Jump to content


Fotografije
- - - - -

Decathlon Srbija


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
520 odgovora na ovu temu

#321 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 14 December 2019 - 08:35 AM

A zanimaju me i vetrobrani i oprema za lov na ljude.

 

 

Untitled1fa90c496e09a556.jpg

 

Daćete mi biciklističke gaće i rukavice M veličine.

- Želite li još nešto?

Hmm... Aj' dajte i jedan bestrzajni, M60 ako ima... nek' se nađe, ako krenu Bugari...

- Ako želite, imamo na akciji i M75, Slovenci rasprodaju iz zaliha?

Hvala, ali treba mi samo za oklopna vozila i pešadiju.

- Onda je M60 odličan izbor, po sasvim razumnoj ceni. Hvala i dođite nam opet. Na kasi imate i bojne otrove, ljudi obično uzmu i to u kompletu...

 

"...za sve ostalo, tu je MasterCard!"  :)


  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#322 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 December 2019 - 12:20 PM

Dekatlon trenutno.. znači, katastrofa. Ljudi poludeli skroz, voze bicikle po radnji, trče na fitnes trakama, opšti haos. Većina kao da su pušteni sa lanca.
Bio sam u Temišvaru.. u odnosu na ovo tamo je kulturica
  • 1
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#323 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 December 2019 - 01:19 PM

Верујем да је лудница, али и у Италији и Хрватској је сасвим уобичајено да видиш клинце како возе бицикле, ролере и скејтове по радњи (уз различите нивое вештине ;)). Има и играња фудбала, па лопте некад... залутају по радњи. Истраживања су показала да купци много више троше кад су тако опуштени и заиграни, а деца се више навуку на оно што могу одмах да пробају или чак само виде другу децу како се играју (то дође као бесплатна реклама, односно демонстрација коришћења опреме), па онда кукају родитељима да им купе (и никад не употребе). У многим земљама је сасвим уобичајено и да у тржни центар можеш да уђеш са бициклом (не обавезно на њему) што драстично олакшава превоз зарад куповине.

 

Ја сам више пута једва избегао судар са клинцима по радњама, али ми не смета; деца и треба да се радују и уживају. Мада, још ми се није десило да буде више од 5-6 таквих клинаца, можда бих у противном одлепио. :)


  • 6

#324 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 14 December 2019 - 09:16 PM

Dekatlon trenutno.. znači, katastrofa. Ljudi poludeli skroz, voze bicikle po radnji, trče na fitnes trakama, opšti haos. Većina kao da su pušteni sa lanca.
Bio sam u Temišvaru.. u odnosu na ovo tamo je kulturica

n2:Heristicalšto?? kul je to.. ja sam u kineskom decathlonu učestvovao u ping pong turniru ono do 11 set brzopotezni, bilo strava :)


  • 0

#325 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 December 2019 - 09:55 PM

n2:Heristicalšto?? kul je to.. ja sam u kineskom decathlonu učestvovao u ping pong turniru ono do 11 set brzopotezni, bilo strava :)



Pa vidi, ovde mala deca na biciklima i trotinetima, odrasli jure po fitnes trakama, ljudi kao mušice po radnji, mladi, matori. Na kasama red (neko je već napisao) u obliku serpentine.
Možda je to klasično ludilo prvih dana po otvaranju. Možda se izduvaju pa će posle biti mirnije.
Ja sam igrom slučaja završio sa poslom u blizini Dekatlona pa sam ušao zbog zimskužih rukavica i bidona od 0,95L. Ostalo poput šatora i nekih komada garderobe ću uzimati kasnije kad se raja ispuca.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#326 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 14 December 2019 - 11:42 PM

Ma da, sad je navala ko u Lildlu za piliće kad su ustajali u 04h ujutru da budu spremni hah... n2:doh

Biće to ok, već od ponedeljka, najkasnije srede.

Samo da ubace na sajt sve artikle bilo bi ok. A možda namerno nisu da nas navuku da prvo dođemo u radnju...i ime i nema logike. On line se opet kupuje, ne znam, ali sajt su trebali da imaju u fullu još 12.12 u 12.


  • 1

#327 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 December 2019 - 04:58 PM

Svratio danas u Decathlon i mogu da potvrdim da je ludnica unutra. Klinci voze trotinete, trče po trakama, igraju stoni tenis...

Sve police sam prešao dva puta i mogu reći da ima svega, ali slabo ima sitnih delova za bicikle.
Tek sam sada video prtljaznik(paktreger) namenjen za bajseve sa diskom...nije ni skup bio.
  • 0

"Лажима је све почело"


#328 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 December 2019 - 11:46 AM

Zar u Dekatlonu nema negde istaknuto nešto u stilu "Budite slobodni da isprobate sve naše sprave i rekvizite"?


  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#329 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 December 2019 - 12:45 PM

Ни у једној њиховој радњи никада нисам видео напомену о испробавању. Мада, нисам видео ни истакнуто правило замене без питања у року од 30 дана. Ипак, ако паковање и производ то омогућавају, нисам чуо да су правили проблем са испробавањем (као и у Лидлу). У ствари, у радњи се стиче утисак да никога од радника уопште не занима шта посетиоци раде, више је као да избегавају контакт. Скоро их је немогуће и наћи када човек има неко питање. Обично су веома спремни да помогну и љубазни, али просто их никада нема у близини. А мој утисак (и искуство) је да их обучавају исти људи као оне Индијце у Дубаију*, јер дају исте неупотребљиве информације на љубазан начин, по систему да купац буде задовољан избором, шта год да изабере.

 

Када сам куповао ранац, једна од слика на сајту је показивала покривач за кишу, али га уз ранац није било. Прво су рекли да нема уз тај модел, а на опаску за слику сервирали причу да је кабаница постојала уз прошлогодишњу туру. На крају су потпуно игнорисали лажну рекламу и упутили ме на куповину засебне кабанице која је била скупља од самог ранца (не насилно, него шта да ти радимо).

 

Бтв, неко је питао - Декатлон радње практично немају магацин. У рафовима и на вешалицама су увек сви артикли које имају, у свим величинама и бојама. Наравно, увек питаш, али увек сам добио исти одговор - све је изложено. И јесте боље за купца, јер не губиш време чекајући да прегледају магацин. Једино нервира што су им величине често испремештане. Нпр, неке артикле разврставају по величини, у корпе или полице, али брзо схватиш да је све испремештано и увек мораш да прекопаваш свуда. :( Наравно, врло је могуће да испретурају купци, али ако већ имаш засебан простор за различите бројеве онда мораш да провераваш и редовно сређујеш иначе одмаже.

 

* У Дубаију тражим брашно за колаче. Имају "тип 1" и "тип 2", НИГДЕ помена о томе шта које значи. Знајући да имају обичај да ти препоруче производ за који мисле да хоћеш да купиш, питам да ли је за хлеб боље 1 или 2. Индијац делује као да умире од среће што може да ми помогне (требало би све наше трговце слати тамо на курсеве), али каже само "то је одлично!" А ја држим оба брашна и он не показује ниједно. :) Опет га питам баш да ли је боље 1 или 2, он опет исто, а кад га питах за тип 1 да ли је добро за хлеб он одмах повика "да, одлично!". А за колаче које је? (држим и даље тип 1 у руци) "Да, за колаче је супер!" :) Е, тако је отприлике и у Декатлону. И НИКАД немају никакве додатне информације. Шта пише на паковању, то ти је то.


  • 4

#330 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 16 December 2019 - 12:52 PM

Ni jedan Canetov post nisam procitao do kraja.... kako te ne mrzi da pises ovolike romane oko najtrivijalnijih stvari....

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 6

#331 Zorzo

Zorzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 186 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 December 2019 - 03:49 PM

U vecini slucajeva su zanimljivi i dobro opisuju situacije i dogadjaje.
  • 2

#332 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3351 posts

Postavljeno 16 December 2019 - 06:38 PM

Ни у једној њиховој радњи никада нисам видео напомену о испробавању. Мада, нисам видео ни истакнуто правило замене без питања у року од 30 дана. Ипак, ако паковање и производ то омогућавају, нисам чуо да су правили проблем са испробавањем (као и у Лидлу). У ствари, у радњи се стиче утисак да никога од радника уопште не занима шта посетиоци раде, више је као да избегавају контакт. Скоро их је немогуће и наћи када човек има неко питање. Обично су веома спремни да помогну и љубазни, али просто их никада нема у близини. А мој утисак (и искуство) је да их обучавају исти људи као оне Индијце у Дубаију*, јер дају исте неупотребљиве информације на љубазан начин, по систему да купац буде задовољан избором, шта год да изабере.

Када сам куповао ранац, једна од слика на сајту је показивала покривач за кишу, али га уз ранац није било. Прво су рекли да нема уз тај модел, а на опаску за слику сервирали причу да је кабаница постојала уз прошлогодишњу туру. На крају су потпуно игнорисали лажну рекламу и упутили ме на куповину засебне кабанице која је била скупља од самог ранца (не насилно, него шта да ти радимо).

Бтв, неко је питао - Декатлон радње практично немају магацин. У рафовима и на вешалицама су увек сви артикли које имају, у свим величинама и бојама. Наравно, увек питаш, али увек сам добио исти одговор - све је изложено. И јесте боље за купца, јер не губиш време чекајући да прегледају магацин. Једино нервира што су им величине често испремештане. Нпр, неке артикле разврставају по величини, у корпе или полице, али брзо схватиш да је све испремештано и увек мораш да прекопаваш свуда. :( Наравно, врло је могуће да испретурају купци, али ако већ имаш засебан простор за различите бројеве онда мораш да провераваш и редовно сређујеш иначе одмаже.

* У Дубаију тражим брашно за колаче. Имају "тип 1" и "тип 2", НИГДЕ помена о томе шта које значи. Знајући да имају обичај да ти препоруче производ за који мисле да хоћеш да купиш, питам да ли је за хлеб боље 1 или 2. Индијац делује као да умире од среће што може да ми помогне (требало би све наше трговце слати тамо на курсеве), али каже само "то је одлично!" А ја држим оба брашна и он не показује ниједно. :) Опет га питам баш да ли је боље 1 или 2, он опет исто, а кад га питах за тип 1 да ли је добро за хлеб он одмах повика "да, одлично!". А за колаче које је? (држим и даље тип 1 у руци) "Да, за колаче је супер!" :) Е, тако је отприлике и у Декатлону. И НИКАД немају никакве додатне информације. Шта пише на паковању, то ти је то.

Уверен сам да један део разлога таквог понашања лежи у политици фирми и компанија која дају упутства радницима. Тако имају оправдање за мале плате јер посао на тај начин може да ради свако, а кад може свако, онда нема разлога да се плаћа више од минималног. Сав остали рад су препустили купцу који и не слути да он на местима куповине ,,ради”, али не добија новац. Када сам мериш воће или сипаш бензин, то је рад за који ниси плаћен :)
  • 2

#333 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 December 2019 - 07:13 PM

* У Дубаију тражим брашно за колаче. Имају "тип 1" и "тип 2", НИГДЕ помена о томе шта које значи. З

Jbt, optrčah Decathlon, nigde brašna. Jel da objašnjavam ženi da nema, il ćeš ti preuzeti krivicu? :)


  • 1
Homesick for a place you've never been...

#334 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 16 December 2019 - 08:07 PM

Zavisi da li trazio brasno Tip 1 ili Tip 2?


  • 1

#335 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 16 December 2019 - 08:23 PM

Hahaha, Cane je kralj. Ne mrzi ga da dočara sliku do detalja, i zato su mu komentari često na subjektivan način objektivni i do 00. :) 


  • 3

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#336 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 December 2019 - 09:03 PM

zato su mu komentari često na subjektivan način objektivni i do 00. :)

Jbg. Meni treba posebno pojašnjenje. Nerado sam ovoliko glup, al ne razumem :)


  • 1
Homesick for a place you've never been...

#337 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 16 December 2019 - 09:53 PM

Jbg. Meni treba posebno pojašnjenje. Nerado sam ovoliko glup, al ne razumem :)


Kako je tek nama bosancima.
  • 1

#338 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 16 December 2019 - 09:57 PM

Пиво? Вино? 

 

Може !  :mrgreen:


  • 1

#339 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 16 December 2019 - 10:01 PM

Пиво? Вино? 

 

Може !  :mrgreen:

 

Може ал да пробаш у радњи  n2:Heristical


  • 1

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#340 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 December 2019 - 11:00 PM

@видак Зашто мислиш да ме не мрзи? Пишем зарад оних којима може да значи нека информација, било када. А кад већ одвојим време за то, желим да избегнем или смањим појаву подпитања. Мени је брже и лакше да напишем једном дугачко него више пута кратко. Притом не могу да се натерам да пишем телеграмске поруке или оне које ће да личе на кинеска упутства за употребу. Некад се занесем, обично ако успут радим још нешто; преживећеш. Иначе, релативно брзо куцам, на слепо.

 

@омега Наравно - то је политика фирме и циљ јесте да сваког радника лако замене, али и да не постоји одговорност ("ви сте ми препоручили").


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika