Jump to content


Fotografije

Vasi najveci blamovi na bajsu/padovi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
270 odgovora na ovu temu

#241 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 28 August 2013 - 08:48 PM

Brzo se oporavi!
Jbg zajebana je voznja po kisi na drumasu
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#242 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 29 August 2013 - 03:05 AM

Brzo se oporavi!
Jbg zajebana je voznja po kisi na drumasu



Hvala najlepse!
Jbg,naucio na svojim greskama.....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#243 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 09 September 2013 - 09:55 PM

Naleteh sad na ovaj klip, tip se bas razbio:

[youtube_url_][/youtube_url_]
  • 0

#244 Architect92

Architect92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 610 posts

Postavljeno 09 September 2013 - 10:22 PM

Očekivao sam da će pasti kada je zakačio točak, ali odlično je iskontrolisao bicikli... tj. do samog kraja :mrgreen:
  • 0

#245 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 09 September 2013 - 10:23 PM

Meni nije jasno zasto je pao na samom kraju?
Izgleda ko da je zakocio prednjom?
  • 0

#246 MstrD_02

MstrD_02
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 409 posts

Postavljeno 09 September 2013 - 10:34 PM

Video si na kraju klipa da su mu pukle 4 od 8 zica na jednoj strani tocka...verovatno je do pada dovelo pucanje poslednje zice, kad je tocak izgubio osu i blokirao.
  • 0

#247 Psihopata

Psihopata
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts

Postavljeno 21 January 2014 - 09:33 AM

Evo i ja da lanem nesto :
resio ja da u uskoj ulicici ispratim biciklom jugica sprintajuci. 20 preostalih konja od 45 protiv 1 konjine. Ubrzavam ja tako i prebacujem u 15. i noga mi proklizava, ja gubim kontrolu, volan ode udesno, udarim u ogradu od zice, padnem. Stopalo unisteno, japanke u smece. Niko nije video sem 5 ljudi u jugicu :)
  • 0

#248 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 January 2014 - 10:13 AM

Menjam svoju dogmu u "prvo kupi spd pa onda bicikl" :mrgreen:
  • 0

#249 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 January 2014 - 10:27 AM

Hm, ovo je bilo još proletos (ne mogu da nađem, izgleda da nisam pisao.)

Rešim da odem na posao bajkom, al' u odelu ful :P

I krenem na vreme, da se ne oznojim. Siđem s brda pored studenjaka, a ono perači ulica nedavno odradili svoje. Ajde, preguraću tih 400 metara lagano, da se ne usvinjim.
Čujem, stiže me autobus s leđa. Pošto mi ne pada na pamet da ubrzam a da voziom sa strane ne ide, jer je bara u kolotragu, rešim da ispadnem fer i da se popnem na trotoar. I krenem u penjanje na onom ispustu što ide u dom kulture Studentski grad (tamo 'de se parkiraju)

I u sledećem trenu mi proklizne bicikl. Aha, rekoh, malo prošlajfovala gov* zadnja Rubena na ivici, nema veze, sad ćemo mi to da ispravimo... PLJAFFFF pružam se kao palačinka, pola preko bajka, pola preko trotoara. Kočim dlanom (bez rukavica) i kolenom, oduševim se posle, ni dlan izgreban ni pantalone pocepane (mada zdravo uflekane) - a baš sam DEBELO ljosnuo.

Autobus me mimoilazi u trenu pada, naravno... uzdravlje.
Kad pogledam zadnji točak - on se 'prelomio', iskrivio se na jednom delu :shock:

Wtf, em sam pao kako nikad nisam (klizao sam n*(m+1) puta) em ovakva šteta, na ZADNJEM točku?

Uz malo kontanja, dođem do zaključka; krypton točak +4x9 pletenje = đoka bočna čvrstina - kad sam cimnuo bajk da ga ispravim, obruč je klecnuo, bicikl se prevalio na stranu kad je izgubio stabilnost i eto ga.


... i ništa, zovi tehničku podršku, krij se u žbunu dok ne stigne, džada kući na presvlačenje i ajd na poso busom u trenerci k'o i sav radni narod.
  • 0

#250 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 21 January 2014 - 10:57 AM

Menjam svoju dogmu u "prvo kupi spd pa onda bicikl" :mrgreen:

Koji bre SPD, pa vidis da je on u japankama vozio :D

Stopalo unisteno, japanke u smece.


  • 0

#251 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 22 January 2014 - 07:29 AM

Pa da je furao SPD ne bi mu palo na pamet da tu orijentališe nego bi obuo antiskid papuče :mrgreen:
  • 0

#252 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 January 2014 - 09:15 AM

Nikakav antiskid :) ne vredi na ogromnoj kadenci, meni je tako pobegla noga na skoro 80km/h iza autobusa ali nisam pao, već odmah batalio ideju. Znači samo na trenutak zastaneš s pedaliranjem i gotovo više ne možeš da uhvatiš ritam, noga samo poleti na dole ko da si gurnuo kroz vazduh, ko da nema ni pedale ni kurble :mrgreen:. Džaba i extra ne klizave patike s reckama i široka nazubljena platforma... spd rula
  • 0

#253 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 15 April 2014 - 12:20 PM

Nisam ja pao, ali bilo je na moje oči na metar od mene.

Nadvožnjak iznad autoputa u Narodnih heroja (kod Genexa). Ja trčim, u suprotnom smeru biciklista ide preko 20km/h i tačno između pešak. Na tom mestu saniraju trotoar već mesecima pa je samo pola trotoara prohodna (na polovini staze uz ogradu su prepreke).

Ja vidim da ako svi nastavimo svojim tempom da ćemo se svi naći na najužem delu staze, pa stajem.
Biciklista ne koči, već zvoni pešaku (sa leđa) da se skloni, pešak kreće lagano u levo, ali i biciklista takođe kreće u levo i sledi zakucavanje u pešaka.

Biciklista je imao i sluške i ušima i verujem da ga je ponela muzika i da nije dobro ništa procenio.

Zato je platio (na ćupriji).

Totalna krivica je na njemu (em nije usporio kad je video uzak deo staze sa pešakom, em je zvonio pa naterao pešaka da skrene, da nije zvonio pešak ga ne bi ni konstatovao i mogao bi (teoretski) da se provuče između njega i prepreke). Da nije bilo ograde, završio bi na autoputu...
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#254 Architect92

Architect92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 610 posts

Postavljeno 15 April 2014 - 03:17 PM

Evo jedan zanimljiv događaj koji sam imao prilike da sagledam iz prve ruke.

Nas trojica, se vozimo na Keju u Novom Sadu, ima lepo sređena staza, sa 2 smera za bicikliste. Dugo smo se vozili i polako se vraćamo kući. Dvojica drugara ispred mene, ja idem poslednji. Iz suprotne trake neki klinac se zaleteo i pokusava da obiđe jednu ženu i njenog sina, međutim vidi da to nemože uspeti da uradi a da se ne sudari sa nama, te odlučuje da se ubaci između žene i njenog sina i ako za to nema dovoljno mesta.
Tada kreće lančana reakcija koju sam ja gledao sopstvenim očima i nisam mogao da verujem. Dečko koji se ubacio je svojim zadnjim točkom zakačio prednji točak klinca iza njega. Mali gubi kontrolu i prelazi u suprotnu traku, direktno udara u drugara koji je išao prvi. Njih dvojica padaju, međutim drugar koji je bio drugi u koloni koči, ali džaba, prednjim točkom udara u već oboren bicikli i preleće preko kormana. Ova slika će mi zauvek ostati u sećanju. Dok je leteo tako jedno dobrih 4-5 metara, sve vreme je mlatarao rukama kao da zaista leti :D
Ja se zaustavljam na vreme, idem do drugara koji je bio prvi u koloni, vidim da psuje na sav glas, znaci nije mu nista :mrgreen: dolazim do "pilota" vidim da lezi u travi na ledjima i drzi ruke na licu, tada sam se već zabrinuo... kada sma mu prišao imao sam šta da vidim. Čovek umire od smeha! :D U tom trenutku se javlja čovek sa klupe koji je sve to posmatrao i kaže: "Znači bilo je kao u filmu, spektakularno ste se polomili!"
Sve u svemu, šteta i nije bila tako velika, prvi drugar iz kolone je imao iskrivljen točak, koji je morao biti zamenjen, malo se ugruvao od pada. Drugi iz kolone, nista, čak ni lanac nije pao (eto sta ti je TREK :D ), malo je ogulio lakat prilikom "sletanja".

Što se mene tiče, nikada nisam pao, a da se to može nazvati padom. Uglavnom padam kad stojim ili se krećem veoma sporo, tako sam udario u auto koji se kretao 5km/h, nosom poleteo u neko kamenje dok sam pokušavao da krenem nizbrdo, nekoliko puta sam se izvrnuo na leđa na uzbrdicama.... i tako, u glavnom nešto bezveze :oops: Dok drugar sa kojim često vozim (gore pomenuti pilot :D ), redovno pada: na Fruškogorskom MTB maratonu, je odma na početku izleteo iz krivine i dobro se razbio (povredio je rame) ali je ipak završio maraton =D> nekidan je ponovio scenu iz gore ispričane priče, kada mu je na stazu izleteo pas - prednja kočnica, let, ponovo oguljeni laktovi :D Sećam se samo koliko je kukao što je za maraton morao da nabavi kacigu, i kako će je nositi samo na maratonu i nikada više, međutim sada je nosi non-stop kad je na bajsu =D>
  • 0

#255 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 April 2014 - 04:27 PM

Svi ste krivi, osim majke i klinca ;)
  • 0

#256 Architect92

Architect92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 610 posts

Postavljeno 07 June 2014 - 11:54 AM

Evo danas krenuo na vožnju, prilazim mestu sastanka i vidim da me drugar već čeka. Imam šta da vidim, ceo levi lakat krvav :D Reko šta je bilo, pao preko ivičnjaka, kao ništa strašno. Reko ok. Nastavljamo dalje. Vozimo se mi lepo po Fruškoj Gori, samo odjedanput iza sebe čujem NE! NE!  i udar. Okrenem se da vidim šta je, bicikli se kotrlja nizbrdo,  al nema mi druga nigde :D Kad on u travi pored staze. Pošteno se razbio, ali na sreću nije ništa slomio. Napravili malu pauzu da se oporavi, i nastavili dalje na njegovo insistiranje... U njegovu odbranu, prvi put vozi novi bajs koji je nabavio i kome prednji amortizer zapravo radi. 


  • 1

#257 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 07 June 2014 - 12:14 PM

Sve dok se nije ozbiljnije polomio, dobro je :)

 

Sad cu opisati svoj blam, mozda ce se neko pronaci, ali mi treba resenje, ako ga neko zna - mada je za to verovatno psihijatar :D

 

Naime, skoro svaki put u saobracaju kad mi neko oduzme prvenstvo, isece, itd, jos ako to uradi svesno i ja gledam dok to radi (znaci sporo se desava), pokipim, krenem da se derem i psujem svi blizu i dalju rodbinu na sav glas. Svi me gledaju kao kretena, obicno ovi kojima je upuceno se ne potresu ni 2%. Cak se zateknem da krenem da ih jurim kroz saobracaj (naravno van puta kojim sam posao), da se raspravljam.... I kad se zavrsi sve, onda stanem i razmisljam, sta mi je ovo koji djavo trebalo? Bukvalno imam onaj momenat "zemljo, otvori se". Najvise bih voleo da to iskuliram, eventualno da zvoncetom napravim zvuk kao protest i da se zavrsi na tome. Jer samo cekam dan kad ce ovaj s kojim se raspravljam da izvadi utoku i da me izreseta.


  • 0

#258 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 07 June 2014 - 12:45 PM

Pa gledaju te kao kretena jer si jedini ili jedan od retkih koji nije kreten u saobracaju. Pa se nikako ne uklapas u okolinu ;)


  • 0
.

#259 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 09 June 2014 - 07:47 AM

Okej je opsovati, ali tu treba stati...


  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#260 Nedeljko97

Nedeljko97
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 14 June 2014 - 05:55 PM

Evo da se i ja ukljucim

Bio sam sa drustvom na basket i vracam se kuci usput me stigne kisa mokar kolovoz nov bajs (polovan) nisam se naviko na njega u levoj lopta a sa desnom rukom vozim. Nailazi krivina reko da sa srednjeg spustim lanac na mali zubcanik a menjac na levoj strani i oppaaaaa eto mene lezim na sred raskrsnice u jednoj bari lopta na jednoj strani bajs na drugoj u tom trenutku naisli neki ljudi al se slatko ismejali 


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika