Jump to content


Fotografije

I Liga Srbije - 2009 Miseluk


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
71 odgovora na ovu temu

#21 Vanessa

Vanessa
  • Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 March 2009 - 05:21 PM

Kako mislis dodatni trosak ? Ja sam mislio da ti isti klubovi imaju i nekog ko vozi drum. Mada se uvek moze spakovati sa nekim klubom iz srbije ..

Uglavnom nemaju,mislim da samo Metalac, Kraljevo ima. Zasto se ne spakuju sa nekim-ne znam. Mozda nece da mesaju drumske sa mtb trkama. Mislim da je u pitanju ista stvar kao kad bih ja pitala sto Jovana, Zorica, Gaga i ostale ne voze mtb trke ili ciklo-kros :wink:


Zar taj maraton nije kad i miseluk? Prosle godine je bio tad?

Moja greska,sorry,polumaraton je ove nedelje.http://www.marathon.org.yu/

E dolazi i jedna is Sombora ! To je 5 za sad. Ako neko iz spartaka bude dolazio mozda dodje i Ivana Miucic ....

E na njih sam zaboravila :oops: verovatno zato sto nemam ni njihov mob. ni mail a ovu devojku iz Sombora sam upoznala tek pre nekoliko nedelja. Jej,the more the merrier! :D
  • 0

#22 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 27 March 2009 - 05:22 PM

Novosadski polumaraton je sad u nedelju.
  • 0

#23 Vanessa

Vanessa
  • Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 March 2009 - 06:27 PM

Hehe,racunaj na jos jednu devojku iz Ris-a :wink:
To je 6 =D>
  • 0

#24 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 27 March 2009 - 06:52 PM

napred za devojke, na lipovaci medalje i za zene pa makar bila samo jedna :!:
  • 0

#25 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 27 March 2009 - 07:53 PM

Hehe,racunaj na jos jednu devojku iz Ris-a :wink:
To je 6 =D>


Imate jos jednu devojku ? :)
  • 0

#26 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 March 2009 - 08:22 PM

Hehe,racunaj na jos jednu devojku iz Ris-a :wink:
To je 6 =D>


Imate jos jednu devojku ? :)

8)
  • 0

#27 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 March 2009 - 09:17 PM

Meni je rekla Marija iz Zvezde da ce voziti.
  • 0

#28 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 27 March 2009 - 09:38 PM

E pa mozda od ovog i ispadne nesto :shock:

Samo da ostane sve kako treba [-o<
  • 0

#29 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 March 2009 - 09:44 PM

Daj Boze da bude nesto, ali obzirom da se u istom danu vozi Dunavski i Liga moguc je nastanak problema ko ce gde da vozi.
  • 0

#30 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 27 March 2009 - 09:48 PM

Pa mi vozimo velike krugove koji su prosle godine bili na dunavskom, a dunavski je na malim gde je bila liga prosle. mada mozda promene nesto nikad se ne zna.
  • 0

#31 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 March 2009 - 09:55 PM

Dragana kaze ja necu da vozim Dunavski sa rekreativcima jer trke nisu ni 30 km. Dzabe se cimam za tu kilometrazu. Hocu svoje trke za zene ili nek me puste sa kadetima ili juniorima. Neka druga devojka ce reci lakse voziti na Dunavskom nego na ligi i eto problema.
  • 0

#32 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 27 March 2009 - 10:31 PM

Jeste sranje sto su trke kratke ,ali sta sad? I moja devojka trenira 18h nedeljno tako da bi njoj odgovaralo da je trka 60-90 km al j*biga. Ako se hoce , mogu se vrlo dobro sahraniti noge i na tih 30 km i izvesti brza trka, pogotovo kad moras da hvatas svakog jer vas ima cetvoro-petoro. Kad je Dragana vozila 2007 miseluk sa rekreativcima mislim da je otpala posle 2 krivine ako se dobro secam (i zavrsila sa -2 kruga) :( koliko god to naivno izgledalo nije bas tako.

BTW, juniori ce voziti sa elitom a zene i kadeti zajedno, ili sa mladjim kadetima. Bezveze je izvoljevati oko toga bitno je da se skupe i da se vozi trka sto se mene tice mogu da startuju sa kim hoce , trka je izmedju njih.
  • 0

#33 Vanessa

Vanessa
  • Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 28 March 2009 - 08:20 AM

Koliko sam ja shvatila problem je u ovom trenutku nakupiti dovoljan broj zena. A ako ce takmicarke sad i da prave problem same sebi,tipa 'daleko mi da dolazim zbog 30km' i 'prekratka mi je trka' onda ne vidim zasto se uopste sve ovo cima. Ocito da nije svima podjednako stalo. Manje sufliranja vise trkanja! Sto se mene tice vozicu i da je 20km i da je 90km,iako bih i ja volela da je duza. Jedino sto je pitanje je koliko ce to onda trajati i koja ce biti prosecna brzina pobednice :?: To ne mozemo ni da predvidimo posto smo poslednju trku vozile prosle godine u junu. Mislim da nije realno da neko od nas trazi povecanje staze. U ovom slucaju koliko bude-dobro je. Samo neka bude nesto za zene. Kad se nakupi dovoljan broj, onda mozemo da razmatramo duzinu staze i ostalo.

Gaga je rekla da dolazi ako se vozi sa kadetima a postoji mogucnost i Zorica ipak da dodje.
  • 0

#34 Vanessa

Vanessa
  • Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 28 March 2009 - 12:05 PM

Zvanicna informacija: zene voze u okviru Dunavskog Kupa, ali ce se na kraju trke posebno proglasiti. Startnina je besplatna i vozi se sa mastersima(posto je hendikep trka).
Jedino sto jos nije sigurno je kad je start. Tarjan je rekao da je ce morati da pomeri start da bude u 13h jer Bora misli da stavi da ipak pre DK voze ml. kadeti i kadeti. Ali to je vec njihova stvar a mi cemo vec saznati sl. nedelje sta ce i kako biti :roll:
  • 0

#35 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 March 2009 - 09:50 PM

Slazem se da zena ima malo i da se skupljaju na kasicicu, ali zar je toliki problem da se napravi liga za zene. Po meni ja ne vidim sta je tu problem. Startuju odvojeno od ostalih kategorija, recimo minut iza kadeta i resen problem. Zene dobiju ligu i posle nema niko prava da kuka kako nema trka.
  • 0

#36 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 28 March 2009 - 09:56 PM

to si u pravu.stvarno to ne bi oduzelo ni mnogo novca ,ni vremena.mada jako je glupavo da se trkas sa tri osobe jer ili vozite zajedno ispod 30k/h ili kad neka krene da bezi ostale zajedno hvataju istu.vise lici na neki trening, tako da mislim da bi bolje bilo sa kadetima jer bi bila veca guzva,ali sa dr.strane tu se neka moze zakaciti za kadeta i otici,ali i to je sve deo trke i taktike....
  • 0

#37 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 March 2009 - 10:14 PM

Bolje je sa kadetima jer treba da se neka zakaci i ode, da oseti guzvu i grupu, a ovako nesmem ni da pomislim sta bi bilo da odu napolje voziti trke. Naveo sam primer odvojeno da startuju, jer mi muka vise od spajanja kategorija. Juniori i seniori startuju zajedno, pa cemu onda kategorije? Ako je frka sa vremenom startuju seniori, a posle minut juniori. Sitnica koja resava problem.
  • 0

#38 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 29 March 2009 - 03:21 PM

Postavljena slika

evo mapa na kojoj su obe staze. otvorite u novom prozoru da bi mogla cela da se vidi.
  • 0

#39 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 March 2009 - 03:54 PM

Ja zvanično nemam drumski, ako neko ima da mi pozajmi........................ :?
  • 0

#40 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 29 March 2009 - 04:01 PM

e ima onaj triatlonac iz tvoje zgrade :P sad mi on pao na pamet
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika