Jump to content


Fotografije
- - - - -

Gde čuvate svoje ljubimce!!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
91 odgovora na ovu temu

#1 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 September 2008 - 08:39 AM

Pošto vidim da se većina krađa bicikala dešava u slučajevima kada vlasnici ostavljaju svoje biciklove u ulazu ili na nekom mestu gde im nije garantovana 100% sigurnost.. ajde da vidimo gde većina biciklista čuva svoje biciklove.

Ja moj nikad ne ispuštam iz vida.. i ne nosim lanac baš zato da ga ne bih ostavio negde gde ga ne vidim :D .. malo čudna taktika ali za sada pali :wink: . Moj stoji kod mene u predsoblju, koje je dosta dugačko pa ne smeta puno.. a imam i malu terasicu tako da ima mesta za više biciklova
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#2 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 09:05 AM

Sreća pa imam kuću,kuća ima šupu,a šupa ima 2 ključa i malu lajavu kucu :twisted:
flappy.jpg

Za sad,2 biciklova staju bez problema,ima sigurno mesta za još dva,a imam i kuku za
kačenje o plafon,ako zatreba...A ako ga ostavljam negde u toku vožnje,vezujem ga i
gledam da mi je uvek u vidnom polju, ako ne ceo,onda makar da vidim točak ako sam
negde unutra u nekom objektu, ili barem volan ... Više gledam u bajk nego u robu i kusur
koji mi vraćaju na kasi :mrgreen:

Inače,naslušao sam se priča kako bajsevi nestaju čak i sa stepeništa/hodnika kuća sa
više stanova (mom poznaniku maznuli dvotočkaša iz ulaza u kom ima 5-6 stanova,vrata
sa interfonom,laseri,kamere,itd...), a zgrade već i da ne pominjem.Takođe,izbegavajte
podrume u zgradama, odatle kradu i kace za kupus, a kamoli Scottove i ostale rogate zveri.
Po meni je bolje i saplitati se u sobi o bajs ili u hodniku stana ili na terasi (ko nema gde
drugo da ga ostavi), nego da dodješ u situaciju da kucaš poruku sa temom "nestao ljubimac"
ovom i sajtovima slične tematike :mrgreen:
  • 0

#3 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 09:49 AM

Stari bajk sam držao u garazi i jos je tamo, ali novi je sada u sobi.Sto je sigurno sigurno je :D
A kada se negde vozim ako ga ostavljam uvek je blizu tako da je na oku.
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#4 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 09:58 AM

Soba je zakon. Ne može ni mama da mi uzme bajs da ga vozi, a da pre toga ne pita :) . Nema vlage kao u podrumima i ostalim zabitima gde oni što ne vole bicigle imaju običaj da odlažu. Nosim vezicu (onu od 200 dingera) i vežem za banderu kad treba da pazarim nešto u radnji kroz čiji izlog vidim bajs. Kao osiguranje uvek opustim sajlu kočnice tako da onaj ko ga uzme ne može daleko, a da se ne čuje :twisted: . Kad sedam na bajs zategnem sajlu kočnice i otključam. Inače to otpuštanje radim i kad bajk stoji kući da ne bude sajla pod naponom non stop.

@Sveta .... E što ti gotivna ova kuca :D . Uvek sam gotivio mešance više nego rasne kučiće. Baš izgleda kao pametnica...hehehe :). Najviše volim one koji skoro neprestano mašu repom kada te vide sa 200 metara, ali onako nekontrolisano... :lol:
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#5 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 10:07 AM

@Biodizel: hvala,još kad bi kuca naučila da drži usta malo više zatvorena,
bilo bi super :!: :wink:
  • 0

#6 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 10:13 AM

Stvari treba ODMAH postaviti na svoje mesto... 8) 8) 8)

Postavljena slika
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#7 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 10:18 AM

@Biodizel: hvala,još kad bi kuca naučila da drži usta malo više zatvorena,
bilo bi super :!: :wink:


Pa evo rešenjaaaaaa..... Kad ležeš da spavaš (ovo se odnosi na spavanje popodne a ne noću jer noću i treba da laje :) ) uzmeš komadić mesa sa tabletom za spavanje. Moj komšija je to radio samo što je imao vučjaka i davao mu je četvrtinu tablete.... Probaj možda deluje... :mrgreen:
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#8 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 10:26 AM

:D S obzirom da se tema zove "Gde čuvate svoje ljubimce", možemo ćaskati
i o toj vrsti ljubimaca a da ne odemo u off :mrgreen: Ma,veruj mi,ne pomaže
ništa, ni pilule,ni droge,čekić,budak ... Ovaj laje od ujutru do uveče,a ponekad
i u snu,usta ne zatvara...Nekad je lajao na prednji točak bicikla dok ga jurim
njime po dvorištu,ali je u međuvremenu zavoleo biciklove,pa sad samo radosno
trči pored :wink: Al dobro,bolje i da laje na sav glas, nego da se ne oglasi dok
neke čike sa crnim kapuljačama pozajmljuju mog dvotočkaša bez namere da
ga vrate...

p.s. Mišo,sjajna fotka,hahahaha :D :mrgreen: :P :lol:
  • 0

#9 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 10:27 AM

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#10 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 10:33 AM

Postavljena slika
UVEK vezujte svoje ljubimce,bez obzira na koliko KRATKO se odvajali od njih,
i UVEK ih držite na jednom ili još bolje,na oba oka, čak i tako vezane.Nije loša
fora ni smaći lanac sa pr.lančanika - em lopov ne mož da pobegne samo ujahavši
bajs, em čangrljanje lanca privuče poglede pola ulice :D
  • 0

#11 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 September 2008 - 11:23 AM

Pre sam, dok sam imao losiji bajs, mada sam i onda bio paranoican sto se tice ostavljanja :mrgreen:
ostavljao samo u vidokrugu i pomerao sam brzine u slucaju da neko dobije ideju da krene sa mojim bajsom, otkada imam novi bajs ni ne nosim katanac jer ga nigde i ne ostavljam, a inace mi stoji okacen o kuku na terasi :D , pre je bio u sobi 8).
  • 0

#12 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 05 September 2008 - 11:47 AM

Podrum. Prošla bicikla mi je odšetala kad sam je na par sati vezao za ogradu stepeništa u podrumu, mrzelo me da je ostavljam u podrum, računao sam da se to stepenište ne vidi sve dok ne sidješ u podrum pa neće niko da je mazne :mrgreen:
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#13 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 05 September 2008 - 01:04 PM

Nama su zimus lupili podrum u zgradi... sreća da ih bicikle nisu zanimale [-o< Samo u kući/stanu...
  • 0

#14 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 01:18 PM

Tu je gde i pripada i ne ide nikuda. Keva se nekad buni pošto briše taj regal pa mora da sklanja biciklu ali to se sve istrpi da je ne bi ukrali.
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#15 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 05 September 2008 - 02:08 PM

JA ga drzim u hodniku!Nikad ga ne zakljucavam posto zivim u kuci,okruen sam kerovima ( mada i nema neke fajde jer su kao macke..).U principu,skoro uvek je neko kuci tako da mi nije frka..
A kad negde idem,ne gubim ga iz vida.... [-X
  • 0
Passo di Gavia

#16 Till983

Till983
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 05 September 2008 - 04:17 PM

ja sam spremio jedan ormar samo za njega normalno bez polica, tako da je tu skroz siguran, jos samo da uzmem kuke za kacenje i sve ce biti po propisu i ok :))))
  • 0

#17 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 05 September 2008 - 04:41 PM

Jel' vi svi vozite drumaše? Stiče se utisak da nikad ne dođete kući sa bajkom dva kila težim nego kad ste odlazili :?
  • 0

#18 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2008 - 05:42 PM

Imam ja i MTB ali ga je buraz uzjahao. On inače stoji odmah pored drumaša. MTB je i moj i njegov, a drumaš je samo moj.... :wink: . Gde god pokupim štrokavštinu odem do pionirca i odma česma pranje \:D/ .
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#19 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 05 September 2008 - 05:47 PM

Drzim moju ragu u predsoblju :wink: ,veliko je i ima mesta za jos jednu.Bajs uopste ne zakljucavam jer kad god je napolju ja sam na njemu :mrgreen: .Voznja mi predstavlja cisto uzivanje i hobi.Kad kupujem u prodavnici,placam racune itd. ide se peske ili kolima.Mozda sam malo paranoican ali kako su momcima koje znam bajseve krali ispred nosa a oni trcali za lopovom koji tera njihovog ljubimca(TUGA JEDNA),ne pada mi na pamet da se zavaravam nekim glupim katancima od 200 d0 4000din.Malo governal guli zid i kad kad ga tocak dodirne ali to se resava gumicom za brisanje.

Attached Thumbnails

  • 8.jpg

  • 0

#20 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 05 September 2008 - 07:04 PM

Tu je gde i pripada i ne ide nikuda. Keva se nekad buni pošto briše taj regal pa mora da sklanja biciklu ali to se sve istrpi da je ne bi ukrali.


Kao što čovek reče,tu gde mu je i mesto.U dnevnoj sobi stana na 4. spratu ... :lol: :lol: :lol:

Podrum ne dolazi u obzir jer nemam pojma šta bih od muke da jedno jutro odem po konja i nađem obijen podrum. Skupa je to zabava da bi se ostavljao bilo gde sem ,u mom ,slušaju u stanu. Žena je u početku jako negodovala ali smo našli kompromis. Ili bicikla ili bicikla ... hahahaha, šalim se.
Ima da nas nema, mene i bicikle, ako pročita ovo... :lol: :lol: :lol:

Attached Thumbnails

  • IMG_0426.jpg

  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika