Jump to content


Fotografije

GPS uređaji


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
688 odgovora na ovu temu

#341 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 November 2021 - 03:23 PM

270 eura je i bila stara cena za 830, ja ga uzeh letos. Tada je na bike24 bio 335 eura, prilična razlika.

Nisam video da je posle bio još povoljnije za 250.


  • 0

#342 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4574 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 23 November 2021 - 03:45 PM

270 eura je i bila stara cena za 830, ja ga uzeh letos. Tada je na bike24 bio 335 eura, prilična razlika.
Nisam video da je posle bio još povoljnije za 250.

Bilo pre par dana, video svojim očima i zaboravim da ga pozovem, bio u gužvi, kd sam se setio da ga okrenem pogledam i vidim skočio na 270e.
Možda je prvo postavio pogrešnu cenu, pa ispravio, ali nije ni bitno sad.
Sasvim je ok cena 270e, ali ja sad neću da kupim jer je bio jeftiniji i to je to.



Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#343 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 23 November 2021 - 04:20 PM

Previše dajete značaj tom novcu.
  • 1

#344 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14624 posts

Postavljeno 23 November 2021 - 04:23 PM

Nestasica je cipova i elektronike, a i hrana je poskupela, ja bih jos vise povecao cenu recimo na 300e onaj kome zaista treba ce kupiti.


  • 0

#345 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4574 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 23 November 2021 - 05:28 PM

Nestasica je cipova i elektronike, a i hrana je poskupela, ja bih jos vise povecao cenu recimo na 300e onaj kome zaista treba ce kupiti.

U pravu si, treba to još da poskupi, ali realno, malo je 300e za takvu spravu, 370e bolje zvuči, pa ko hoće, i ko mora, neka kupi, ko neće ne mora...




Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 2

#346 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 23 November 2021 - 06:04 PM

I ja mislim da treba da košta bar duplo više, u inat buraniji. :)
  • 1

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#347 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14624 posts

Postavljeno 23 November 2021 - 06:05 PM

I to ako placas u gotovom evrima, ako placas dinarima onda ni 49999 dinara ne zvuci lose


  • 0

#348 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1416 posts

Postavljeno 23 November 2021 - 10:31 PM

https://www.2bike.rs...vo#.YZ1qu1NdedM

Uvek se isplati kupiti Bundle paket.
Kome ne trebaju senzori i Dual Hrm moze brzo prodati, sam uredjaj moze da izadje i ispod 200 eur.
  • 0

#349 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 24 November 2021 - 06:54 AM

Bike24 ne isporučuje za Srbiju Garmina. Što u suštini znači da samo ljudi koji idu preko mogu to da donesu za malo manje pare. Trenutno je slanje paketa/torbi iz De za Srbiju od 25e do 50e kombijem i naravno ako kupujete to u De plaćate porez od 20%, oko 288e je Nemačka cena.

Samo iznosim informacije ništa drugo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#350 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4574 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 24 November 2021 - 12:38 PM

Bike24 ne isporučuje za Srbiju Garmina. Što u suštini znači da samo ljudi koji idu preko mogu to da donesu za malo manje pare. Trenutno je slanje paketa/torbi iz De za Srbiju od 25e do 50e kombijem i naravno ako kupujete to u De plaćate porez od 20%, oko 288e je Nemačka cena.

Samo iznosim informacije ništa drugo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ima i jeftinija varijanta

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#351 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5459 posts

Postavljeno 24 November 2021 - 04:11 PM

U pravu si, treba to još da poskupi, ali realno, malo je 300e za takvu spravu, 370e bolje zvuči...

a sa druge strane znaci da ces vise da ustedis :)


  • 0

#352 Doutdes

Doutdes
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 470 posts

Postavljeno 25 November 2021 - 10:13 PM

FB_IMG_1637878325821.jpg

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
  • 1

#353 S_Alex

S_Alex
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 26 November 2021 - 06:51 AM

Edge 530 je na nemackom Amazon sajtu citavih 159 eur. Ova cena je samo kod prodavca Amazon.
  • 0

#354 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 26 November 2021 - 09:22 AM

Pa nije baš, jer kada otvoriš oglas od 150i koliko već evra onda je cena 215e ili stiže možda u decembru.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#355 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 26 November 2021 - 10:01 AM

Sve si bio u pravu. Kada sam kupovao Garmin za sebe obošao sam sve te "jeftine" sajtove i svaki krije još dodatnih nekih 20ak procenata na izloženu cenu... što ovo, što ono..
Na kraju za nešto baš malo više para uzeh u Garmin Srbija na popustu uz validnu i dostupnu garanciju. Ok, verovatno mi i neće trebati garancija za ove pouzdane uredjaje ali eto za umirenje savesti za ne mali dati novac.
  • 0

#356 SalaBrat

SalaBrat
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 posts

Postavljeno 21 December 2021 - 05:47 PM

Razmisljam da kupim Garmin sat,jer u poslednje vreme vise setam po Fruskoj gori nego sto vozim bicikl.Kontketno mi treba pomoc oko izbora Garmin ili Suunto sata?

Na biciklu koristim Garmin 800 i sad se pitam ako nabavim sat,da li mi je i dalje potreban n2:smiley-think005 ?!

Takodje me zanima za duze voznje da li se sat moze puniti na powerbanku kao 800-ka?

Molio bih one koji koriste sportski sat da podele svoja iskustva,hvala unapred!

Sto se tice modela gledao sam Garmin Venu,Instinct,Suunto 9,vazno mi je da ima GPS i da je vodootporan..pa raspalite sa iskustvima...


  • 0

#357 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14624 posts

Postavljeno 21 December 2021 - 06:10 PM

Garmin.


  • 1

#358 Chichaksa

Chichaksa
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 21 December 2021 - 07:08 PM

Ja sam prije 20-tak dana kupio edge 530 i prerovio sam cijeli net, od Njemacke, Norveske,Svedske..i dok organizujem dostavu,na kraju dodje na isto. Na kraju otisao u najblizu ovlastenu radnju i uzeo za 250e.Iako ga jos nisam probao na cesti,onako na prvu strasan aparat.
  • 0

#359 mhetlerovic

mhetlerovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 461 posts

Postavljeno 21 December 2021 - 07:50 PM

Razmisljam da kupim Garmin sat,jer u poslednje vreme vise setam po Fruskoj gori nego sto vozim bicikl.Kontketno mi treba pomoc oko izbora Garmin ili Suunto sata?

Na biciklu koristim Garmin 800 i sad se pitam ako nabavim sat,da li mi je i dalje potreban n2:smiley-think005 ?!

Takodje me zanima za duze voznje da li se sat moze puniti na powerbanku kao 800-ka?

Molio bih one koji koriste sportski sat da podele svoja iskustva,hvala unapred!

Sto se tice modela gledao sam Garmin Venu,Instinct,Suunto 9,vazno mi je da ima GPS i da je vodootporan..pa raspalite sa iskustvima...

 

Nemam Garmin sat konkretno ali imam sat koji koristim za te stvari. Naime naleti mi letos Huawei Watch GT na nekoj akciji za 11.000 dinara (izašla je sad treća generacija, ovo je prva) i uzmem jer za te pare sat sa GPS-om nema šanse da se uzme inače. Baterija traje jako dugo, čak i sa always-on ekranom nedelju dana bez problema, pritom se puni jako brzo, mislim da ga nikad ne punim duže od sat vremena a to je to jednom nedeljno otprilike. Kada koristi GPS i u modu je za vežbanje troši bateriju nešto brže, ali tipa 6-7% na sat, dakle sigurno je da će da izdrži ceo dan. Može da se puni preko powerbanka normalno, ali svi ti satovi imaju one adaptere za punjenje, to moraš onda da nosiš takođe sa sobom. Jedino ako idem na neku dužu vožnju gledam da je 100% napunjen, inače za vožnje od 2-3 sata uopšte i ne proveravam. 

 

Da li može da zameni Garmin 800 - pa ne baš, tj rekao bih da sve zavisi od načina na koji koristiš ciklokompjuter. Ako ti nije bitno da pratiš stalno parametre onda da. Ali ne očekuj da ćeš na satu non-stop da pratiš brzinu, puls vreme i slično, može da se jednom u nekoliko puta baci okce da vidiš trenutnu situaciju, ali nema smisla ako ćeš stalno to da radiš. Ja na primer imam kombinaciju sa nekim "glupim" Cateye brzinomerom na kome pratim brzinu i distancu kao orijentir, a na sat povremeno pogledam puls i sl (što je još komplikovanije u ovim zimskim uslovima pa se ređe i dešava). 

 

Moj glas isto ide za Garmin, e sad što kažu koliko para toliko i muzike, oni imaju i onaj neki Fenix 6X koji ima bateriju od 60 sati sa uključenim GPS ako ti je to bitno, ali košta vrlo solidno :)


  • 1

#360 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 21 December 2021 - 08:30 PM

Juce sam uzeo Garmin Vivoactive 4, ali utiske nemam jos uvek, prekratko ga koristim, za bajs jos uvek ne, niti sam ga zato kupovao. Medjutim ono sto sigurno mogu da kazem jeste da ne moze nikako da zameni ciklokompjuter, posebno u smislu ulozeno/dobijeno. Sve ispod 500e nema turn by turn navigaciju, sto je na edge seriji dostupno za vise nego duplo manje.

Kad ga budem koristio malo vise prenecu neke utiske, doduse nisam ga uzeo za tu namenu koja tebi treba (moj model ima gps ali ne i upotrebljivu navigaciju).
  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika