Jump to content


Fotografije

BICIKLISTIČKI SUSRET GENERACIJA


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
47 odgovora na ovu temu

#21 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 22 November 2008 - 01:28 AM

Pisma podrške i prijave za BICIKLISTIČKI SUSRET GENERACIJA:

Ropret Bojan:
Drago mi je da se javljas i da si dosao na tako genijalnu ideju, da se sretnemo nakon toliko godina. Ja cu se rado odazvati i vidimo se na biciklu. Kontaktirao sam sa Trletom i nadam se da čemo skupiti staro društvo, tek toliko da se provozimo i popijemo koje pivo. Mogu ti kazati, da se več puno priča o tom našem susretu, pa nema frke, da ne bi došli svi.
Bojan :D

Milivoj Pocrnja:
Drago mi je što si mi se javio i što si me uspio pronaci. Zivim i radim u Splitu, ali cesto sam i u Rogoznici jer mi sinovi tamo zive i rade. Posebno me veseli taj nas susret iduce godine da se vidimo, proveselimo i prisjetimo svega. Dolazim!
Puno pozdrava, Milivoj

Jure Pavlič:
Zelo sem vesel da se je koncno negdo iz moje oziroma malo starejse generacije spomnil na en 'susret' penzioniranih biciklistov. Bom naredil vse da si za 19.7.09 rezerviram prost dan, pa verjetno nasljednega tudi.
Lep pozdrav Jure Pavlic

Radiša Gile Čubrić:
Pozdrav! Tvoje andgazovanje oko akcije "Biciklizam bez granica"
me je jako obradovalo i ja kao bivsi "Jugovic", a dugo proveo vreme"preko Bare", uvek sam razmisljao o toj ideji, pa cak i u ona teza vremena. Iz Amerike dovodio sam ekipu iz Amerike u Sloveniju, Hrvatsku i Srbiju i tako drzao kontakte! Otac, legenda Rados sada jos malo pa puni 75 god, dobro se drzi i radi jos puno. Ja cu se potruditi da ga dovedem u Kranj i na Jezersko.
Jos jedan pozdrav i bravo za ovu Akciju!
Radisa Gile Cubric :D =D>

Andrej Buldi Boltežar:
Resnično sem bil presenečen, ko sem prejel Tvoje pismo, vendar izredno prijetno. Upam da bodo Tvojo pobudo sprejeli tudi drugi kolegi naše generacije, tako da bo napovedano srečanje zares uspelo.
Naj povem, da sem še vedno "na kolesu" sicer rekreativno, vendar sem prepričan da se bom zelo aktivno udeležil Tvoje prireditve "Kolesarjenje brez meja". Torej z veseljem sprejemam Tvoje vabilo in potrjujem svojo udeležbo na srečanju. Osebno mi bo tudi v veliko veselje, da Te po mnogih letih ponovno vidim.
V pričakovanju srečanja z mnogimi kolegi naše generacije Te lepo pozdravljam.
Buldi :D

Miodrag Marinkovic:
Stari ratni druze za asvalta!
Iskreno bice mi vrlo drago da te vidim sledece godine na skupu, jer vidim i osecam da si pomalo usamljen tamo u toj dalekoj hladnoj zemlji. Obavezno dolazim u Kranj.
OK ! Bog stari.

=D>
  • 0

#22 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 24 November 2008 - 04:43 AM

Opet trazim vasu pomoc. Ovaj puta bih htio saznati ako netko ima kontakt informacije od bivsih reprezentativaca Jugolsavije MILJENKO JANJICa i LAJZER MOMCILA.

Posted Image

Za Janjica sam cuo da zivi u Italiji...

Za Lazera znam da je iz okolice Kraljeva..

Molim da mi se javite ako imate kakove informacije o toj dvojici. Zelio bih da im posaljem poziv za ovo druzenje u Kranju iduce godine.

Unaprijed hvala.
  • 0

#23 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 20 December 2008 - 10:22 PM

Iako se ovde nitko ne javlja, nadam se da ipak pratite ovaj dogadaj. Evo treceg nastavka prijava i komentara u vezi sa "susretom generacija":

Pisma podrške i prijave za Biciklisticki Susret Generacija:
3. dio

Mario Biršić, predsjednik BK“Ivanić“:
Ideja koju ste opisali je izuzetno lijepa i jako mi se sviđa.
Lijepi pozdrav, Mario Biršić, predsjednik BK“Ivanić“

Biciklistički savez Vojvodine
Podržavamo vaše napore za susret generacija. Pozdravljamo organizaciju i nadamo se viđenju..
Biciklistički savez Vojvodine
Biciklistički klub Velo - Novi Sad
Nebojša Subić - Predsednik

Bruno Bulić:
Tvoja ideja je odlična. Danas su druženja takve vrste sve rjeđa. Nadam se da ćemo se vidjeti uskoro (u Kranju)!

Biciklistički Savez Srbije:
Drago nam je što ste Vi iz Hrvatske i Slovenije došli na takvu ideju ali mislim da ima i dosta iz Srbije koji bi mogli da učestvuju u Vašoj akciji pa i da se akcija produži i na neke druge terene. Zahvaljujemo na pozivu. Prosljeđujem informaciju ostalima.
Pozdrav,
Generalni Sekretar
Petar Rokvić

Bojan Udovič:
Ova tvoja ideja je jako super... ja ču ti pomoč maximalno jer i meni se čini tvoja ideja izvanredna... Bojan

Mario Biršić, predsjednik BK“Ivanić“:
Hvala na pozivnici, proslijediti ću je našim starijim biciklistima. Nadam se i vjerujem da će ova Vaša inicijativa biti lijepo primljena i da će okupiti veliki broj biciklista.
Srdačan pozdrav, Mario

Željko Bračić , predsjednik BK“Fortica“:
Poštovani, drago nam je što ste se javili i što želite organizirati jednu takvu manifestaciju. Obavijestiti ćemo članove kluba.
Srdačan pozdrav, Željko

Angel Mitevski:
zivi u Americi - Rochester Hills (MI)
Moram da ti na pocetku kazem da mislim da ti je ideja za susret starijih biciklista fantasticna. Definitivno i ja pocinjem da planiram put u Kranj. Ovo bi moglo da bude organizovano u isto vreme (vikend) sa nekom trkom. Isto tako mislim da veliki planovi traze i ozbiljan rad i dosta vremena. Danas sam razgovarao sa Arsom (Slobodan Arsovski) i njemu se ideja cini dobra. Ukoliko nesto mogu da ti pomognem oko organizacije racunaj na mene.
Pratim kako se razvija ideja oko susreta generacija i izgleda super. Verovatno bice tesko da prepoznas sve ljude, pa mozda (name-tags) ili mozda badge sa slikom iz mladosti bice velika pomoc.
Pozdrav Angel
  • 0

#24 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 20 December 2008 - 10:27 PM

ja pratim i izgleda da ce sve to poprilicno dobro ispasti.... :D
Mada ovde ljudi tih godina ovde ocigledno ne koriste preterano internet, mozda je bolje da kazes imena koja ne mozes da nadjes pa mozda neko od nas ima kontakt ili moze da ih nadje...
  • 0

#25 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 December 2008 - 01:48 AM

Lajzer je iz okoline Kragujevca.
Mozda postoji sansa da stupim u kontakt sa njim!
Moj dobar drugar ga poznaje, i svremena na vreme odu na neki trening zajedno!

Podrzavam akciju!!!

Svaka cast! Srecno!
  • 0
Postavljena slika

#26 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 21 December 2008 - 02:40 AM

Super!! Ovo u vezi sa Lajzerom... bas bih volio da mi se javi, ili da nabavis informaciju kako mogu doci u kontakt sa njim.
Inace nije problem tih par bivsih drugova koje ne mogu naci, nego to sto se malo ljudi prijavljuje iz Srbije. Javili su se mnogi Slovenci, pa Hrvati... ali iz Srbije malo njih je odgovorilo. Zato bih volio da se pusti glas, pa da se jave oni koji su zainteresirani!

Marinkovic i Cubrici ce doci... sada je red na drugima da se jave!
Hvala svima na pomoci!
  • 0

#27 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 21 December 2008 - 01:04 PM

Hmm, pa ko se nije javio? Mislim da je lakse da navedes imena pa da probamo da pomognemo :)
  • 0

#28 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 22 December 2008 - 09:45 PM

Marko, hvala ti za tvoj trud.
Pa evo ovako... volio bi da mi se javi Pavlik Laszlo, kojemu sam postom poslao poziv.
Lajzer Momcilo, Gazdic Milovan, obojica iz Kragujevca ili okolice.
Volio bih da mi se javi Aleksandar Milenkovic ili netko drugi iz OBK Beograd. Mozda Toma Milenkovic, koji je tamo trener.
Mozda netko zna kontakt informacije od Janjic Miljenka, koji zivi u Italiji..

Naravno, takoder su pozvani svi ostali manje znani vozaci iz tih trazenih generacija... makar da se jave ovde preko foruma... ne moraju meni direktno. Neka se jave bilo samo da dadu podrsku i kazu kako ne mogu doci, ili neka potvrde svoj dolazak.

Toliko za sada. Pozdrav!
8)
  • 0

#29 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 22 December 2008 - 09:50 PM

Aleksandra Milenkovica mozes da kontaktiras direktno preko ovog oglasa (email ili telefon) :
http://www.cikloberz...how.php?id=2422


Cini mi se da je negde spominjat i Rnjak, njega je pretpostavljam lako naci.
  • 0

#30 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 22 December 2008 - 10:04 PM

zahvaljujem na informaciji... vec sam mu posalo email.
  • 0

#31 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 04 January 2009 - 02:51 AM

Aleksandar Milenkovic:
Ideja je super i podrzavam je - ako mogu sigurno dolazim!
Veliki pozdrav i svaka podrska!
Posted Image

=D> =D>
  • 0

#32 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 21 January 2009 - 02:34 PM

(Ponavljam post, jer se nekako izgubila slika)
Odlicne vesti Cubrici dolaze u Kranj!
primio sam email od Radise Cubrica (mladeg) u kojem kaze da ce svakako doci u Kranj, a nastojati ce da dovede i svog oca 75 godisnjeg Radosa Cubrica...

Posted Image
  • 0

#33 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 21 January 2009 - 02:39 PM

(4. dio)
Tihomir Kuvalja (Banja Luka):
Dragi prijatelju,
Hvala na pozivu. Vec sam vidio ovaj prijedlog ranije i mnogo mi se dopada. Mislim da je uspon na Jezersko za nas GUZONJE prevelik, ali ima tu i automobila, a narocito mi se svidja onaj dio u hotelu.
Pozdrav, Tihomir Kuvalja

Trle Hajrudin (Tuzla):
Cijenjena generacijo,
kad sam od najveceg iz naše generacije (Ropreta) cuo za susret koji treba da se održi, oduševio sam se i jedva cekam taj dan. Nadam se da necu imati problema da dobijem vizu koja mi je nažalost sada potrebna i za Sloveniju.
Drago mi je da cemo se svi iz tih generacija sresti i ponovo družiti kao nekad. Ako treba kakva pomoc od mene, jer sam ja, kao što vjerovatno znate, još uvijek aktivan i kao selektor i trener, a i takmicar u klubu "Zmaj od Bosne", ja sam Vam na raspolaganju za svaku saradnju.
S poštovanjem i puno pozdrava,
Hajrudin Trle

Aleksandar Milenkovic (Beograd):
Zdravo!
Ideja je super i podrzavam je - ako mogu sigurno dolazim!
Veliki pozdrav i svaka podrska!

Zeljko Ozanic (Zagreb):
Kao prvo hvala na pozivu, ideja Ti je stvarno super, tako da ću se vrlo rado odazvati. Lijepi pozdrav iz Hrvatske!

Tone Kunaver (Dol pri Ljubljani):
Drago mi je sto si se sjetio na mene i na sve bicikliste u bivsoj Jugi. Stvarno je vec proslo 40 godina, zato je super da se nademo u Kranju. Mozda sam jedini iz bivse Juge, koji je prosao 500,000 km na biciklu (trening + takmicenja). Ja sam vec dugo godina selektor gluhonijemih i invalida za Sloveniju. Dosad sam bio na 8. Olimpijada kao funkcioner. Inace sam trener u Dolu kod Ljubljane. Bicikl sam vozio od 1960 godine, pa sve do 2000 godine, kada sam se povredio, pa od tada vise ne vozim. Ako ce biti sve u redu se vidimo u Kranju na biciklu ili u kolima!
Sve dobro, od prijatelja Toneta!

Bjeloš Željko (Karlovac):
Odlicna ideja! Nadam se da ću i ja nekako stići na druženje.
Bjeloš Željko (BK KARLOVAC)

Majstorovic Zlatko (Durdevac):
Lijepi pozdrav,stvarno si me ugodno iznenadio sa pozivom. Oduševljen sam ovom idejom i bit če mi vrlo drago da se ponovo svi zajedno nađemo na okupu, jer ovaj tempo života to jednostavno potiskuje i pitanje je dali bi se ovo ikada ostvarilo da nema takvih kao ti.
Kontaktirat ću naše bicikliste i pomoći organizirati odlazak na taj susret, sutra ču kontaktirat Bobeta i ostale pa ču ti se javit e-mailom. Hvala. Srdačan pozdrav do uskoro.


Bogdan Fink (Novo Mesto):
Znam za tu stvar, jer sam dobio tvoj mail vec nekoliko meseca natrag. U klubu smo sa Sandijem Papežem pricali o tom dogadaju, tako da mislim da ce nas dosta doci na taj skup – »biciklizam bez granica« iz Novog Mesta. Super ideja, koja ce sigurno imati dobar odaziv.
Pozdrav tebi i tvoji družini. Veselim se našem druženju ljeti.

Ljubo Bojic (Banja Luka):
Pozdrav iz Banjaluke!
Sada sam tek procitao vas mail koji ste mi vec odavno poslali. Nisam dugo pregledao mailove koji su mi dolazili na ovu adresu, pa vam se izvinjavam sto nisam odmah odgovorio! Vidim u vasoj poruci da je kod vas jos uvijek aktivan sportski duh i da imate dosta entuzijazma da se pokrenu neke nove-stare EX YU trke! Vasa ideja je odlicna, vezano za aktiviranje uspavanih veterana - nekadasnjih sampiona!
Hvala vam sto ste me kontaktirali i javicu vam se ponovo!
Zelim vam sve najbolje i veliki pozdrav!
Ljubo Bojic

Vlado Fumic (Zagreb):
Hvala na pismu i nadam se da cemo se vidjeti u Kranju jer planiram svakako doci. Vec sam o svemu cuo od Ivice Coliga, koji mi je puno pisao o tom susretu, pa uglavnom dosta toga znam. Pozdrav tebi i tvojima iz Zagreba!
Fumic V.

Danijel Perokovic (Durdevac):
Fasciniralo me je to sve kaj organiziraš u Kranju. Ja do sada zbog kojekakvih razloga nisam uopce bio na tvojim stranicama, pa sam ostao bez teksta dok sam vidio dokle je sve to došlo, koliko ljudi ste kontaktirali, te koliko se ljudi javlja i najavljuje svoj dolazak. Covjece to bi mogla biti ludnica tak da bude i policija morala imati posla s regulacijom prometa.
Naravno ja dolazim, a budem nastojao svakako dovesti i ostale Durdevcane. Uopce ne sumnjam da nece i Bobe (Bobovcan) doci, narocito dok procita sve ove mailove i vidi koji sve biciklisti misle doci.
Danijel!
  • 0

#34 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 18 February 2009 - 05:22 PM

Pisma podrške i prijave za Biciklisticki Susret Generacija:
(5. dio)

Trle Hajrudin (Tuzla):
POSTOVANA STARIJA I MLADJA GENERACIJO.
NADAM SE DA CE NAM NA TOM EMINENTNOM SKUPU BITI KAO NEKAD, I DA CEMO PORUCITI SA TOG SKUPA CIJELOM SVJETU DA SE UKINU RIJECI MRZNJE I RAZARANJA, A UVEDU RIJECI LJUBAVI TOLERANCIJE I POMOCI UGROZENIM I NAPACENIM NARODIMA. I DA SVI TREBAJU DA SE UGLEDAJU NA NAS BICIKLISTE KOJI NE ZNAJU ZA GRANICE I MRZNJU.
VAS TRLE HAJRUDIN


Izaim Bajrami (Kumanovo):
Postovani ,
Ja sam Izaim Bajrami iz Kumanovo Makedonija, vozio sam u Jugoslaviji 1973 do 2003, najaktivaniji sam bio 1979-80-81-82-83. Najveci prijatelj iz Slovenije mi je Bojan Udovic mozete preko njega da saznate za mene. Jos Cuvam biltene za Biciklizam imam samo dva od 1979 god u njima ima mojih rezultata za Kup Jugoslavije.
Hocu obavezno da ucestvujem na ovom skupu biciklista u Kranju. Dali ima neka zvanicna prijava? Za mene iz Makedonije, potreban mi je zvanicni poziv kako bi mogao da izvadim vizu za Sloveniju.
Radim u sportskoj dvorani u Kumanovo - funkcija menadjer. Rekreativno se vozim na biciklu. Clan sam u Biciklistickom klubu VELO-M. Kumanovo klub je najbolji biciklisticki klub u Makedoniji gde moj udel imam i ja licno kao organizator. Mozes da pitas Ivicu Coliga, Mladena Lojena mislim da se secaju na malog Bajramija.
Vidimo se u Kranju da se potsetimo na stare dane!
Pozdrav svima!

Neven Pavic (Zadar):
Barba Šime (Bajlo) je dobio vaš poziv poštom. Kaže da će pokušati doći na "susret generacija" ako ga zdravlje posluži. Vjerujem da hoće.

Jože Valenčič:
Včeraj sva se srečala z Janezom Lampičem in sva se kar dolgo pogovarjala o srečanju generacij. Dobil ni sicer nobenega povabila za srečanje, toda, ko sem mu rekel, da glede tega laho uredim prijavo jaz, je bil zelo vesel in se bo srečanja z vso zagotovostjo udeležil.

Rudi Valenčič, glede na zadeve, ki so se mu dogajale za časa kariere in po njej, je tudi obljubil udeležbo: verjetno bolj zaradi brata, ki ga ima v Kranju. Za Pavleta, ki je bolj družabno odprt, pa tako ni nobenega problema.Torej Bratje Valenčiči bojo zanesljivo v Kranju.

Za one koji ne razumiju Slovenski jezik, evo prevoda:
Večeras sam se susreo sa Janezom Lampičem, pa smo dugo razgovarali o ovom Susretu Generacija. Janez nije dobio poziv, ali kada sam mu rekao da ga ja mogu prijaviti, sa veseljem je prihvatio poziv i obećao da će doći.

Rudi Valenčič je zbog dogadaja koji su mu se dešavali za vrijeme njegove karijere, obećao doći vjerovatno samo radi brata koji živi u Kranju. Za Pavleta, koji je drustveniji, uopće nema problema, tako da će u Kranj doći sva tri brata Valenčiča.

Posted Image
Mojca Žirovnik Bocelli
Mojca se javila, nakon sto je obitelj Žirovnik primila poziv: Really nice wording, a truly tailor-made invitation. Don't worry, my Dad will be there even if I have to bring him myself. I've already told him about http://www.bicikel.com, because I was chatting to Heni the other day, trying to find some information about my Dad.
  • 0

#35 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 02 March 2009 - 04:54 AM

PROMENA MESTA STARTA
" KOLESARJENJE BREZ MEJA - BICIKLIZAM BEZ GRANICA"
U sklopu priredbi "SLOVENIJA KOLESARI"

Sportski prijatelji!
Ovime vas obaveštavamo, da smo zbog velikog broja prijavljenih bili prisiljeni menjati mesto starta i cilja ovog maratona. Start i cilj maratona će nakon ove izmene, biti izvan Kranja u mestu Šenčur.

START
Parkirni prostor kod Sportske dvorane u Šenčurju 19. Srpnja 2009, u 10:00 sati. Sportska dvorana Šenčur, Pipanova cesta 43, 4208 Šenčur.
Time smo ovaj maraton skratili za otprilike 4 km u svakom smeru, pa će ukupna dužina biti ispod 70 km.

Posted Image
Kranj i okolica, sa mestom Šenčur, koje se nalazi vrlo blizu aerodroma Brnik.

Maraton se održava bez obzira na vreme. U slučaju kiše ili lošeg vremena, sastajemo se na istom mestu, pa ćemo svi zajedno automobilima otići na Planšarsko jezero kod gornjeg Jezerskog.

PRIJAVE
Predprijave – na naslov "BICIKLIZAM BEZ GRANICA”
E-mail: [email protected] ili [email protected] najkasnije do srijede 1. Srpnja 2009.

U prijavi navedite osim svojega imena i prezimena, generaciju kojoj pripadate, te ukratko opisite postignute rezultate u biciklizmu i šta radite danas. Mi čemo stampati startne brojeve sa imenima svih koji se prijave a ovaj kratki “opis” je potreban prilikom najave vaseg ucesca.
8) :D
  • 0

#36 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 13 March 2009 - 01:23 PM

BICIKLISTIČKI SUSRET GENERACIJA
ORGANIZACIJSKI ODBOR
" KOLESARJENJE BREZ MEJA - BICIKLIZAM BEZ GRANICA"
U sklopu priredbi "SLOVENIJA KOLESARI"

Formiran je organizacijski odbor:
Uz veliko zalaganje pojedinaca, “Biciklistički Susret Generacija” je dobio formalni “Organizacijski odbor”. Sada imamo grupu ljudi koji se brinu da se ovaj susret organizira kao svaka druga “prava” utrka ili javna priredba. U tom odboru nalaze se: Aleš Kalan (SD Bambi, direktor), Bojan Ropret (Organizator), Bojan Udovič (Organizator), Dare Henigman (Informacije, Internet), Janez Udovič (Razglas, spiker), Svete Boštjan (Bicikel.com), Tomaž Poljanec (KK Sava, dozvole), Miroslav Cvjetičanin (Štampa, rezervacija izletišta) i Mladen Lojen (BK Zagreb, pratnja).

Velika organizacijska pomoć stigla je od strane SD Bambi iz Kamnika, čiji članovi će preuzeti tehnički dio organizacije ove priredbe. Nadamo se da ćemo uspeti prikupiti nekoliko sponzora, toliko da se pokriju osnovni troškovi organizacije, koji su neizbežni.

Uz pomoć još nekolicine bivših biciklista-veterana, uopće nema sumnje da će ova priredba biti uspešno organizirana te da će imati velikog odjeka u štampi i na TV-u.

Zbog velikog broja prijavljenih bili smo prisiljeni menjati mesto starta i cilja ovog maratona. Start i cilj maratona će nakon ove izmene, biti izvan Kranja u mestu Šenčur.

ŠTART
Parkirni prostor kod Športske dvorane v Šenčurju 19. Srpnja 2009, u 10:00 sati. Športska dvorana Šenčur, Pipanova cesta 43, 4208 Šenčur.
Time smo ovaj maraton skratili za otprilike 4 km u svakom smeru, pa će ukupna dužina biti ispod 70 km.
  • 0

#37 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 16 April 2009 - 02:34 PM

BICIKLISTIČKI SUSRET GENERACIJA

NOVOSTI

" KOLESARJENJE BREZ MEJA - BICIKLIZAM BEZ GRANICA"
U sklopu priredbi "SLOVENIJA KOLESARI"


ORGANIZACIJSKI ODBOR “Susreta Generacija” sastao se u Kranju već po drugi puta pod vodstvom legende slovenskog biciklizma Bojana Ropreta. Evo kratkih crtica sa novostima u vezi sa organizacijom ove priredbe:

Prisutni: Bojan Ropret, Aleš Kalan, Dare Henigman, Bojan Udovič
Opravdano odsutni: Robert Bauman, Miroslav Cvetičanin, Tomaž Poljanec

NOVOSTI:
• Poljanec : Maraton je tehnički spreman. Sve prijave i dozvole su obavljene. Teškoća nije bilo.
• Bauman bude preuzeo ulogu spikera na razglasu. Još treba kontaktirati Borisa Ljubiča radi iste uloge. Radi se na tome da osiguramo nešto pijače od prvih sponzora.
• Cvetičanin: je zadužen za organizaciju na Jezerskome. Teškoća nema; sve je spremno. Dogovor sa vlasnikom ugostiteljske radnje i rezervacija mora biti zakljućena do 1. Maja. Pregovori su u toku sa Ječnikom za štampanje štartnih brojeva.
• Aleš Kalan je pripremio ugovor za sakupljanje sredstava preko sponzora. To će biti poslano svim potencijalnim sponzorima u toku mjeseca Travnja.
• Dare Henigman je zadužen za smještaj Laszla Pavlika, u dogovoru sa Tonijem Kunaverom.
• Bauman i Cvetičanin su zaduženi za propagandu kroz članke o „Susretu Generacija“ u svim medijima.
• Ropret: Dan ranije, u subotu (Srpanj 18) organizirati ćemo okupljanje i druženje u restauraciji „kod Dežmana“ na Kokrici. Jos uvijek sakupljamo ideje za zabavni program.
• Ropret: na ovaj “Susret Generacija” pozvani su svi biciklisti određenih generacija koji su imali licencu, uključujući trenere i funkcionere koji su radili sa vozačima.



Inače sve zanimljivosti u vezi sa priredbom "KOLESARJENJE BREZ MEJA – BICIKLIZAM BEZ GRANICA" možete pratiti preko sljedećih foruma na Internetu:

Slovenija: Bicikel.com http://www.bicikel.com/

Hrvatska: Forum.hr http://www.forum.hr/

Srbija: Cycloberza http://www.cikloberza.com/

Na kraju samo da napomenem, da sve novosti o „Susretu Generacija“ možete pratiti na novoj web stranici: http://www.zkahlina.ca

Do viđenja u Kranju 2009 godine!

Posted Image
  • 0

#38 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 30 April 2009 - 03:14 PM

POZIV NA DRUŽENJE

" KOLESARJENJE BREZ MEJA – BICIKLIZAM BEZ GRANICA".
U sklopu priredbi "SLOVENIJA KOLESARI"


Milena generacijo...

Športski prijatelji!

Do sada sam dobio puno prijava i pisama podrske pa sam odlucio da sve to objavim ovdje na Forumu. Nadam se, da ce to sve stimulirati one koji se jos nisu prijavili, da nam se jave sto prije. Vazno je da znamo tko ce sve doci i na koji broj ucesnika budemo morali racunati u vezi sa organizacijom. Kako izgleda, morati ce gore na Jezerskom pri Gostišču ob Planšarskem jezeru pripremiti puno pive..
-----------------------------------------------------------------------------------------

Pisma podrške i prijave za Kolesarski Susret Generacij:
(6. dio)


Vukojevic Gavrilo-Gasa:
Odusevljen sam vasom idejom za SUSRET GENERACIJA.
Ja sam Vukojevic Gavrilo-Gasa generacija 1960. Bio sam generacija Levačića, Valčića, Zirovnika, Šebenika itd. Voljan sam da dođem na susret biciklista, samo mi je potrebno pozivno pismo rad Slovenačke vize.
Višestruki sam prvak Srbije, medunarodne trke Roga, višestruki pobednik etapa na trci kroz Jugoslaviju i clan državne reprezentacije od 1956 do 1962. godine.
Danas se rekreativno bavim biciklizmom i uživam u penziji.
Svima puno pozdrava od Gaše!!!!
Posted Image

Franc Škerlj:
Hvala za povabilo.Vesel sem ,da ste organizirali to kolesarsko srecanje v Kranju. Z veseljem se bom udeležil prijetnega srecanja moje generacije. Hvala za vaš trud.
V pricakovanju veselega snidenja vas lepo pozdravljam!
Franc Škerlj

Dragan Dostanic:
Pozdrav iz Srbije od Dragana Dostanica,
Oduševljen sam idejom za organizovanjem jednog ovako lepog druženja biciklista sa prostora bivše Jugoslavije. To sam prvo cuo od Makedonca Arsovskog prošle godine na prvenstvu Balkana, a potom sam se bliže informisao preko sajtova.

Ja bih predložio da se ovo druženje proširi na još jedan dan. Vecina ljudi koja bude došla sa udaljenijih krajeva doci ce dan ranije i bilo bi lepo organizovati druženje te veceri. Mislim da je malo jedan dan. Troškovi nisu ništa veci jer svak placa svoje, jedino nam treba neka sala gde bi se okupili.

U Srbiji vlada veliko interesovanje, dosta dobro smo publikovali informaciju, i u velikom broju cemo doci u Kranj. Za sada toliko, bicemo u kontaktu.
Pozdrav od Dragana Dostanica
(Predsjednik Biciklistickog Saveza Srbije)
Posted Image
Gordan Kernc:
Upoznat sam još od početka za događaj koji spremate. Mladen je dosta često pričao o planovima, kad god smo se dotakli povjesti BK Zagreba i vas malo starijih vozača. Koliko sam shvatio ideja je prerasla očekivanja i prvotni plan broja učesnika. Da ne bude prekasno, javljam se i ja da me pribilježiš za "susret generacija".
Gordan Kernc, BK Zagreb

Borovičanin Dragić (Borko)
Pozdrav,
Tvoje pismo me je prijatno iznenadilo, kao kada si bio u vojci pa ti neko piše a ti jedva čekaš da otvoriš pismo. Ova tvoja ideja o « Susretu Generacija » je dobar razlog da se vidimo i ne treba ga propustiti. Bravo na ideji, nadam se da će uspeti.
Stari moj, nisam ja tebe zaboravio već te se sa zadovoljstvom sećam kao vozača i kao lićnost. Vidim da bolje pišeš od mene balkanski jezik najverovatnije imaš puno kontakta sa ljudima sa naših prostora.
Sto se tiće dolaska u Kranj obečavam moj dolazak.
Ja sam zakačio dve generacie 70 & 80. Vrlo se rado sećam svih vozača iz tih generacija. Ja malo idem u Srbiju; samo svakih 4-5 godina, jer imam mnogo obaveza sa firmom. Tako sam se malo otudio od naših ljudi i bivših biciklista.
Pozdrav i puno sreće, BORKO

Bonča Valter:
Pozdravljen,
Končno se je nekdo opogumil in organiziral srečanje.Res super ideja. Upam,da se vas cim vec udeleži . In se po dolgih letih spet srečamo. Vidim,da bo kar pestro (Boltežar, Bulić, Bilić, Milenković, Čubrići) pa še kdo,ki ga že dolgo nisem videl. Se vidimo . Mislim da se još nije dogodilo da bi u našoj ex Jugi bilo toliko šampiona zajedno. Super več se veselim .
Bonča Valter.

Posted Image
  • 0

#39 moser

moser
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 08 May 2009 - 09:29 PM

Petkovic Nenad (PETKO)
Vozio sam 80ih i pocetkom 90ih, iz Kragujevca sam (srbija) i jako mi je drago da za nas sportiste nema granica. Cista 10-ka za ideju, a sto se tice Lajzera i Gazdica obavesteni su, a Janjic Milenko jeste u italiji i vozi trke (liga GENTLMEN) javicu mu tel. pa ce ti se javiti. SRETNO
  • 0

#40 Neno09

Neno09
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts
  • LocationEdmonton, Canada

Postavljeno 26 May 2009 - 01:36 PM

NOVOSTI Broj 3.

" KOLESARJENJE BREZ MEJA - BICIKLIZAM BEZ GRANICA"
U sklopu priredbi "SLOVENIJA KOLESARI"

ORGANIZACIJSKI ODBOR “Susreta Generacija” sastao se u Kranju već po treči puta 21.5.2009 ob 20. u gostišču Bakhus, pod vodstvom legende slovenskog biciklizma Bojana Ropreta. Evo kratkih crtica sa novostima u vezi sa organizacijom ove priredbe:

• Organizacija “Susreta Generacija” se odvija prema planu. Trenutno smo u fazi kada kontaktiramo bivše bicikliste koji imaju svoj privatni biznis, te pokušavamo sakupiti njihove donacije – dobrovoljne priloge. Ovisno o tome koliko sredstava uspijemo sakupiti od “sponzora”, tako ćemo moći planirati naše aktivnosti u vezi organizacije susreta.

• Sljedećeg tjedna budemo slali informacije na sve gorenjske radio stanice. Posebno pozivam Bojana Ropreta, da mi se pridruži na učešću u nočnom programu 14 na 15 Lipnja u 24:00 sata za radio Kranj. Tamo ćemo kao gosti moći objaviti sve novosti u vezi sa „Susretom Generacija“.

• U toku mjeseca Lipnja, možemo računati na objavljivanje novosti u vezi sa našom priredbom na svim radio stanicama po Gorenjskoj, uključujući i studio Maribor, radio Hit, Dur, TV Novo Mesto i druge.

• Planiramo pripremiti simbolićne suvenir poklone, za sve sudionike ovog maratona. Takav je obićaj na svim susretima te vrste.

• Predlažemo odlazak i posjetu županu Jezerskega, te županu Šenčura – Kozelj, koji je usmeno obećao financijsku pomoć (kavu i kekse na startu). Bilo bi lijepo ako bi Bojan Ropret mogao sudjelovati u toj posjeti. Njima treba poslati pozivnice za sudjelovanje.

• Za organizaciju dočeka biciklista kao i malog prigodnog programa kod gostionice na Planšarskom jezeru (gornje Jezersko) zadužen je Braco Cvjetičanin.

• Poljanec je ishodio sve potrebne dozvole, tako da je priredba ispravno registrirana.


MJESTO STARTA
" KOLESARJENJE BREZ MEJA - BICIKLIZAM BEZ GRANICA"
U sklopu priredbi "SLOVENIJA KOLESARI"

Športski prijatelji!
Ovime vas obaviještavamo, da smo zbog velikog broja prijavljenih bili prisiljeni mijenjati mjesto starta i cilja ovog maratona. Start i cilj maratona će nakon ove izmjene, biti izvan Kranja u mjestu Šenčur.

ŠTARTParkirni prostor kod Športske dvorane v Šenčurju 19. Srpnja 2009, u 10:00 sati. Športska dvorana Šenčur, Pipanova cesta 43, 4208 Šenčur.
Time smo ovaj maraton skratili za otprilike 4 km u svakom smjeru, pa će ukupna dužina biti ispod 70 km.
Posted Image
Kranj i okolica, sa mjestom Šenčur, koje se nalazi vrlo blizu aerodroma Brnik.
Napomena: Dan ranije, u subotu na večer (Srpanj 18, organiziramo okupljanje i druženje u restauraciji „kod Dežmana“ na Kokrici. Jos uvijek sakupljamo ideje za zabavni program…

Maraton se održava bez obzira na vrijeme. U slučaju kiše ili lošeg vremena, sastajemo se na istom mjestu, pa ćemo svi zajedno automobilima otići na Planšarsko jezero kod gornjeg Jezerskog.

PRIJAVE
Predprijave – na naslov "BICIKLIZAM BEZ GRANICA”
E-mail: [email protected] ili [email protected] najkasnije do srijede 1. Srpnja 2009.
U prijavi navedite osim svojega imena i prezimena, generaciju kojoj pripadate, ukratko opisite postignute rezultate u biciklizmu i šta radite danas. Mi čemo stampati startne brojeve sa imenima svih koji se prijave a ovaj kratki “opis” je potreban prilikom najave vaseg ucesca.

Inače sve zanimljivosti u vezi sa priredbom "KOLESARJENJE BREZ MEJA – BICIKLIZAM BEZ GRANICA" možete pratiti preko sljedećih foruma na Internetu:

Slovenija: Bicikel.com http://www.bicikel.com/

Hrvatska: Forum.hr http://www.forum.hr/

Srbija: Cycloberza http://www.cikloberza.com/

Na kraju samo da napomenem, da iste informacije možete pratiti na novoj web stranici: http://www.zkahlina.ca

Do viđenja u Kranju 2009 godine!
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika