Jump to content


Fotografije
- - - - -

Gde čuvate svoje ljubimce!!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
91 odgovora na ovu temu

#21 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 05 September 2008 - 07:23 PM

Pa nije bas mnogo pametno da bicikle drzite u sobi u kojoj spavate..I zbog prasine i zbog prljavstine.Zato su najbolji za to hodnici..Znam ja da volite bikove ali da ga drzim bas do kreveta....
Bolje neku cicu!! :mrgreen:
  • 0
Passo di Gavia

#22 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 08:01 PM

Najbitnije da prodje ulazna vrata stana. Gde posle parkiram manje vise je bitno, jer u svakoj sobi ima bar po jedan.

Photo-0198.jpg
  • 0

#23 Aki

Aki
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationNovi Beograd/Dorćol

Postavljeno 05 September 2008 - 08:05 PM

Ene ga na terasi....
Tamo mi je 100% siguran... Em, III sprat, em ne moze da se prodje od silnog cveca... :D
  • 0
Doći ću ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek volim te...


http://www.juraifilm.com/

#24 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 08:22 PM

Pa nije bas mnogo pametno da bicikle drzite u sobi u kojoj spavate..I zbog prasine i zbog prljavstine.Zato su najbolji za to hodnici..Znam ja da volite bikove ali da ga drzim bas do kreveta....Bolje neku cicu!! :mrgreen:


Pa znaš Durango.....kako ko...Ja više volim da mi cica bude u krevetu nego pored... :wink: . Ima nas raznih... :mrgreen:

OT:

@Ziggy ........ He he he ...... i još Heybrook hi fidelity kutije... Samo reci koji amp imaš pa da počnem da balavim... =P~ . Kutije su audiofilske možda malo starije ali neka te to ne brine. To je sada raritet... :D . Imao sam takve ali sam ih prodao i kupio Infinity reference :-({|= .
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#25 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 05 September 2008 - 09:15 PM

@Biodiesel...
Da ,znam.Kutije su kupljene kad i pojačalo 1992 godine i EXTRA me služe evo već 16 godina. Inače su kutije uparene sa PIONEER A 400 pojačalom i MARANTZ CD-50 CD plejerom.Sve je kupljeno iste godine... :lol: :lol: :lol: :lol:

Sorry svima na OT :D
  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.

#26 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 09:25 PM

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#27 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 05 September 2008 - 09:34 PM

Nazad na temu: moj ortak je nedavno prešao u svoj stan, i KTMa sad drži u kuhinji (onaj blago veći model koji služi i kao stisnuta trpezarija). Mislim da će za novu godinu da dobije kuku :P

Da podsetim na stari slučaj iz dana držanja u hodniku zgrade - maznuli mi torbicu (punu alata...) i BIDON (ej!)... naravno, niko ništa nije video (ja sam bio kod devojke za vikend). Lopov očigledno nije imao pojma, jer je mogao i sedlo da mazne za jedan pokret posla. Odonda se guramo s bajkom u hodniku, moji su malo negodovali, ali su se navikli.
(dopada im se ideja da držim bajk u sobi ili na terasi, ali ne i činjenica da to onda mora da prođe kroz ceo stan)
  • 0

#28 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 06 September 2008 - 01:54 AM

Dovoljno je samo tockove sa kasetom i shajbnama i sedlo sa sticnom da mi skinu(a to se skida sve zajedno za 5sec)pa da je steta ogromna a kamoli ceo bajs.Zato moji kod kuce a i devojka znaju da u tretmanu bicikle nema kompromisa tj ako me iznerviraju eto nje u spavacoj(sala naravno) :mrgreen:mada...
  • 0

#29 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 September 2008 - 01:45 PM

Pa ovako prvo sam protiv onih sto idu da "voze" pa sednu na svaku trecu klupu da se odmore,pa idu da pojedu sladoled,pa kafic.Sve ovo obicno vazi za one vikedn vozace po adi i sl.Smatram da kad covek ide da vozi bicikl,da onda treba da ga vozi tj. bez ako je to stvarno neophodno neostavlja negde van svog domasaja.Naravno ,drugi tako voze da moraju da kampuju i sl. i onda je sigurnost bajsa prva.Ja sigurno ne bi ni zaspao jer ne bi smeo da ostavim bajs tako,makar ga i zagrlio :D Ali ako stvarno hocete da ga ostavljate i vezujete ja sam uzeo neku vrh sajlu za zakljucavanje.Debela,dugcka i ima extra bravu.Dovoljna je da odbije kradljivca zbog izgleda,a i ako krene da je obija treba mu vise od 10-tak minuta,a nikad vise od 5 nisam bajs negde ostavio.
Sto se tice podruma,hodnika,supa,ostava i sl. to je ubistvo.Nema gorih opcija.Najbolje u stan pa makar ga preskakao svaki put do wc bar je tu,siguran.Ja ga,kao neki sto jevec napisao,drzim u svojoj sobi.Jednostavno kad zaspim tu je,cim otvorim oci ugledam najlepsu stvarn na svetu - bajs.Spremno ceka nva mucenja :D Tako da kazem,ako je moguce nemojte ostavljati svoj basj nigde.Uvek sa sobom.I nemojte kupovati one sajle od 100 dinara jer ima likova,licno sam video,koji to obiju obicnom hemijskom olovkom.Toliko o toj sigurnosti.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#30 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 10 September 2008 - 01:53 PM

video sam da tip za par sekundi otvara bravu (cilindricni kljuc zarezan na gornjoj ivici) na onoj debeloj sajli (zovu je kobra) sto je sastavljena iz manih cilindara.. isto tako sam video da tip otvara klasicnu bravu na ulaznim vratima za par sekundi, takodje bez ikakvih ostecenja.

Znaci bolje ne ostavljati, ako mora onda ga osigurati i drzati u vidnom polju, ako ni to nemoze onda mozda koristiti vise sistema zastite da odbije potencijalnog lopova i moliti se da ce bajs biti tu kada se vratite.
  • 0

#31 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 10 September 2008 - 11:06 PM

Kad već spominjemo više sistema zaštite, ovo je potreban broj ključeva da bi se došlo do moje bicikle:

Postavljena slika

Dakle, ulazna vrata podruma, još jedna vrata, vrata mog boksa u podrumu i debeo lanac kojim je vezana bicikla za vodovodnu cev. Takva je situacija kad se Mirage nalazi u Leskovcu, a trenutno je u Nišu, gde uživa u muzici sa Genius zvučnika :D:

Postavljena slika
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#32 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 11 September 2008 - 01:09 AM

video sam da tip za par sekundi otvara bravu (cilindricni kljuc zarezan na gornjoj ivici) na onoj debeloj sajli (zovu je kobra) sto je sastavljena iz manih cilindara.. isto tako sam video da tip otvara klasicnu bravu na ulaznim vratima za par sekundi, takodje bez ikakvih ostecenja.


Kažu da dobar noćni bravar može da otvori bilo koja vrata za oko desetak sekundi ako kod sebe ima dve špenadle
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#33 BikeMan

BikeMan
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationSrpsko Sarajevo

Postavljeno 26 November 2008 - 02:40 PM

Ja ga zasad cuvam u podrumu ali ce uskoro preci u stan.
Mom burazu su ga ukrali kad je bio na stepenistu.
Potpuno se slazem sa vama
  • 0

#34 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 November 2008 - 04:11 PM

Do Scotta je trenutno moguće doći ako se prođe kroz celu kuću I mene. MTB je u podrumu zgrade u najbezbednijem okruženju - zavučenoj ulici gde su svi koji nisu domaći odmah uočeni i okarakterisani kao sumnjivi :?
  • 0

#35 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 26 November 2008 - 04:17 PM

U jednoj supici iza kuce. Da se stigne do njega treba da preskocis 50kg ajvara, 12kg ljutenice, da popijes 120litara soka i na kraj da napravis jednu salatu od kupusa. A kad sve to uradis nepada ti napamet da vozis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#36 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 26 November 2008 - 05:02 PM

U jednoj supici iza kuce. Da se stigne do njega treba da preskocis 50kg ajvara, 12kg ljutenice, da popijes 120litara soka i na kraj da napravis jednu salatu od kupusa. A kad sve to uradis nepada ti napamet da vozis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kome je do bicikla posle?ima da se navadi da dolazi na veceru u tvoju supu! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#37 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 November 2008 - 05:10 PM

U jednoj supici iza kuce. Da se stigne do njega treba da preskocis 50kg ajvara, 12kg ljutenice, da popijes 120litara soka i na kraj da napravis jednu salatu od kupusa. A kad sve to uradis nepada ti napamet da vozis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Krenula mi voda na usta... =P~ I još malo kulena uz sve to...joooj. Batali bajk šop...uđi u posao sa hranom. Garant nećeš ostati gladan :mrgreen: :D
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#38 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 26 November 2008 - 05:31 PM

Daj mi tacnu adresu da dodjem do te supice ja cu poneti meze a priloge cemo od tebe!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#39 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 26 November 2008 - 05:56 PM

:arrow: Sava Kovacevic 248/2 Skoplje Postavljena slika

Ajmo ljudi jos malo pa nestalo
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#40 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 26 November 2008 - 06:00 PM

Evo polazimo n:bicycle2 n:bicycle n:download n:fighting0027 n:party0021 n:happy0045 n:anim_32 n:kolce 8)
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika