Jump to content


Fotografije

Svi za jednog, jedan za sve


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
44 odgovora na ovu temu

#41 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 March 2009 - 08:41 PM

http://www.cikloberz...how.php?id=4929

Nove novcate u Intersportu su 2150 din. Kontam ja slobodno tržište, al ono... baš je bezveze.

Joj što imam svemirsku ideju: da se za svaki deo koji se prodaje napiše koliko košta nov. Mislim da povuče podatak iz neke baze (cenovnika). Mada previše posla niokočega... :roll:
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#42 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 September 2009 - 07:04 PM

Mislim da je dotični gospodin iz Pančeva upravo preterao svaku meru! Dve pune strane oglasa su za Freestyle iz Pančeva. Pa mislim ako se ovako nastavi imam nameru da obavestim Capriolo i PLanet da mogu da se oglašavaju koliko hoće i to za džabe na jednom od najposećenijih biciklističkih foruma u Srbiji! Nije problem u dotičnom nego u adminima foruma, sorry za prozivku al stvarno, ako ne možete da naplatite banner na sajtu 2000 din mesečno, ne znam ni čemu forum? Ispade Cikloberza dobrotvorna ustanova za besplatno oglašavanje.
Stvarno me ne interesuje to što neko voli da radi besplatno (mada bi to sve moglo i da se naplati), ali zaista nema smisla, al se na ovaj način destimulišu drugi prodavci (privatna lica) da kače svoje oglase jel se ne vide.
Ajd malo... ono...
Mislim, ako treba da se naplati baner ili bilo šta vezano za prodaju i oglašavanje, pitajte, ima nas koji se time bavimo i možemo da pomognemo.
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#43 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 13 September 2009 - 07:10 PM

Slazem se sa sve sto je napisano u poslednjem postu 8)
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#44 basso

basso
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 13 September 2009 - 07:14 PM

i ja se slazem
  • 0

#45 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 13 September 2009 - 08:09 PM

Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiislim stvarno ovaj iz panceva je preterao sto kazes !!! pa jbg nije normaln 2 strana ajde ajde da je stavio makar cene nego ja da idem da mu posecujem sajt i da se drkamda vidim kolko je on odrao neku cenu !!!!!!!!:)) tako da se slazem sa vama u potpunosti !!!!:)pozz :D :D n:bicycle
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika