Jump to content


Fotografije

Gary_Fisher89 [MTB]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
163 odgovora na ovu temu

#1 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 February 2009 - 08:34 PM

Gary Fisher super caliber

Ne znam svaki sraf sta ima i kako. Ja sam tu da vozim :mrgreen:
Avid V-brake sa busterom iza, SRAM 9.0 sl, XTR sajle za menjace koji su isto SRAM. Bontrager lula, devetofaz schimano XT, prednji menjac je LX, XTR lanac, Hutchinson gume (obe), ... jos tu ima SKS blatobran iza, cat eye svetla, enduro 8 merac, napred manitou black sa podesavanjem rebound-a i sa stepenastim zakljucavanjem. Ceo bajs je tezak izmedju 9 i 11 kg.

Attached Thumbnails

  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.JPG

  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#2 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 09 February 2009 - 08:44 PM

Ok bajs,malo je veci ram il' mi se cini(koliko si visok :?: ).Ne verujem da ima ispod 10.5kg ali ok :wink:
  • 0

#3 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 09 February 2009 - 09:17 PM

Cek bre covece koliko si stvarno visok. Ovo je 22" ili 23". Auu novi Vlade Divac
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#4 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 February 2009 - 09:20 PM

Od top tube (valjda je tako :D ) od lule znaci do sticne ima 66 santima. Visok sam tacno 1,90
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#5 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 February 2009 - 09:27 PM

Meni je bajs taman. BOlje nego da sedim ko u fotelji (kao na proslom bajku) Evo si slike mene na bajsu pa eto odprilike da se vidi to.

Attached Thumbnails

  • gf5.JPG

  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#6 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 February 2009 - 09:33 PM

Uuuu znam taj bajk! Ranije ga je vozio jedan debeli lik sa cvikerima, jel tako?

Inace, bajk je bruka! Posebno ram! :mrgreen:
Komponente su ti u celosti do jaja, samo si ga mnogo okitio, kao "Bozicnu Jelku" :mrgreen: :mrgreen:

Teraj to kako treba i nece se zaliti!!! :wink:
  • 0
Postavljena slika

#7 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 February 2009 - 09:46 PM

Ne volim da kitm nepotrebnim stvarima. Sve sto ima je sa svrhom. Ako mislis da je nesto visak reci, pa cu ti reci sto imam. Nema frke. Ne znam ko ga je vozio niti me interesuje. Garim ja njega i vise nego sto treba :mrgreen: Presao sam preko 70% od ukupne kilometraze sa proslim sto sam prosao za 4 god. Sa ovim za 7,8 meseci
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#8 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 09 February 2009 - 09:56 PM

Okitio = stavio i prase i torbicu.
Još nisam video bajk sa prevelikim prtljažnikom/icima osim ako nisu bisage :D
  • 0

#9 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 February 2009 - 09:58 PM

Pa na primer, cemu zadnji blatobran ako nemas prednji???
Ako te ne iskvasi zadnji, iskvasice te prednji tocak!
Ta torba na ramu, prevelika je! Nekako je normalnije da poneses neki bajkerski ranac, umesto tog trougla crvenog.
Sajla za zakljucavanje ti nece pomoci ako je neko nameracio da ga ukrade! Moze samo da odlozi kradju na 2min!!! I tako to!
Ipak je taj bajk TRKAC, a ne PONY :mrgreen:

Izvini ako su ti zasmetali komentari, ali na takvom bajku mi bodu oci! :wink:
  • 0
Postavljena slika

#10 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 09 February 2009 - 10:18 PM

Pa na primer, cemu zadnji blatobran ako nemas prednji???
Ako te ne iskvasi zadnji, iskvasice te prednji tocak!


A sto mora automatski da ima i prednji. Zadnji sam stavio jer ne zelim da mi se prlja sediste,torbica i ledja. Prednji nisam hteo da stavim jer mi je bilo ruzno. Trazio sam one sto se stavljaju na vrat amorta,nasao ali nisam hteo. Jer napred nije strasno ako me isprska, mada i napred ne prska mnogo. Cak mnogo su bolji oni sa zip vezicama sto ide na ram sam.

Ta torba na ramu, prevelika je! Nekako je normalnije da poneses neki bajkerski ranac, umesto tog trougla crvenog.


Ranac uvek nosim. Torbicu sam stavio jer mi je lepse,jer kad je nema, posto je ram veliki, nekako mi ruzno. Drugo, tu stavis mob,licnu kartu,kes,kljuceve i sl. Zavisi gde ides. U torbici kod sica mi je guma i montiraci. A u rancu nosis susakvac,nesto sl.

Sajla za zakljucavanje ti nece pomoci ako je neko nameracio da ga ukrade! Moze samo da odlozi kradju na 2min!!!


Ta sajla je tu zbog drugih stvari. Bez uvrede, ali nisi valjda stvarno pomislio da bi ga negde zakljucao,pogotovu sa ovom sajlom sto se hemijskom otvori za 5 min. Pa vec sam pisao negde, ja kad vozim ja vozim najs, ne sedim po kaficima, ne bauljam po radnjama i sl. Vozim i kraj. A ako bas treba da ga zakljucam negde, imam onu sajlu za motore, ne mogu sliku sad da nadjem. One jace.


ps. Ne ljutim se, bajs je moj i meni se tako svidja, nekome isto, nekome se nesto ne svidja.Sve je to prirodno. Kao sto si reko, on pici, i ja uzivam. To je dovoljno. Pozz
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#11 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 February 2009 - 07:07 AM

A sto mora automatski da ima i prednji. Zadnji sam stavio jer ne zelim da mi se prlja sediste,torbica i ledja. Prednji nisam hteo da stavim jer mi je bilo ruzno. Trazio sam one sto se stavljaju na vrat amorta,nasao ali nisam hteo. Jer napred nije strasno ako me isprska, mada i napred ne prska mnogo. Cak mnogo su bolji oni sa zip vezicama sto ide na ram sam.

Ni jedan blatobran te neće spasiti od blata, možda jedino onaj koji ide uz samu gumu, kao na city bajkovima. Najbolje je da, ako već nećeš da se izblatnjaviš, usporiš bre baruštine...

Ranac uvek nosim. Torbicu sam stavio jer mi je lepse,jer kad je nema, posto je ram veliki, nekako mi ruzno. Drugo, tu stavis mob,licnu kartu,kes,kljuceve i sl. Zavisi gde ides. U torbici kod sica mi je guma i montiraci. A u rancu nosis susakvac,nesto sl.

Uzmi manji trougao, uzmi manji novčanik koji će biti uvek tu, kada si na vožnji. Tamo će ti stati i fon i novčanik i multi-alatić
Kupiš Slime unutrašnje gume sa sealant-om i onda skineš zadnju torbicu i zaboraviš na menjanje guma, na neko vreme.

Ta sajla je tu zbog drugih stvari. Bez uvrede, ali nisi valjda stvarno pomislio da bi ga negde zakljucao,pogotovu sa ovom sajlom sto se hemijskom otvori za 5 min. Pa vec sam pisao negde, ja kad vozim ja vozim najs, ne sedim po kaficima, ne bauljam po radnjama i sl. Vozim i kraj. A ako bas treba da ga zakljucam negde, imam onu sajlu za motore, ne mogu sliku sad da nadjem. One jace.

Ja se ne sećam da li sam ikada nosio katanac na bajku. Drugaru nestao bajk ispred TVNS. Kamera sve snimila, a lik koji je radio kao obezbeđenje, dok je istrčao, ovog više nije bilo. Sa bajkom. Koristio je neki naj-naj katanac koji je kupio u nemačkoj. Posle su gledali snimak i merili vreme. oko 30s. Džaba tebi ne-znam-kakva sajla kada se obija bravica.

I ja idem sa mojim bajkom svuda po gradu, ali gle sam ja, tamo mi je i bajk.
Ako ima neko mesto gde ne mogu da nosim bajk, onda ga ostavljam ili kući, ili na poslu. Sve pod ključem (iza vrata) ;)
  • 0

#12 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 10 February 2009 - 07:39 AM

Ceo bajs je tezak izmedju 9 i 11 kg.

Iskreno malo mi je nelogicno da toliko veliki bajs sa ovom opremom ima toliko malo pa wheeler od 21'' sa full xtr je imao negde oko 9 i kusur kg :!:

Meni je bajs taman.

Po tome kako ti stoji sediste i koliko je podignuto rekao bih da ti je ipak mnogo veliki :wink:
Ok shvatam funkciju zadnjeg blatobrana ali stavi i prednji jer ti je po meni stvarno ruzno kad ga nema i posto ih vec stavljas udari onaj sto ti se nesvidja na amort bice ti bar lepsi bajs tako simetrican 8)
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#13 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 10 February 2009 - 07:51 AM

Nema te kljucaonice koja ce da sacuva bajs kad ga krenme nego krasti tako da je definitivno visak tereta na biciklu ja primenjujem sistem da bicikl uvek bude uz mene i nesluzi mi za voznju do prodavnice i nazad do grada i nazad za to postoji auto,cipel-trans i stari bp cycle ili pony!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#14 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 10 February 2009 - 07:55 AM

Najvise mi se svidjaju tockovi mada je ceo bajs bas lep!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#15 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 February 2009 - 05:36 PM

Pa sediste mi je spusteno tako jer mi tako odgovara. Jeste bajs veliki ali ok.
Kao sto rekoh, ne zakljucavam bicikl jer samo vozim.
Sto se tezine tice, koga zanima, nek kaze gde da dodjem da merimo jer vidim dosta me je i ranije smaralo oko toga.
Hvala na sugestijama i savetima kao i pohvalama.
Samo shvatite da svako od nas ima bajs i da ga voli onako kakav je.
Ne treba da se pljujemo sad.

ps. Zaboravih na pocetku u opisu da stavim : Znaci tockovi su Mavic i kurble su raceface.

Uzivajte pa se vidimo na nekoj turi. Pozz svima.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#16 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 10 February 2009 - 07:18 PM

To su bile pozitivne kritike :wink:
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#17 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 February 2009 - 08:30 PM

Ma znam :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#18 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 03 May 2009 - 12:36 PM

Ortak me juce snimio u Nemanjinoj...cudo pa nije Hari. Reko da bacim sliku u ovu temu, retka od onih "live" a da je ok ispala :)

ps. NIje reklama za Skodu !! :lol:
Pozz

Postavljena slika
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#19 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 03 May 2009 - 04:13 PM

tebe mozemo videti po celom gradu...ja te vidjam non stop po bulevaru
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#20 djole_ada

djole_ada
  • Members
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • LocationVojvodina, ADA (ne Ciganlija) - Trenutno Zemun

Postavljeno 03 May 2009 - 05:11 PM

Kako mozes da izdrzis te izduvne gasove?? :?
  • 0
To bicycle, or not to bicycle: that is not a question
http://www.cikloberz...a1e76e9d4==&t=1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika