Jump to content


Fotografije

Devijacija septuma


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
23 odgovora na ovu temu

#21 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 10 June 2020 - 12:44 PM

Ја мажем изнутра пантенолом и то помаже у одређеној мери. Ништа драстичније не предузимам, јер имам какву-такву проходност, а испомажем се зијањем :) немам неке алергије или теже упалегрла
  • 0

#22 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 June 2020 - 03:09 PM

@dule0911

Dule, ako otekne čas jedna pa druga nozdrva, ti nemaš problem sa devijacijom, već najverovatnije sa alergijom.
To su sve simptomi alergije. Može da bude kao što si rekao i od zuba(kada se muči osmica da izađe, a uska je vilica...ili ako uhvati cista koren zuba).
Ja sam stavljao neke kapi u nos(za čišćenje tog cemntiranog sekreta u kanalima) i kad je to probilo meni je nos cureo 5 dana. 10 rolni papira sam potrošio i dobio temperaturu od tolike velike promene u sinusnim kanalima.
Osećao sam kako mi pucketa sekret kod ušiju i razbija se.
  • 0

"Лажима је све почело"


#23 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 10 June 2020 - 05:10 PM

Da li otekne ili se napuni sekretom ne znam, znam samo da danas dok sam pisao mi je radila desna, sada radi leva nozdrva, a sedim ceo dan na istom mestu sa zatvorenim prozorom :D  Sem toga i nemam neke tegobe, ili sam se toliko navikao da je nesto normalno sto ne bi trebalo da bude. Pucketanje kod usiju zapravo osecam povremeno ali nisam tome pridavao neki znacaj, pojaca se kad sam bolestan i onda znam da sam pun sekreta.

 

Svakako znam da je to krenulo da se desava nakon povrede pa sam zato povezao, pre toga nisam imao nikakvih problema sa nosem.


  • 0

#24 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 June 2020 - 05:22 PM

@dule0911

Alergija, sigurno, čim se naizmenično menjaju nozdrve.
Tu operacija ne pomaže, jer sluznica iznova i iznova natiče.
Odradi alergo test za početak.
  • 0

"Лажима је све почело"





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika