo bilu i parku,jer je krle morao da skine novi trik...i uspeo je =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika