Jump to content


Fotografije

Vasi najveci blamovi na bajsu/padovi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
270 odgovora na ovu temu

#201 cilavert

cilavert
  • Members
  • Pip
  • 16 posts

Postavljeno 04 October 2011 - 09:46 PM

..........obojica vozimo posred puta. krenem ja levo kao da izaberem stranu kojom cu da prodjem - on na istu. ja na drugu a on opet na tu! i tako smo se mi jedno 3 puta dogovarali ko ce na koju dok se nismo direkt klepili i poljubili patos!


Sve, sve ali ovo ne mogu da razumem. U zemlji gde se vozi desnom stranom, da neko toliko nema osećaj i da se zaleće u levo. Meni se jedan kreten tako zabo u bajs, ja ni kriv ni dužan povredio nogu, točak iskrivljen... beše to na omiljenom stecištu Bg morona na dva točka, staza na Adi.


ajde sta si picajzla n:sign0007
  • 0

#202 LepaHelena

LepaHelena
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 282 posts

Postavljeno 04 October 2011 - 10:05 PM

beše to na omiljenom stecištu Bg morona na dva točka, staza na Adi.



[youtube_embed5][/youtube_embed5]
  • 0
"Život je komedija za one koji misle, a tragedija za one koji osećaju." H. Volpol

#203 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 04 October 2011 - 10:51 PM

IMBECIL!!! :evil: n:anim_08 n2:loony

Ali nekako je to prestalo da me iznenđuje u eri generacije "slinaca" koja je odrasla uz "Jackass" i misle da su ispali frajeri ovakvom egzibicijom! Ne do mu bog da je to uradio mojoj devojci ili prijateljici...sigurno mu nije prvi i jedini put da vozi bicikl na toj stazi!

Ono što je najgore u celoj priči a to su oni degenerični komentari podno video snimaka na YT-u, to je tek priča za sebe! :x
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#204 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 October 2011 - 10:08 AM

"A sto si to uradio?" n:happy0192
  • 0
Postavljena slika

#205 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 06 October 2011 - 08:01 PM

Pre neki dan čitam ovu temu n2:1014[1] i pomislih u sebi "Bogu hvala, meni se još od detinjstva nije desilo da se kvalitetno prostrem po patosu".

Međutim izgleda da đavo :twisted: nikada ne spava!

Vozikam se danas biciklističkom stazom n2:smiley_bike u potpuno opuštenom ritmu , onako što bi se reklo za svoju dušu :-]*, kada neleteh na automobile koji su normalno parkirani na istoj :roll: .
Aj sad nije kraj sveta te siđoh na kolovoz da zaobiđem nesavesne vozače kad na moje iznenađenje odjedared se stvori drugo vozilo koje se neprimerenom brzinom kreće u mom smeru :shock: :shock: !!!
Požurih da se vratim na bici-stazu kad-ono-međutim napadoh visoki ivičnjak pod oštrim uglom
i sledećih par trenutaka delovaše kao usporeni snimak...

n2:scared001 n2:scared001 n2:scared001
n2:Smiley_FalconLJ n2:Smiley_FalconLJ n2:Smiley_FalconLJ
n:bicycle2 n:bicycle2 n2:Dizzy n2:Dizzy n:blackeye n2:smiley-sick011

Salto-mortale za par prisutnih svedoka delovaše kao oni skokovi u bazen na olimpijadi te me sudije odmah oceniše sa n2:smiley-score010 n2:smiley-score009 n2:smiley-score010

a ja od stida i sramote n:blush2 brzinom svetlosti ispravih sedište i vratih lanac na svoje mesto i nastavih dalje kao da se ništa nije ni dogodilo, ni nesačekavši uručenje n2:1081 n2:2difzis n:anim_19 .

Na moje veliko iznenađenje sretoh gospodina n2:smiley-char022 na sledećem ćošku i to ni manje ni više "saobraćajca"! Pa nek` neko sad kaže da nema policije kad ti najviše treba!
Onako u prolazu dobacih mu da nije u redu da stoji na par metara od automobila koji su nepropisno parkirani a nama biciklistima bez pardona i upozorenja na nova "saobraćajna pravila" :roll: revnosno naplaćuju kazne za vožnju bicikla po parku!

Ono što je usledilo me potuno razoružalo i bacilo u očaj!
Odgovori drug n2:smiley-char022 : "Šta da ti kažem, POLITIKA..."

:shock:
"POLITIKA""POLITIKA"... n2:scratch kakva bre "POLITIKA" to je selektivna PRAVDA "prijatelju"!!! n2:smiley-angry019

U svom onom beznađu i besu ne setih se da se vratim i režiram jedan video klip na kojem će se u glavnoj ulozi pojaviti vozila sa bici-staze i drug n2:smiley-char022 sa grandioznim naslovom "POLITIKA"! =D> =D> =D>

Sve u svemu kada se svedu računi na kraju ono što je i najbitnije u celoj priči bajk je prošao sa manjom ogrebotinom na levom rogu i pedali! A ja... to i nije tako bitno... oporaviću se već...bitno je da je sa bajkom sve u redu! :mrgreen:
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#206 BlackBiker

BlackBiker
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 269 posts

Postavljeno 03 February 2012 - 07:41 PM

Imao sam vise padova i blamova,evo jednog zescog blama...Stojim cekam ortaka da izadje iz jedne zgrade,duvala kosava,ja imao neku duzu trenerku i smorih se,krenem da napravim krug oko zgrade,kad ono na 20m iza mene 2 ribe idu,setaju,i krenem,kako krenuh,tako se nadje na betonu,ko za bakszuz,usla mi je nogavica trenerke u zupcanik,odma se digoh i pobeze,cujem iz daljine smeskaju se,blam me ubi... :oops:
  • 0

#207 Cikloman

Cikloman
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 22 June 2012 - 01:17 PM

Pre 2 meseca imao sam bliski susret sa automobilom, sreća prošao je samo bajs sa povredama 8) Bio sam van sebe, misli su lutale a i počeo sam agresivnije da učestvujem u saobraćaju, jako je nezgodno.

Setio sam se još jedne priče s početka 2003. Kej kod Hotela Jugoslavija. Kupio sam Capriolo brzinac i u zelji da ga isprobam zaputio sam se stazom do keja. Vozio sam kroz masu ljudi onako klinački željan dokazivanja. Odjednom je ispred mene izleteo tip i da bi me nekako izgebao napravio je nagli manevar u desno. Svega što se sećam je užasanog pada i jauka, nisam ni smeo da se okrenem da pogledam šta se desilo sa njim, verovatno se dobro ugruvao :(
  • 0

#208 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 June 2012 - 04:20 PM

invalidska.jpg
To si znači bio ti ?!?!?!
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#209 Cikloman

Cikloman
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 22 June 2012 - 09:14 PM

hahahah ali nije smesno
  • 0

#210 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 July 2012 - 11:17 AM

Overio i ja juče, posle nekoliko godina bez padanja. Srećom nikog nije bilo da se smeje :oops:. Zakucao se u onu betonsku kuglu protiv četvorotočkaša :mrgreen:. Vozio ovim našim tamiškim kejom i odmarao, išao sam polako zato mi i popustila pažnja na trenutak, odlutale misli, pio vodu... Samo odjednom pedala zabode u tu kuglu a ja katapult n:bicycle2 :mrgreen:
  • 0

#211 DjuraDjuric

DjuraDjuric
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 28 July 2012 - 07:58 AM

28-30 km/h, asfalt, ja na mom rzone20 i tako, zableno se, uhvatio bankinu i pružio se po putu, sreća te nije bilo auta u pravcu... lakat mi se "lepo" naduo, malo butina poderana i ključna kost nagruvana...
  • 0

#212 Kuplung

Kuplung
  • Members
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 31 July 2012 - 01:28 PM

Ja sam jutros platio danak neiskustvu. Zalepio se za drugara koji je bio prvi u koloni, tempo oko 30 na sat, odjednom se on izmakne levo, ja shvatim da je izbegao rupčagu koja stoji tik uz ivičnjak, a takođe shvatim da mi je uletanje u tu istu rupu neminovno. Upao sam u nju prednjim točkom ko budala, preleteo korman i bradom puko o asvalt. Četiri kopče na bradi, desna podlaktica prešmirglana, kolena i rame momački izgrebani. Naravoučenije: NE LEPITI SE ZA VOZAČA ISPRED SEBE NI SLUČAJNO. DRŽATI ODSTOJANJE JEBO GA MIŠ :mrgreen:
  • 0

#213 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 31 July 2012 - 03:42 PM

Naravoučenije je da u grupi ne voziš samo za sebe, već i za ostale. Pa ako se takva ili slična situacija pojavi sa vremena na vreme, upozoravajući gest rukom je (po meni) obavezan!
  • 0
Posted Image

#214 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 31 July 2012 - 04:51 PM

Baš sam hteo da kažem, kad se vozi u grupi onda vođa kolone upozorava na ovakve stvari, to je barem moje iskustvo, ali, šta ja znam :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#215 BlackBiker

BlackBiker
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 269 posts

Postavljeno 04 August 2012 - 03:39 PM

Za dlaku da padnem danas na manjem spustu u nekoj zajebanoj krivini koja je kao neki polu krug i jos plus pesak a meni zadnja guma bez krampona celava tako da je proklizao zadnji tocak i jedva sam se ispravio tresno sam rogom o casicu dok sam proklizavao ali nista strasno.
  • 0

#216 jbgwtf

jbgwtf
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts

Postavljeno 04 August 2012 - 07:15 PM

evo dobrih :
pad 1: iso sam 25-30 po nekoj neasvaltiranoj ulici i hteo onako da legnem ko motoristi u krivini(sto inace non stop radim), zadnji tocak zakacio neko kamence tako da je napravio odskok, proklizao sam i odrao koleno ( bukvalno sam lego)..
pad 2 : u stojecem polozaju sam vozio po trotoaru oko 15-20 nigde pesaka nigde automobila, kad sam krenuo da sidjem s trotoara hteo sam iz tog polozaja da odradim neki kraci sprint, pao mi lanac, refleksno sam okreenuo volan preleteo nekako preko bicikle odrao koleno ruke a moja amortizerka od 20kg me poklopila, osetio sam se ko krem iz palacinke..
pad 3 ( moj rodjak) : nizbrdica ruke u dzepovima 30-40 on izjavljuje " gledaj sad bez ruke i noge" i pljus =D>
  • 0

#217 Kuplung

Kuplung
  • Members
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 04 August 2012 - 09:46 PM

Rođak doktor. Hteo da upali sva četiri. :mrgreen:
  • 0

#218 jbgwtf

jbgwtf
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 01:04 AM

Rođak doktor. Hteo da upali sva četiri. :mrgreen:

sreca dobro je proso, par ogrebotina [-o< delimicno sam ja kriv, bio sam 5-6 razred osnovne i pokazao mu kako mogu da vozim bez ruke i da stojim ( a butinama stisnem sediste), a onda je on dobio zelju da pokaze sve sto zna =D>
sto me podsetilo ... u babusnici , ispred fabrike D Compani su bile ranije neke ogromne metalne ploce, zbog nedostatka mesta jednu su stavili na trotoaru(a nema ulicnih sijalica) i tako vozimo ovaj moj rodjak i ja i nesto pricamo 10tak maksimalno mozda i sporije ja po ulici on na trotoaru pljus onako ceono u plocu :) pokrivio bandas , taman smo se udaljili malo neka zena pesaka se zakucala #-o
  • 0

#219 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 22 August 2012 - 12:30 AM

Posle bas dosta vremena (10tak godina sigurno, mozda i vise) sam pre par meseci pao dok sam stajao u mestu :oops:
Naime, neki lajavi ker me iznervirao. Vozio sam se u kraju, i svaki put kad prodjem on neumorno trci i laje mi oko prednjeg tocka. Poludeo sam jer je par puta malo falilo da ga pregazim, i tako kad mi je puko film, usporim, vratim se i krenem da ga jurim po ulici. On se sakrio iza neke ograde, ja usporio da stanem. Ono sto je trebalo da spomenem jeste da sam 3 dana pre toga stavio SPD pedale na bajs. U naletu besa sam zaboravio da ih imam, povukao nogu na gore, kad ono cvrc nece #-o :mrgreen: Samo sam se ispruzio po sred ulice, sreca bez posledica. Al' da me bio blam, jeste, sreca pa je bila noc i ne toliko ljudi/prolaznika. :lol:
  • 0

#220 stefke99

stefke99
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 21 July 2013 - 11:03 AM

joj meni je bio blam vozim bajk,kroz trg i prolazim pored kafica i zbog kise koja je padala sklizne mi patika sa pedale i druga mi spadne i udarim se u ram onom stvarcicom i onako vozim i kolena mi klizaju po betonu znate vozim BMX , pa je mali i onda znatee.. :D
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika