Jump to content


Fotografije

Misaxtr ( MTB ) x 8


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
331 odgovora na ovu temu

#1 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2008 - 04:15 PM

FELT RXC PRO ram
XTR full mehanika( sifteri, menjaci 970, pogon, kaseta 960 ), mavic Crossmax tockovi, ritchey wcs lula, volan, rogovi, rukohvati, KCNC scandium sticna, KCNC komplet V-brake kočnice VB-1, XTR buziri i sajle, Selle italia slr sediste, manitou R SEVEN remote lock 80mm viljuska, pedale Xpedo mtn force, spoljne gume - zadnja Kenda Klimax lite xc 1,95, prednja Panaracer Speedblaster 1,75, unutrasnje panaracer greenlite lanac KMC X9SL gold - titanium nitride;

MERIDA MATTS Special edition ram
XTR 952 full mehanika, pogon, XTR lanac, Hayes stroker trail diskovi, alligator Ti-nitrid rotori, Sun-ringle black flag disc tockovi, selle italia slr sediste, Ritchey wcs lula, BBB fibertop volan, Pazzaz CNC sticna, rogovi contec CNC, rukohvati profile design, Manitou MRD R7 absolute 80mm 2008 viljuska, jegwire kevlar buziri, pedale xtr 2007, kaseta Sram 990, spoljne gume - zadnja Conti Speed king supersonic 2,1, prednja Conti twister supersonic 1,95, unutrasnje maxxis ultralite;

CANYON full sus Nerve XC 9.0 ram
R7 super lock 100mm viljuska, Fox RP23 shock, Bontrager disc race tockovi, Avid Juicy 7, Truvativ Stylo pogon 2008, sifteri, zadnji menjac X0, pprednji menjac X-gen, Kaseta Sram 990, lanac Sram 991, XTR buziri, Truvativ team lula, volan, sticna, Ritchey wcs rogovi, Tioga Spyder sediste,
Shimano XT 2008 pedale, spoljnje gume - prednja Conti Twister supersonic 1,95, zadnja Conti speed king supersonic 2,1, unutrasnje Maxxis ultralite;

SPECIALIZED S Works FSR M4 ram
R7 remote lock 80mm viljuska, fox float rc zadnji amort, DT wheels tockovi, XT 2008 disk kocnice sa xtr rotorima, pogon stylo, sifteri X0, prednji menjac xt, zadnji X9 kratki kavez, kaseta Sram 980, lanac kmc z-9000, thompson elite sticna, fizik nisene sediste, truvativ team lula, volan, pedale ritchey, spoljne gume - zadnja michelin xcr dry 2,0,, prednja schwalbe black shark 1,75, unutrasnje Maxxis ultralite.

SCOTT Expert racing ram
Mozo tvrda alu viljuska, Mavic XC517/xt centerlock nable, XT 755 cetvotroklipni diskovi, Stylo pogon, XTR zadnji i prednji menjac, XT sifteri, lanac kmc z-9000, kaseta Sram 970, Kore elite sticna, Selle italia C2 sediste, lula FSA XC 120, volan zoggie karbon, pedale shimano 520, spoljne gume - Schwalbe silento 1,7, unutrasnje kenda lite...napravljen iskljucivo za asvalt...

HEAVY TOOLS equipe 2 easton tubbing ram
Manitou scareb elite lock 80mm, Ritchey rock pro/Lx/dt tockovi, XTR zadnji menjac, XTR V-brake, rucice kocnica Avid speed dial 7, XT prednji menjac, XT pogon, XT lanac, kaseta Sram 970, pedale scott spd, lula uno lite, volan uno, ritchey rukohvati, acor rogovi, truvativ xr sticna, selle san marco era sediste, spoljne gume - zadnja rubena racing kevlar, prednja IRC notos XC, unutrasnje kenda lite...stacioniran u Vrscu za tamosnje truckanje...

Attached Thumbnails

  • ergela 2.jpg

  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#2 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 16 November 2008 - 04:29 PM

Ma bre ljudi ovaj nasi Misa ima vise bajkova nego Julien Absalon. Dodusa iskreno receno ima vise bajkova nego jedna prosecna radnja. Cena bajkova u vrednosti robe srednje radnje a znanje za najbolje radnje :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#3 Mladen

Mladen
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
  • LocationAleksinac

Postavljeno 16 November 2008 - 04:50 PM

Nemoj da mislis da hocu da te uwredim, samo me zanima, sta ce ti owoliki broj bajkowa, kada su swi (osim 2 full-a) manje wise isti?
  • 0
...born to ride...

#4 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 16 November 2008 - 05:23 PM

Pošto ne vozi utorkom, dovoljno mu je 6 :lol:
  • 0

#5 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 16 November 2008 - 05:41 PM

meni canyon :mrgreen:
  • 0

#6 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 16 November 2008 - 05:43 PM

Miso legendo. :lol: :lol: 6 komada. Svaka cast =D>
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#7 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 November 2008 - 05:59 PM

Dobar =D> =D> =D> =D> =D> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moj favorit je Specialized :mrgreen:
  • 0

#8 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 16 November 2008 - 06:13 PM

Canyon i Felt sto se tice rama ali stvarno ima tu nesto vise od potrebe za 6kom MTB-a ,to se lepo vidi,covek ih skuplja tj voli da ima lepu kolekciju =D> =D> .Sve Pohvale =D>
  • 0

#9 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 16 November 2008 - 06:23 PM

Pošto ne vozi utorkom, dovoljno mu je 6 :lol:


Greska si Mixi. Ima 6 komada jer nevozi u petak. Petak je dan za metak n:anim_08
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#10 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2008 - 06:38 PM

n:bicycle n:bicycle n:bicycle n:bicycle n:bicycle n:bicycle

hehe...pa evo za Mladena...Felt i Merida su XC race ready - V-brake i disk varijanta - tezina nesto preko 8kg, odnosno nesto preko 9 kg, Canyon orijentisan na maraton i all day voznje, Specialized je XC varijanta fullsus-a - njega sad najvise ganjam, Scott je receno za asvalt kada teren otpadne kao varijanta, a Heavy tools je u Vrscu, posto tamo relativno cesto idemo - supruga mi je odande.
A inace, svi ste vec mogli da zakljucite da sam sto se MTB-a tice i biciklizma fanatik ( u pozitivnom smislu :) ), pa eto za ovih vise od 15 god. bavljenja truckanjem nakupilo se toga 8) 8)
A def. bi mogao da teram svaki dan drugi - i da jedan dan pauziram :D
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#11 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 16 November 2008 - 07:27 PM

Sreca sto je proslo Titiovo vreme, inace bi ti ovo konfiskovali i "podelili" ostalima
  • 0
Nemanja Glisic

#12 djole_ada

djole_ada
  • Members
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • LocationVojvodina, ADA (ne Ciganlija) - Trenutno Zemun

Postavljeno 16 November 2008 - 09:06 PM

mozda je ovo glupo pitanje ali za cega sluzi ovo Postavljena slika
  • 0
To bicycle, or not to bicycle: that is not a question
http://www.cikloberz...a1e76e9d4==&t=1

#13 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2008 - 09:11 PM

ako dobro vidim, stitnik za ram od lanca...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#14 djole_ada

djole_ada
  • Members
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • LocationVojvodina, ADA (ne Ciganlija) - Trenutno Zemun

Postavljeno 16 November 2008 - 09:16 PM

moguce da je to!ali da li to ima neku vaznu ulogu,jer sam primetio da imash skoro na svakom bajku!
  • 0
To bicycle, or not to bicycle: that is not a question
http://www.cikloberz...a1e76e9d4==&t=1

#15 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2008 - 09:18 PM

Ne skoro, nego na svakom, to je zastita od udaranja lanca u taj deo rama, nimalo nezno lanac ne dodiruje taj deo u voznji, specijalno na terenu.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#16 djole_ada

djole_ada
  • Members
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • LocationVojvodina, ADA (ne Ciganlija) - Trenutno Zemun

Postavljeno 16 November 2008 - 09:21 PM

da li ja to mogu lako da nabaim u capriolou jer to imam u blizini ili da napravim od nekog sundjera crnog i onog plasticnog steznika?
  • 0
To bicycle, or not to bicycle: that is not a question
http://www.cikloberz...a1e76e9d4==&t=1

#17 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2008 - 09:23 PM

ima toga i Capriolo, postoji neoprenski, klasican, plastican ( tzv. "ajkula" i sl... )
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#18 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 16 November 2008 - 10:21 PM

za koliko para moze da se nabavi ovakav specialized ili slican npr enduro,da ima napred amort neki sa hodom od 100mm pa na vise i fox ili sid pozadi ,ostala oprema mi je manje bitna....xt,xtr mesano
  • 0

#19 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 16 November 2008 - 10:29 PM

Priest - To te dodje 1000e, a mozda i vise. :D

Djole_ada - Ima u kapriolu toga, 160 kinti, sa natpisom "Capriolo". E, sad da li je i za "Meridu" isto, ne znam. :?

Pametno ti to Miso. I ja sam nakacio tu zastitu, ali ce morati izgleda i sa druge strane, posto mi se javile ogrebotine na farbi, od vozikanja po nasipu i kraj obale Dunava. Izleda da onaj sljunak lepo skakuce na bajs. #-o
  • 0

#20 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2008 - 10:45 PM

n:bicycle n:bicycle n:bicycle n:bicycle n:bicycle n:bicycle

hehe...pa evo za Mladena...Felt i Merida su XC race ready - V-brake i disk varijanta - tezina nesto preko 8kg, odnosno nesto preko 9 kg, Canyon orijentisan na maraton i all day voznje, Specialized je XC varijanta fullsus-a - njega sad najvise ganjam, Scott je receno za asvalt kada teren otpadne kao varijanta, a Heavy tools je u Vrscu, posto tamo relativno cesto idemo - supruga mi je odande.
A inace, svi ste vec mogli da zakljucite da sam sto se MTB-a tice i biciklizma fanatik ( u pozitivnom smislu :) ), pa eto za ovih vise od 15 god. bavljenja truckanjem nakupilo se toga 8) 8)
A def. bi mogao da teram svaki dan drugi - i da jedan dan pauziram :D


Super je kolekcija...

Favorit je Canyon, ali sa komponentama Felt-a. 8)

Da li mozes da napises detaljniju specifikaciju delova i tezinu istih??? (Felt i Canyon).
Na prvi pogled ne bih rekao da su to te tezine koju si naveo.
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika