Jump to content


Fotografije

da li su me odrali ???


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
91 odgovora na ovu temu

#81 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 November 2008 - 07:27 PM

Gadno je to. S jedne strane se i ja nerviram kad vidim kako ima nepismenih (a bogami i nesposobnih da se jasno izraze, pa makar ga i naopako napisali) i voleo bih da je toga mnoooogo manje, al' ne mogu sad nekog ko je došao zbog bicikla da škartiram jer je sistem obrazovanja reformisan u pravcu serijske prozivodnje dunstera. Mogu samo da se ponadam da će se ljudi, prvo zbog sebe samih, setiti da se okrpe tamo gde su ostali šuplji a nije trebalo.
  • 0

#82 Hogar

Hogar
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 November 2008 - 07:50 PM

Protiv sam bilo kakve restrikcije, tj. zabrane. Verovatno što sam i sam nekulturan (a propo, citiram: "test opšte kulture kao uslov da budeš na forumu... na primer šta je točak, volan itd....") :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U vezi SRBSKOG jezika.., heh, tu nisam načisto. Vidim da i ovi, dragi nam lingvisli, vode po meni zaludne diskusija kako će u što većoj meri naš jezik izvrgavati ruglu. (http://www.novosti.r...atum=2008-10-25
Druga je stvar što ovaj sajt (meni mnogo drag, al' ne znam zbog čega :mrgreen: ) posećuje sijaset, da ne kažem većina ljudi koji se ozbiljno bavi biciklizmom, pa "naša nekulturna " pitanja smatraju za sprdačinu, :mrgreen: s tim što hoću da ukažem na jasnu distinkciju između "nas nekulturnih" i pileta. Pile je, na skoro sva svoja pitanja mogao da pronađe odgovore na forumu. Administratori su na samom početku trebali da ga opomenu i upute na gomilu kvalitetno napisanog teksta.
Znači, da završim, sajt, iz mog ugla gledano služi za edukaciju i po meni još važnija stvar popularizaciju biciklizma.
  • 0

#83 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 November 2008 - 08:03 PM

Upravo zbog toga je i stavljena prijateljska opaska na naslovnu stranu foruma - prvo neka se "pretrese" forum, pa ukoliko se ne nadje vec dati odgovor nekom drugom clanu - postavi se normalno pitanje u sekciji gde i spada. Koliko ste do sada mogli da primetite, gotovo da nijedno postavljeno pitanje nije ostalo bez odgovora. Ali stvarno, licno ne mogu da odgovaram na pitanja tipa "da li je bajs sa njim ( blatobranom ) mnooooogo tezi i neokretniji u voznji." Sto je mnogo - mnogo je.
A dobro je poznato da se bar ja trudim da svima dam kvalitetan odgovor i smernice...
Daleko od toga da se ovde misli da odredjeni ljudi vaze za nedodirljive i bogom dane...pocevsi od mene, preko Harija, Ciklo-a i ostalih, uostalom, to se po komunikaciji jasno moze odmah i zakljuciti.
Svi mi imamo ljubav prema biciklizmu - ma koji njegov vid to bio - pa to isto vazi i za Pileta, samo sto on mora da isfiltrira svoja pitanja ili vec ako ne - postoje i PP poruke da se nesto pita.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#84 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 November 2008 - 08:17 PM

Mogu samo da se ponadam da će se ljudi, prvo zbog sebe samih, setiti da se okrpe tamo gde su ostali šuplji a nije trebalo.


Iskreno se nadamo.... :) :) :) . Niko ne misli na "greške u koracima". Lično mi ne smeta ako neko zbog brzog kucanja proguta slovo ponekad, ali nikog ne bi zabolelo da klikne na pregled posta pre nego što ga pošalje. :) Ovo se ne odnosi na one koji nisu odavde pa pokušavaju da ovladaju našim jezikom. Ne cepidlačim ali sam stvarno bio iznenađen time da neko želi da izbaci Pile, a niko se ne osvrće na ostatak populacije kojoj se to dešava, čast izuzecima. Ali dobro Pile je kategorija za sebe.

Protiv sam bilo kakve restrikcije, tj. zabrane. Verovatno što sam i sam nekulturan (a propo, citiram: "test opšte kulture kao uslov da budeš na forumu... na primer šta je točak, volan itd....") :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U vezi SRBSKOG jezika.., heh, tu nisam načisto. Vidim da i ovi, dragi nam lingvisli, vode po meni zaludne diskusija kako će u što većoj meri naš jezik izvrgavati ruglu. (http://www.novosti.r...atum=2008-10-25
Druga je stvar što ovaj sajt (meni mnogo drag, al' ne znam zbog čega :mrgreen: ) posećuje sijaset, da ne kažem većina ljudi koji se ozbiljno bavi biciklizmom, pa "naša nekulturna " pitanja smatraju za sprdačinu, :mrgreen: s tim što hoću da ukažem na jasnu distinkciju između "nas nekulturnih" i pileta. Pile je, na skoro sva svoja pitanja mogao da pronađe odgovore na forumu. Administratori su na samom početku trebali da ga opomenu i upute na gomilu kvalitetno napisanog teksta.
Znači, da završim, sajt, iz mog ugla gledano služi za edukaciju i po meni još važnija stvar popularizaciju biciklizma.


Nisam rekao nekulturni ljudi nego nepismeni. Postoji suptilna razlika. Oni koji to jesu neka se pronađu. I kao što već rekoh nikog neće zaboleti da klikne na "Pregled" pre nego što pošalje poruku. Pozdrav n:bye
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#85 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 November 2008 - 08:38 PM

Nismo mi ovde da ocenjujemo ko je koliko pismen niti bi trebalo. Kao sto Misa kaze na svaku poruku bilo je odgovoreno, a kako nas je svakog dana sve vise i vise, svaka tema imace sve vise odgovora. Za one koje nervira nepismenost neka jednostavno se suzdrze, a neko drugi ce odgovoriti na postavljeno pitanje.

Ovako ispadaju gori oni koji gledaju pravopis nego oni nepismeni. :)
  • 0

#86 Hogar

Hogar
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 November 2008 - 08:46 PM

Nisam rekao nekulturni ljudi nego nepismeni. Postoji suptilna razlika. Oni koji to jesu neka se pronađu. I kao što već rekoh nikog neće zaboleti da klikne na "Pregled" pre nego što pošalje poruku. Pozdrav n:bye


[-X Moja opaska se odnosila na citat ispod....

Ja sam za da admini stave neki test opšte kulture kao uslov da budeš na forumu... na primer šta je točak, volan itd.


  • 0

#87 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 November 2008 - 09:06 PM

@Hogar...Jasnooo n:bye

@Hari ........ Ma jel si ti čitao Piletove postove? Daj bre čoveče što je mnogo mnogo je. I naravno da sam se suzdržao od odgovora. I to čak nije zbog nepismenosti nego zbog PITANJA. Ne smatram da postoje pitanja za koja sam prekvalifikovan i koja su ispod mog nivoa ali ovo...ma daj. A to sve rešava dugme "pregled" koje ne bi bilo napravljeno da ne treba da se koristi. To je čak Pile i sam rekao. :) . I naravno da ću da gledam pismenost ali svoju. Ja volim da mi postovi ( bar u većini ) budu ispravni. :wink:
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#88 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 November 2008 - 10:10 PM

Ovako.. nemojte me pogrešno razumeti u vezi ovog za test ja sam to više u šali i zajebanciji rekao... ... ali sam u isto vreme hteo da ukažem na ono o čemo je Miša XTR rekao... ja razumem da ovde baš ima mladih ljudi ali pogrešno je očekivanje da će sad neko da dobije odgovor na baš sve što mu padne na pamet da pita.. kako je pile krenuo još malo pa bi mu objašnjavali i kako se drži viljuška i kašika.. samo toliko

ps: Hogare izmenio si moj citat tako što si izostavio onaj smajli na kraju rečenice pa tek onda tačku [-X
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#89 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 12 November 2008 - 10:33 PM

neokretniji si jer ti je zadnji deo bicikle tezi nego prednji kad nakacis branik.



care ti nas ovde za*ebavas?? (da ne psujem sada) ili neki petogodisnjak pise poruke??? ako ustanovim da je ovo prvo imaces cast da budes prvi banovan, a ti nas uveri u suprotno.

sorry i had to be so cruel


Možda je mislio na poremećenu aerodinamiku kad staviš blatobrane n:happy0045 n:happy0192
  • 0

#90 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 November 2008 - 10:52 PM

@Hogar Slazem se sa tobom, ali Pile je svega par dana na forumu i gledano sa te strane "malo" mu se tolerise. Ipak forumasi treba da budu spremni kad dodje totalni pocetnik da mu pomognu. Sem toga obecao je da ce biti dobar, a ako bude namerno pravio iste greske bice kaznjen.

:wink: potrudiću se obećavam =D> =D>


Nego da se mi vratimo na temu 8)
  • 0

#91 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 12 November 2008 - 11:01 PM

bice da je to u pitanju :mrgreen:
  • 0

#92 Hogar

Hogar
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 November 2008 - 09:53 AM

Ovako.. nemojte me pogrešno razumeti u vezi ovog za test ja sam to više u šali i zajebanciji rekao... ... ali sam u isto vreme hteo da ukažem na ono o čemo je Miša XTR rekao... ja razumem da ovde baš ima mladih ljudi ali pogrešno je očekivanje da će sad neko da dobije odgovor na baš sve što mu padne na pamet da pita.. kako je pile krenuo još malo pa bi mu objašnjavali i kako se drži viljuška i kašika.. samo toliko

ps: Hogare izmenio si moj citat tako što si izostavio onaj smajli na kraju rečenice pa tek onda tačku [-X


Veruj mi da sam sasvim slučajno izostavio :lol: . Shvatio sam da si se našalio, zato sam se i nadovezao na tvoj citat šaljivim "tonom", i stavio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika