Jump to content


Fotografije

Gary_Fisher89 [MTB]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
163 odgovora na ovu temu

#81 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 27 July 2009 - 07:31 AM

Pa da, secam se da je bila kosa crta, ali sam je ja bio izbrisao i stavio kod IMG.

Sky, hvala, sad radi :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#82 skylimit

skylimit
  • Members
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 July 2009 - 08:55 AM

Nmea na cemu. Ustvari sada vidim da ima na njihovoj stranici gde ti daju link za forume sa kojima se ipak vidi slika:
Postavljena slika Postavljena slika Postavljena slika
  • 0
-

#83 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 27 July 2009 - 10:01 AM

qq bre opusti te menjace kad je bajk u garazi!
  • 0

#84 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 27 July 2009 - 10:11 PM

hehe, jes da se brze trosi lanac (relativno) kad je tako, ali je za sada bolje nego ranije. Ovako vidim i takmicari drze menjace, naravno usput videh, to nisam ni znao...
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#85 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 July 2009 - 10:22 PM

Ne znam je li vec bilo pitanje, ali me zanima da li poslodavac ( kurirska sluzba ) daje neku kintu za trosenje delova na bajku ili sto bi popularno rekli za amortizaciju...?
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#86 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 27 July 2009 - 10:29 PM

Mislim da je Gary nesto spominjao. Po meni, u najmanju ruku bi trebali da se otvore za jedan XTR lanac, na svaka 2 meseca. :? Jelte, to mu nekako dodje ispravno posto njih sigurno ne interesuje koliko se ti vozis van radnog vremena. :|
  • 0

#87 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 27 July 2009 - 10:46 PM

Ne znam je li vec bilo pitanje, ali me zanima da li poslodavac ( kurirska sluzba ) daje neku kintu za trosenje delova na bajku ili sto bi popularno rekli za amortizaciju...?


Ima bas oko svega na onoj temi u Bike Caffe-u. Naravno, plate za trosenje delova. I ne samo, kao sto Stolegrom rece lanac, ucestvovali su u svim ovim bitnim stavkama koje se trose 70% u radnom vremenu 30% u mom slobodnom. Tipa pakne,gume,kaseta,lanac,menjac,pogon...
I da, svi delovi su iz grupe koji su i bili na njemu. NIje prica tipa : Imam XTR lanac, pa da sad uzmem neki shit, nego se da isto za XTR. Menjac isto...imao sam x9 sad isto.

Znaci nije onaj fazon dobijes kesh na pola meseca pa puknes na delove...to ne bi ni imalo smisla...
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#88 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 28 July 2009 - 12:01 AM

Pa jbg nije ni red drugačije... nego, glede menjača - znači im za životni vek kad im opruga nije nategnuta u mirovanju. Šteta što nisi bio u Partizanu kad je Bane video kako su neki klinci ostavili bicikle posle treninga (tako 'takmičarski' nategnute) :mrgreen:
  • 0

#89 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 28 July 2009 - 07:46 AM

:mrgreen: :mrgreen: Mogu misliti sta je bilo sa klincima...al sam bio mnogo puta kada ih je Bane peglao, onako pozitivno :wink:

ps. aj sad mozda cu zvucati glupo, ali kad bih opustao menjac, morao bih svaki put da ga fino podesavam sto je glupo. Ne znam kako mislis da to menjam svaki cas... Pada mi na pamet ekstremno glupa ideja, mozda zato sto sam tek ustao...da skinem lanac sa prednjih sajbni...
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#90 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 28 July 2009 - 08:02 AM

Nešto se mi ne razumemo, ja mislim samo na skidanje na male šajbe i napred i pozadi. To svučeš u poslednjih 5 m vožnje pred kućom (prvo spustiš pozadi - meni bar neće na najmanju šajbu pozadi ako je već na maloj napred ) i vratiš u normalno stanje dok ga guraš ka liftu/kroz hodnik, 10 sekundi ti treba, kad uzmeš SPD i manje.
Može i da se skine lanac, ja vadim i sajle iz ležišta da opustim i komande, ali to je već za malo dužu garažu.
  • 0

#91 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 July 2009 - 08:10 AM

Nije lose da kada bajk ne vozis da lanac napred spustis na najmanu sajbnu i pozadi na najmanju (ili na sajbnu do nje u zavisnosti kakav ti je chain line). Tako rasteretis menjace i shiftere tenzije. Sto znaci da opruge menjaca i mehanizam shiftera ne trpe stalno sto im produzava vek trajanja. Ja recimo posle voznje raskopcam lanac preko power linka (potrebno par sekundi) i menjace preko siftera otpustim do kraja. I to je to. Nikakvo fino podesavanje menjaca posle toga nije potrebno :wink:
  • 0

#92 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 28 July 2009 - 09:40 AM

:mrgreen: E ti si 100% ekstrem! Jel' nije prostije (i manje masno) skinuti lanac sa male šajbe?

Ed. Meni recimo neće da siđe na najmanju ako se zeznem i prvo oborim napred - menjač skrene, ali ne može da povuče lanac. Zato prvo spustim pozadi, onda napred. Uvek pali. Malo će da se iskosi ali teško da će od toga da dobije zamor materijala. ;)
  • 0

#93 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 July 2009 - 10:20 AM

Meni se bas iskosi ako stavim mali- mali, pa sam zbog toga i poceo da otkopcavam lanac. Nista nije dovoljno masno niti tesko kada je bajk u pitanju :twisted: :mrgreen: . Necu da pricam dalje sta sve radim, pomislice da sam luuudd. :-$
  • 0

#94 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2009 - 10:21 AM

Od mene teško da ima luđih... 8) 8)
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#95 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 July 2009 - 11:52 AM

Od mene teško da ima luđih... 8) 8)


Cekaj kad ono treba ti da izadjes iz one ustanove. 1 Avgust bese datum tako :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#96 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2009 - 12:30 PM

Daaaa....01.08.2050. godine :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#97 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 July 2009 - 12:44 PM

Lud - ludji - Misaxtr n:krstixf7
  • 0

#98 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 28 July 2009 - 06:45 PM

AHahahahahahaahahaaaaa, Gary brate, izvini za ono danas iz autobusa :D :D :D

Prica ide ovako: krenuo sam sa sestrom da podignem novu LK u MUP na Novom Beogradu, cekamo 18icu u Tosinom bunaru, dolazi bus, sestra ulazi, ja za njom, jednom nogom u busu, pogledam levo i vidim Garyja kako staje iz busa, na bajsu, naravno. I tu krece spektakl :D
Sa trecih vrata se guram do cetvrtih, nabijam se na zadnje staklo busa i pocinjem da masem, kao da se davim :P Gary pogleda u mene, okrene se iza u fazonu "Kome ovaj kreten mase?!", ponovo pogleda u mene, shvata da je on predmet paznje manijaka iz autobusa, i pocinje da se smeje :mrgreen: Ja sam pokusao da kazem "ja sam Darkman sa foruma", ali nije islo - shvatio sam da me ljudi iz busa gledaju cudno, da se sestra pravi da me ne poznaje i da bi bilo previse da pocnem da se derem na sav glas :oops:
A ono sto sam ti "tipkao rukama u vazduhu" se odnosilo na ovo, javim ti se veceras na Cikloberzi :mrgreen:
E, da, pokusao sam i vrata da otvorim na semaforu, ali nisam uspeo iz prve - posle sam se malo iskulirao...

Sve u svemu, skoro da smo se upoznali ;)

p.s. Sisao bih na prvoj, ali ovo sra*e sa licnim kartama se prvo ujutru zakaze, pa dodjes u toku dana kad ti je termin, pa ne smes da zakasnis, itd... jbga :(
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#99 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 28 July 2009 - 07:06 PM

hehehe mogu da zamislim tu scenu :mrgreen: =D>
  • 0

#100 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 28 July 2009 - 10:28 PM

AHahahahahahaahahaaaaa, Gary brate, izvini za ono danas iz autobusa :D :D :D

Prica ide ovako: krenuo sam sa sestrom da podignem novu LK u MUP na Novom Beogradu, cekamo 18icu u Tosinom bunaru, dolazi bus, sestra ulazi, ja za njom, jednom nogom u busu, pogledam levo i vidim Garyja kako staje iz busa, na bajsu, naravno. I tu krece spektakl :D
Sa trecih vrata se guram do cetvrtih, nabijam se na zadnje staklo busa i pocinjem da masem, kao da se davim :P Gary pogleda u mene, okrene se iza u fazonu "Kome ovaj kreten mase?!", ponovo pogleda u mene, shvata da je on predmet paznje manijaka iz autobusa, i pocinje da se smeje :mrgreen: Ja sam pokusao da kazem "ja sam Darkman sa foruma", ali nije islo - shvatio sam da me ljudi iz busa gledaju cudno, da se sestra pravi da me ne poznaje i da bi bilo previse da pocnem da se derem na sav glas :oops:
A ono sto sam ti "tipkao rukama u vazduhu" se odnosilo na ovo, javim ti se veceras na Cikloberzi :mrgreen:
E, da, pokusao sam i vrata da otvorim na semaforu, ali nisam uspeo iz prve - posle sam se malo iskulirao...

Sve u svemu, skoro da smo se upoznali ;)

p.s. Sisao bih na prvoj, ali ovo sra*e sa licnim kartama se prvo ujutru zakaze, pa dodjes u toku dana kad ti je termin, pa ne smes da zakasnis, itd... jbga :(



Care, opisao si situaciju za 10-ku. Najjace mi ja prosao pored busa do vrata i ti pokusavas da ih otvoris, cimas onaj krs jbt mogu misliti ljude okolo...Shvatio sam samo da ces preko kompa da me kontaktiras. A sa usana ti nisam procitao nista. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jbg, smatracu da smo se upoznali :wink: Aj vidimo se na drumu, mogli bi neku voznjicu da napravimo sad za vikend...
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika