Jump to content


Fotografije

Capriola Speedster


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
162 odgovora na ovu temu

#1 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 23 March 2009 - 09:20 PM

http://bike.capriolo...cikle/speedster Pojavi se ovaj bike,sta mislite kvalitet cenu jos nisam nasao kakav je ocena(Oprema)??za voznju (putem) hvala

UUUUUUUUU CENA MU JE 60.000 :shock:
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#2 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 23 March 2009 - 09:46 PM

Bajk izgleda mnog lepse uzivo. Veruj mi, kada sam ga gledao jos u novembru zasvidjao mi se. Malo je tezak ali ciljnoj grupi kojoj on cilji to i nije toliko vazno. Sto se tice cene necu da komentarisem ali njegovu promoterku hocu. Prava lepotica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#3 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 23 March 2009 - 10:48 PM

Evo Spyder-ana prezentacii

Postavljena slika

A evo i Speedster-a

Postavljena slika

Sve slike u original velicini mozete pogledati OVDE
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#4 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 23 March 2009 - 11:32 PM

ova fotka 'uživo' je mnogo bolja od one "generičke" sa sajta. hoću reći bajk bolje izgleda
  • 0

#5 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 March 2009 - 02:50 PM

Evo i Capriola sa modelom Speedster, lepo izgleda, idu stopama Scotta :D
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#6 negas

negas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 450 posts
  • LocationKako kad !

Postavljeno 24 March 2009 - 04:25 PM

Ljudi jer bio neko na sajam i jer uslikao nesto, ako jeste nek otvori temu i nek pokaze slike, ako je vec ima sorry nevieh je!
  • 0

#7 nesa1

nesa1
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 08 May 2009 - 10:08 AM

Da li je neko vozio Speedster-a, i kakvi su utisci?
Interesuje me u kojoj velicini rama se proizvodi? Mogao bi i neki komentar opreme da se opise.
  • 0

#8 nesa1

nesa1
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 21 May 2009 - 05:13 PM

Postovani clanovi foruma, posto je akcija Capriolo u toku, da ne bih otvarao novu temu, imam samo jedno pitanje.
Da li je Speedster (vel.rama) dovoljna za visinu od 192cm?
Hvala unapred.
  • 0

#9 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 May 2009 - 08:23 PM

Ja ovaj bajk ne vidim u ponudi Capriola, ali u cenovniku ga ima...sve u svemu, ako je velicina rama 21-22" moze da prodje.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#10 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 21 May 2009 - 10:24 PM

Ja ovaj bajk ne vidim u ponudi Capriola, ali u cenovniku ga ima...sve u svemu, ako je velicina rama 21-22" moze da prodje.


A ja se zapitao da li je problem u meni... Eto, kakve propusti se prave. Najnoviji njihov model, po meni i najprimamljiviji, a nema ga na sajtu sa spiskom opreme. #-o
  • 0

#11 aiwa

aiwa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 May 2009 - 06:22 AM

Ima ga u akciji sa popustom, umesto 59800 kosta 47800 din.
  • 0

Shimano Line-up chart 2020

 

http://productinfo.s...no.com/#/lc/1.4


#12 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 22 May 2009 - 06:24 AM

Ja ovaj bajk ne vidim u ponudi Capriola, ali u cenovniku ga ima...sve u svemu, ako je velicina rama 21-22" moze da prodje.


A ja se zapitao da li je problem u meni... Eto, kakve propusti se prave. Najnoviji njihov model, po meni i najprimamljiviji, a nema ga na sajtu sa spiskom opreme. #-o


Kako ga nema :?: :?: :?:
Klikom na ovaj link dolazis do njihovog kataloga, gde možeš naći dotični bajk sa spiskom opreme
http://bike.capriolo... ... priolo.pdf
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.

#13 skylimit

skylimit
  • Members
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 May 2009 - 06:31 AM

Imaju ga u katalogu koji sam skinuo pre jedno mesec dana, izgleda da kasne sa azuriranjem sajta...
  • 0
-

#14 nesa1

nesa1
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 22 May 2009 - 08:43 AM

Ja ovaj bajk ne vidim u ponudi Capriola, ali u cenovniku ga ima...sve u svemu, ako je velicina rama 21-22" moze da prodje.

Upravo sam zvao Capriolo prodavnicu, najveca vel. rama je 57cm(22,44 inca). Cena je 59800din, minus popust od 20%, znaci za 48000 din. I dobije se pulsmetar u vrednosti od 4000 din. Kakva je oprema, i sta mislite o njemu? Moj stil voznje je asfaltom, nekih 50 km dnevno.
Isplatili se ova kupovina?
Hvala unapred.
  • 0

#15 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 22 May 2009 - 09:54 AM

Vidi,najlakse ti je da odes do prodavnice i da sednes na njega pa ces onda zaključti da li ti odgovara veličina rama, a za visinu 192 cm 22" bi trebalo da bude više nego dovoljno.

Što se tiče cene sa tim popustom od 20-30 % dobijaš maltene VP cenu, i taj bajk teško da ćeš naći povoljnje kod nas, ispravit eme ako grešim. Reći će ti neki da se može uzeti polovno i bolje i to je tačno ali to moraš čekati , a sa druge strane možeš pazariti NOVO
U svakom slučaju to odluku moraš doneti sam.

Ja se ne bih razmišljao puno,ako ti se sviđa i veličina ti odgovara go for it...
  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.

#16 nesa1

nesa1
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 22 May 2009 - 10:09 AM

Vidi,najlakse ti je da odes do prodavnice i da sednes na njega pa ces onda zaključti da li ti odgovara veličina rama, a za visinu 192 cm 22" bi trebalo da bude više nego dovoljno.

Što se tiče cene sa tim popustom od 20-30 % dobijaš maltene VP cenu, i taj bajk teško da ćeš naći povoljnje kod nas, ispravit eme ako grešim. Reći će ti neki da se može uzeti polovno i bolje i to je tačno ali to moraš čekati , a sa druge strane možeš pazariti NOVO
U svakom slučaju to odluku moraš doneti sam.

Ja se ne bih razmišljao puno,ako ti se sviđa i veličina ti odgovara go for it...

Hvala na odgovoru. Mozes li mi napisati kvalitet opreme koja je na bajsu? Koja je to kategorija bicikla, navode na sajtu da je fitnes. Trenutno je nemaju u gradu gde zivim, ali bez probe necu kupovati.
Pozdrav.
  • 0

#17 skylimit

skylimit
  • Members
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 May 2009 - 11:40 AM

Iz pdf kataloga:
SPEEDSTER Šifra / Code: 903616
Brzina / Speed: 27,
Ram / Frame: ALLOY 7005,
Amortizer / Fork: RIGID ALLOY FORK,
Srednji pogon / Chainwheel: TRUVATIV IsoFlow road Triplex,
Kočnice / Brakes: TRUVATIV SD3 V-Brakes,
Ručice menjača / Shifters: SHIMANO SL-R440 3-9,
Menjači / Gears: SHIMANO TIAGRA RD4500 rear derailleur / SHIMANO SORA FD-3403 front derailleur,
Sedlo / Saddle: SELLE ROYAL VIPER,
Pneumatici / Tires: MICHELIN PRO 3 700x23C

Samo pazi da li ti odgovara velicina rama, cini mi se dosta kratka horizontalna cev:
Postavljena slika
  • 0
-

#18 djole_ada

djole_ada
  • Members
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • LocationVojvodina, ADA (ne Ciganlija) - Trenutno Zemun

Postavljeno 28 May 2009 - 08:24 PM

Danas sam bio u caprioplo-u ;) i video sam speedster-a, jako lep bajk, u beloj boji je mozda i lepsi od ovog crnog! Sad kako je ovaj popust ne treba da razmislja ako hoce da uzme, ustedi 30% :mrgreen:
  • 0
To bicycle, or not to bicycle: that is not a question
http://www.cikloberz...a1e76e9d4==&t=1

#19 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 May 2009 - 09:18 PM

Sta sam govorijo a? A? A? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jos ako daju probnu ''voznju'' sa promoterkom ima da kupim dva komada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#20 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 March 2010 - 07:02 PM

Ljudi, postavio sam ovo pitanjce malopre u nekoj drugoj temi, al zapravo ovde mu je mesto - da li je iko probao Speedstera, ima li novih iskustava, komentara (a da ne uključuju promoterke)? Od Capriola ne mogu da saznam ni koje su šajbne na pogonu, jel brojao neko zupce :D ?
  • 0
Homesick for a place you've never been...




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika