Jump to content


Fotografije

Kupovina mobilnog telefona

mobilni telefoni

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
56 odgovora na ovu temu

#41 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 April 2018 - 09:37 PM

Mali ali drcan: https://www.gsmarena...ompact-8292.php

 

Kolega ga ima. Ekran 4.6'', 3Gb RAM, i moze da se upgradeuje na najnoviji android (Oreo). Pogledao sam na KP, polovni je ipak preko 100 evra, ali i dobio bi telefon na duze staze. Jer, od sledece godine ko nema ekran 7'' pravac zatvor :D


  • 0

#42 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 April 2018 - 10:45 PM

Postoji S5 mini imao ga je moj drug tj njegova majka koristila, ne znam da li je još uvek u upotrebi pitaću ga.

I to kakav je u radu u odnosu na S5 ne znam pitaću ga. Ja koristim S5 uzeo sam ga super oučvanog pre nekoliko meseci za 100 eura i vrlo sam zadovoljan.


  • 0

#43 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 24 April 2018 - 02:19 PM

Hvala ljudi. Onaj Sony je previse jak za moje potrebe, mada je i cifra takva u odnosu na ono sto sam planirao :)

Ako moze neka informacija za S5 mini bilo bi dobro.


  • 0
.

#44 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 24 April 2018 - 03:57 PM

Probaj da nadjes redmi 4 polovan on je nov kod nas koštao 100e tako da ni polovan ne može biti skup a relativno je nov i jak telefon. Oko 80$ je nov u kineskim prodavnicama.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#45 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 24 April 2018 - 04:14 PM

I on je 5 inca i veliki je ;). Mada vidim da su mu karakteristike odlicne. Odlican savet za telefon od 5 inca. Imam nekoliko 5 incha telefona u kuci i vidim koliko je velika razlika u velicini u odnosu na ono sto mi treba. 


  • 0
.

#46 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 24 April 2018 - 04:29 PM

Znam, ali nema manjih osim neki stari ajfon da uzmeš.

Ja stvarno ne znam za nešto manje od toga a da je je jednako upotrebljivo i pri tom jeftino.

Najskuplje je da kupiš neki koji će loše da radi.

Gledaj dimenzije u mm male su to razlike.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#47 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 24 April 2018 - 05:09 PM

Z3 Compact, to je provereno dobra masina u svoje vreme bila, kako se sad snalazi ne znam. Znam samo da je tad presivala sve konkurente, izmedju ostalih i S5 mini, koji Soniju nije bio ni do kolena (vise rama, bolja kamera, bolja baterija, bolja vodonepropusnost, bolje dimenzije i odnos povrsine ekrana).

 

Sad pogledah po kp, moze da se nadje lagano ispod 100 evra. Baci pogled pa proberi ako ti se svidi.


  • 0

#48 Kamikaza90

Kamikaza90
  • Members
  • PipPip
  • 49 posts
  • LocationZvornik

Postavljeno 29 April 2018 - 07:38 PM

Ja sam imao Huawei Y530,inace low budget telefon.Iako prilicno mator,za neke stvari me bolje sluzi neko ijedan Sony koji sam imao posle njega.Posebno GPS.Inace sam se kleo u Sony Ericsson,pa sam tom logikom isao i na Sony.Sledeci telefon koji kupujem je ISKLJUCIVO Huawei,tako da ti je ovo moj savet.


  • 0

#49 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 29 April 2018 - 08:48 PM

Cuo sam da je taj model odlican za navigaciju ali je i meni 512 Mb rama malo. Probao sam par takvih modela i to radi dok ne krene net. A onda kolaps :)


  • 0
.

#50 Sideshow

Sideshow
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 231 posts
  • LocationCANNONDALE Quick

Postavljeno 30 April 2018 - 02:09 AM

Sto se tice navigacije Microsoft Lumia640 LTE je neprevazidjena za mene. I dalje je koristim, sa njenom fabrickom navigacijom i nije bilo puta koji ne moze naci. I u inostranstvu i ovde. A govorim o bas zabacenim puteljcima. Znam da skoro svi ne vole Microsoft, ali meni sa Windows10 radi perfektno i vrlo sam zadovoljan.
  • 1

#51 banne

banne
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts
  • LocationBatajnica

Postavljeno 30 April 2018 - 08:11 AM

Mozes da uzmes u razmatranje Samsung A3  2015.

A3 ima ekran 4.5" Super Amoled, doduse nije ekran u HD rezoluciji, ali je svejedno odlican.

Ja sam kupio A3 pre mesec dana od drugara, i prezadovoljan sam telefonom.
Ja sam ga platio 50 eur. ali to je bila drugarska cena.

Po oglasima je oko 60-80 eur. da bude u perfektnom stanju.

Par slika mog A3 pa vidi dali ti se svidja model.

 

Attached Thumbnails

  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.JPG
  • 5.JPG

  • 0

#52 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 30 April 2018 - 02:20 PM

Nemam bas nikakvih iskustava sa Windows telefonima a ovaj A3 mi je promakao u trazenju jer sam u startu nasao da nema SD karticu pa sam ga odmah otpisao. A u stvari se radi o tome da moze ili jedna Sim i SD kartica ili dve Sim bez SD kartice. 

 

U svakom slucaju, meni se ne zuri pa ako ima jos nekih predloga, slobodno, necu da se ljutim ;).


  • 0
.

#53 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 30 April 2018 - 02:44 PM

Win telefone preskoci jer jedna po jedna aplikacija ostaju bez podrske i prestaju da rade

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
  • 0

#54 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 30 April 2018 - 05:39 PM

kako god da se okrenes, dupe ti je pozadi. nema jeftin, a dobar. oko 100€ godisnje te izadje telefon koji ok radi - sad da li platis odjednom skuplji, ili svake godine uzimas jeftiniji - u novcima izadje slicno.


Poslato sa sokocala mobilnoga
  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#55 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 30 April 2018 - 07:45 PM

Ma kojih 100eur...

Kad kupis normalan telefon nece te kostati skoro nista jer ces ga posle 2-3godine i dalje moci prodati a ne baciti.


  • 0

#56 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 30 April 2018 - 08:41 PM

Ma kojih 100eur...
Kad kupis normalan telefon nece te kostati skoro nista jer ces ga posle 2-3godine i dalje moci prodati a ne baciti.


Da, prodajem ih skuplje nego što ih kupujem - kao vino su! :)


Poslato sa sokocala mobilnoga
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#57 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 April 2018 - 09:01 PM

Ja sam u poslednjih 11 godina dao ukupno 200 eura za telefone. Ne preplaćujem ih i ne robujem im ne pazim ih i ne kupujem im stalkla futrole i ludila nego ih koristim kako je najugodnije dakle naked, i urnišem ih vremenom baš me briga. Ne preplaćujem skupe napucane i više nahajpovane novotarije jer i malo stariji a nekad valjani modeli služe dobro pogotovo kad je dobro podešeno, nepretrpano ili kad su androidi u pitanju neki custom rom. 100-150e mi je neka razumna i gornja cifra za telefon. 2007 sam uzeo Nokiu 6630 za 110 eura i pre godinu dana Samsung S5 za identičnih 110 eura. Između toga sam koristio Nokiu N95 i Samsung Core Duos I8262 koje sam dobio. Svi su i dalje u upotrebi


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika