Jump to content


Fotografije

Kako to izgleda kad se desi nekom drugom


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
46 odgovora na ovu temu

#21 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 04 March 2009 - 09:58 PM

I'te bre ljudi u k*, ja k'o da živim u drugom prostorvremenu... pupupu... valjda sam iskijao lošu karmu za neko vreme na onoj haubi.

Two bad Miloš dead... uvek treba oceniti situaciju, naravno :-/

Odoh da gledam "Deathwish"...
  • 0

#22 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 March 2009 - 10:12 PM

[youtube_embed2][/youtube_embed2]
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#23 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 04 March 2009 - 10:14 PM

a novi sad vazi za miran grad :mrgreen:
  • 0

#24 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 March 2009 - 10:17 PM

Evo jedan "interesantan" sajt na koji povremeno odem kad oću malo da se skenjam... ima svakakvih fotografija sa uviđaja ... kad odete na sajt bacite oko na one naslove sa desne strane :(

http://nskriminal.net/
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#25 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 04 March 2009 - 10:27 PM

Auuuuu sta je ovo. NS podzemlje. Sta se desava u Novom Sadu. Grad je u totalnom haosom. BRONX

I karaju i haraju
Smrde, prde, i sve grde
Pljacke, otimacine
Ordinarne seljacine
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#26 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 March 2009 - 10:35 PM

Kad pogledaš sve tačkice najveća koncentracija je kod bulevara - centar i limani :shock:

http://nskriminal.ne...zbojnistva/2009
http://nskriminal.ne...zbojnistva/2008

+ uzmite u obzir da se bar pola od svih razbojništava možda nikad ne prijavi #-o
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#27 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 04 March 2009 - 10:55 PM

kaže on "ne treba gari" i .


I ti si Gary a ?! :mrgreen:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#28 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 March 2009 - 02:04 AM

Resenje nosenje pistolja onog sto izgleda kao pravi, a prodaje se po buvljacima. Kad neko kaze "daj pare" ti zavuces ruku u dzep i izvadis pistolj. Ima da bezi ko djavo od krsta. :mrgreen:
  • 0

#29 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 05 March 2009 - 02:07 AM

Sad sam umoran, ali imam ortaka koji je jednu noc proveo u policiji, ali gore je ono sto je bilo pre nego sto je doveden u policiju. Nije za forum....bolje da ne nosas to ni kad je najveca zajebancija
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#30 cakiss

cakiss
  • Members
  • PipPip
  • 67 posts

Postavljeno 05 March 2009 - 06:02 AM

Govorim tiho i nosim bumbum sa sobom , ne prilazi , ne ne [-X
  • 0

#31 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 March 2009 - 07:59 AM

Od 14-te (kad je to bilo kul :mrgreen: ) do dana današnjeg mislim da nisam izašao bez noža napolje. Nisam ga do sada upotrebio bogu hvala ali su me zaustavili policajci jednom i izvadim iz džepova nož i l.k. idr :) . "Šta će ti ovo ?"....reko "jel vidite vi gde ja živim? Imam 3 narkomana na heroinu koji žive u mojoj zgradi...proverite. Dosadilo mi više ono kako ulazim u zgradu "Brate imaš 100 dinara brate molim te brate". Tu niko živi ne zna kad će neko da postane nasilan. Vi možete da uzmete ovaj nož, a ja sam ga platio 300 dinara na Vidikovačkoj pijaci. Koliko sutra ću da kupim drugi (radim imam platu, može mi se :mrgreen: ) a vi mene da zaustavite i 2 puta u mesec dana, meni se isplati više nego da svaki dan dajem nekom 100 dinara. Mene ne viđate jer se ne razvlačim po kraju i ako me vidite za par meseci to je sreća. Izvolite i uzmite ga ako hoćete". Policajac mi je uredno vratio nož popričali smo još malo i to je to. Stvarno mogu reći da mi se nikad nije desilo nešto slično kao vama...Najviše se uzdam u svoje lake noge, a kad bi bio sa nekim (devojkom, drugarem pušačem koji ne može da trči ili dr.) morali bi da se bijemo JBG...Mada sudeći po pričama prevelike su cave da startuju više od jednog.
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#32 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 March 2009 - 05:22 PM

Evo samo da vas obavestim da su "gospoda" pohapšena.

Inače priča se po varoši da su dotični pokušali da "orobe" sa sve bokserima i noževima, inspektora u civilu koji je, gde slučajnosti, bio zadužen upravo za njihov slučaj. Čovek izvadio pištolj, postroio bagru i pravac marica.

Iako sam siguran da će biti pušteni za 2 dana, predpostavljam da će bar imati "fer" razgovor u stanici u stilu devedesetih ;)

Vest je ovde: http://www.021.rs/in... ... d&Itemid=9
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#33 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 25 March 2009 - 05:45 PM

Ako nista drugo, bice malo po bubrezima. n:fighting0030 n:fighting0030 n:evilgrin0036 n:evilgrin0036 n:bye :mrgreen:
  • 0

#34 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 March 2009 - 06:53 PM

Iako sam siguran da će biti pušteni za 2 dana, predpostavljam da će bar imati "fer" razgovor u stanici u stilu devedesetih ;)

n:dwarf
  • 0

#35 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 March 2009 - 03:07 AM

Posle pricamo kako nasa policija ne valja. :D Sad lepo odes u policisku stanicu i trazis da ti vrate pare. :D
  • 0

#36 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 08:16 AM

Hehe, super sto su ih uhvatili!

Ja sam iz Vrsca, i imao sam slichnih problema, ali ne zbog kinte ili nechega, vec zato sto imam dugu kosu...tako sam popio batine, nije bilo shanse da uradim nishta... Samo su rekli, onako njih 5-6 "ocemo onog kosmatog " i naleteli! To je bio bedak! Mislim, bilo je tu revanshiranja, ali brate... Ne moz covek od narkomana da zivi!

Taj pistolj plasljivac ne treba nositi jer si u vecem sranju sa njim nego bez njega! Ako te pandur vidi sa njim, moz te ubije, nikom ne opdgovara!!!!

Noz imas pravo da nosish po zakonu, do 5 ili 6 cm sechiva i da nema odlike borbenog oruzja...tako sam prochitao u KAlibru :) n:fighting0032

Mislim da su gotivna stvar elektro shockeri :) Od njih nema spasa, a mislim da nema zakona koji ih pokriva kod nas! :)

Pozdrav!
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#37 bozik

bozik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 178 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 26 March 2009 - 09:06 AM

Sogli i ja pre neki mesec hteli u starom parku da vezbamo tehniku na nekoj obali i kaze e je nemoj tamo tamo se drogiraju, sidjoh sa bicikletice, kad imam sta da vidim, kubik ipo spriceva , aj sto su spricevi, nego i toliko igli otvorenih
a ja kao mali i kada sam bas pocinjao da se zezam sa bicikleticom tamo cesto vrteo i bilo mi kul


da sam pao tamo, odmah hepatitis abeceda....i jos po neka bolestina...
GM ima 26000 stanovnika a 3. je po gustini narkomana u RS... distrubutera ima svuda, oni iz mog komsiluka boga ti kao nevino se smeju i ne pita ih niko nista, panduri ne rade nista, kad se napravi neko sranje oni uhvate narkomana par sa travuljinom do 5grama..ccc :D a onih 200kga sto gaje i donose+ostali narkotici nema veze

ja bih doneo zakon kod koga se nadje droga ima komisijski da se spali ziv ccc :D :D :D n:anim_08 n:character0022 n:dwarf n:fighting0028 n:mad0090 n:smil42d2 8) malo sam zao :D :D :D
  • 0
GO RIDE!!!!

#38 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 980 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 March 2009 - 09:43 AM

Nekada su se igrali u parku a sada se iglaju,rade na crno i trose na belo.
Dosta toga se promenilo,nekada smo se zajedno vozili sa pomocnim tockicima,divili se BMX-u i brisali noseve rukavom...neki su nazalost previse brzo okretali pedale zivota,i danas na svakoj raskrsnici ih trazim pogledom a oci mi spajaju oblake. :( n:confused0031
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#39 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 26 March 2009 - 09:52 AM

Kada te kilograme pretvoris u biciklistiku opremu i delove dobices bajkove za pola Srbije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#40 banished

banished
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 12:17 PM

Ljudi moj savet Vam je nigde ako niste na bajku ... ili Craw Mag preko zime kada ne vozite bajk i to je to ... "One punch one kill" :twisted:
Niko neće stati u Vašu zaštitu sem Vas samih ... a što se gudre tiče, ona je odavno prisutna i biće još prisutnija, s obzirom da to dolazi iz vrha vlasti ... pa šta reći kada je država prodavala heroin hrvatskoj a Legija u ronilačkom odelu prebacivao preko reke... :D Surova realnost ... skoro američka :D
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika