Jump to content


Fotografije

Tema za jeftine/dobre prilike


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
726 odgovora na ovu temu

#221 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 08 April 2019 - 03:18 PM

Kupi to na buvljaku biće sigurno jeftinije nego u lidlu

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#222 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 08 April 2019 - 05:48 PM

Hvala na predlogu ali mi ne odgovara zbog garancije.


  • 0

#223 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 08 April 2019 - 07:14 PM

Ima ih za 2500 din na raznim mestima,ne znam kakve bakine kolace volis,ali ja sam se  zezno,zena mi se na glavu popela,poceo je stari da zeza i meni se nije popravljalo, kupio novi. Medjutim pravi tanje bakine kolace,budu suvise tvrdi (a trebaju da budu mekani ko dekin O:) ). Znaci ima ih i za tanje i za deblje, tako da sam morao da popravljam stari aparat a novi stoji. 


  • 0

#224 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 09 April 2019 - 05:03 AM

Da pojasnim.
Koliko god sa sam se u proslosti trudio (a i danas tezim tome) da kupujem domace proizvode kada mogu odnosno u domacim prodavnicama, toliko mi je vise muka od njih i gubljenja zivaca u ostvarivanju prava prilikom eventualne reklamacije. Ne znam da li postoji jedan par obuce u proteklih nekoliko godina koji nisam morao da reklamiram. Zbog ovoga sam najvise hteo da kupim u Lidlu jer znam da je koliko toliko dobar kvalitet, i da cu prilikom eventualnog kvara gotovo sigurno zavrsiti sve sa mnogo manje gubljenja zivaca i vremena.

@mirek200
Hvala na informaciji, nisam znao za ove nijanse mekoce, pretpostavljam da ce dekin onda biti pozeljan :). Nije za mene, ja ih ni ne volim, trebao je da bude poklon, ali ocigledno cu kupiti negde drugde. Jel to za debljine negde stoji navedeno ili moram da se nadam da prodavac zna sta prodaje?
Ako imas predlog za neki do recimi 2000-2500 slobodno reci.
  • 1

#225 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 09 April 2019 - 08:56 AM

aparati za galete Pogledaj sam,inace to za debljinu ni ja nisam znao dok se nisam zeznuo. Ovi sto prave tanje galete imaju jednu plocu koja je kao muska sa ispupcenjem,a donja ploca zenska sa udubljenjem,Medjutim ove sto prave deblje galete obadve ploce su sa udubljenjem. I nigde  to ne pise.

 

Ako je poklon sta te briga,a to za reklamaciju,mogu da kazem da kada bi sve trajalo kao aparati za galete svi bi samo jednom kupovali neku stvar. Ja sam ovaj stari aparat kupio pre 30-tak godina i radi. Tu se grejaci retko kvare,najvise se pokidaju ili dodje do kratkog spoja,zice od grejaca koje povezuju dve grejne ploce,jer se svaki put savijaju prilikom pecenja.

 

Tako da mozes slobodno kupiti i na buvljaku, nevazno koji je tip,i tako sve prave u Kini.

 

A  sto se tice Lidla,mene fascinira to da treba da dodju svabe u Srbiju da nam ponude bar donekle dobar kvalitet hrane,jer ovi nasi nas potrovase i jos za to uzimaju veliku proviziju. Da ne nabrajam,suvlje salame,bolja pasteta,sardina,slovacki margarin  1kg. 120 din,bolji gusti jogurt,posna supa,detrdzenti razni itd. itd. sve kvalitetnije nego kod ovih nasih jebivetara. Ali Lidl kupi firmu,i burazeru ima da radis kako ti svaba kaze. I Lidl stoji iza dosta proizvoda.I postoje prave akcije,a ne tu kao popust za penzionere 10% ali samo na cene koje nisu zakljucane,ili ako imas karticu kluba potrosaca, glupost,akcija za sve a ne pretvarati se kao brinu o penzionerima,i gradjanima. Mrs!


  • 1

#226 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 09 April 2019 - 09:18 AM

Da li si svestan da si nabrojao najgre namirnice koje si mogao, pune kojekakvih konzervanasa.i sastojaka upitnog porekla. Margarin je jedna od najgorih stvari koju mozes da uneses u sebe, treba oni da plate da ga neko uzme. Lidl je zabava za sirotinju, na zalost veliku vecinu nas i sebe ubrajam u tu istu sirotinju, i tek kroz neko vreme ce se videti sta smo zaista kupovali i koliko je to povoljno bilo po pitanju hrane.


  • 0

#227 rubiroza76

rubiroza76
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 262 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 09 April 2019 - 11:17 AM

Za sve koji koriste CR2032 baterije za osvetljenje i druge uređaje.

U Ikei, pakovanje od 8 komada za 130din.

https://www.ikea.com...ducts/80291156/


  • 0

#228 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 09 April 2019 - 01:41 PM

Hvala na predlogu ali mi ne odgovara zbog garancije.

Imaš garanciju i na buvljaku i to ćeš je lakše realizovati nego bilo gde drugde.
Jbga nećeš dobiti fiskalni ali sve drugo se bez problema završava dogovorom.
Mada što reče kolega taj aparat se i ne kvari, ja imam sa buvljaka i jedino se šraf od drške razglavio.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#229 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 10 April 2019 - 03:56 PM

U redu onda, ako se to generalno ne kvari onda ću uzeti bilo gde.

Hvala na pomoći.


  • 0

#230 flocus

flocus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 April 2019 - 09:43 PM

Da li ovaj alat za lanac iz lidla ne radi za lance od 11 brzina ili radim nešto pogrešno?
  • 0

#231 glogi

glogi
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 11 April 2019 - 04:46 PM

Jel neko mozda u Lidlu uzimao ove lampe sto su od danas u ponudi?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
  • 0

#232 ciklostar

ciklostar
  • Members
  • PipPipPip
  • 101 posts

Postavljeno 11 April 2019 - 05:40 PM

Kupio lampu, zadovoljan.

Nista posebno, pise da je dioda 3W CREE XPE-R2, starija serija cirka 2008/9 ali valjda je cree ako to i pise, znaci narandzasti oreo i belicasta svetlost pise da je oko 120 lumena, krug je mozda manji nego sto bi bio odlican za voznju bajsa ali ja i nisam za bolje, solidna izrada, poteska, ima semeringe na zadnjem poklopcu kao i na zumu.

 Dobra stvar je sto je lampa USB punjiva i ima mogucnost rada kao power bank kapaciteta 2.2Ah.

Dobijes i usb kablic kao i auto punjac sa osiguracem.

Naravno tu je i garancija tri godine uz citljiv fiskalni racun, slikati ili skenirati racun dok je svez.

 

@flocus

nemam iskustva sa lidlovim alaticem ali za jedanaestofaz lanac je bitno da lepo legne u kolevku i da su mu ledja, spoljni link lanca kroz koji izlazi pin, oslonjena na alat,  ako je alat za 8/9 faz onda je preveliki razmak do oslonca kada se stavi uski 11-o faz lanac. Spoljni link u koji ulazi pin alata koji izbija pin lanca se moze osloniti na pipke alatica ali ako nema oslonac strana kroz koju izlazi pin lanca onda samo moze da se iskrivi pin alata ili karika lanca.


  • 0

#233 glogi

glogi
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 22 April 2019 - 08:54 PM

Ima li neko da je uzeo brzinomer iz Lidla? Ja muku mucim sa mojim, nikako da proradi, desi se par puta po par sekundi da ocita nesto. Sve je valjda uradjeno kako treba. Znaci nema komunikacije izmedju ekrana i senzora, mada ponekad se pojavj al bas na kratko.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
  • 0

#234 ciklostar

ciklostar
  • Members
  • PipPipPip
  • 101 posts

Postavljeno 23 April 2019 - 12:40 PM

Strana senzora koja nema otvor za bateriju treba da je okrenuta ka magnetu i ne treba da je udaljenija od 2mm.

 

Da bi bio siguran da je samo pozicija problematicna, demontiraj i priblizi senzor displeju i pomeraj magnetic preko senzora.

Ako postoji ocitavanje dok god mases magnetom preko senzora onda je samo do pozicije senzora u odnosu na displej.

Ukoliko nema ocitavanje onda je do brzinomera.

 

Od tri kupljena jedan je bio neispravan, ocitavao je brzinu bajsa ali i semafora, modema, slusalica fiksnih telefona...

Za taj su mi samo vratili novac posto nisu imali zamenu.


  • 0

#235 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 23 April 2019 - 01:03 PM

Nabij što bliže magnet i senzor, koliko da se ne češu; probaj novu bateriju (baterije ako je bežični).


  • 0

#236 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 23 April 2019 - 05:59 PM

Ima li neko da je uzeo brzinomer iz Lidla? Ja muku mucim sa mojim, nikako da proradi, desi se par puta po par sekundi da ocita nesto. Sve je valjda uradjeno kako treba. Znaci nema komunikacije izmedju ekrana i senzora, mada ponekad se pojavj al bas na kratko.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Problem je sto dosta viljusaka na biciklu su udaljenija od zbica,tako napr. moj sin je ukosio senzor(iz Lidla) sto po meni nije resenje. Ja sam dodao parce od plastike na mom biciklu i senzor je sada paralelan sa zbicama. I normalno tesko je izmeriti mislim 2 mm ,ali da ne bude udaljeniji od 3 mm. I 60cm. Ja  na biciklu imam  i punjac za telefon i solarstorm. Sve je to blokiralo signal. Zanimljivo ,kabl sto je isao od punjaca bio je malo duzi i ja sam ga dva puta obmotao oko sajle. To je blokiralo signal jer jelda kada se neki kabl pod naponom obmota oko gvozdja stvara se elektro magnet.Zamislite Solarstorm blokira signal.mora biti bar 15cm udaljen od ciklometra.To je problem sa tim Wireles brzinometrima,pogotovo sto rade tako da signal bude slab,da baterija sto vise traje,ali cim ima nekakvu smetnju ne  ocitavaju precizno pri svakom okretaju tocka nekada ne prime signal.I ono vozis konstantno i on odjednom pokaze na trenutak 10 km/h manje.Znaci moraju kod bezicnih brzinometara sve  kockice da se sloze,inace brljavi.


  • 0

#237 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 April 2019 - 06:50 PM

Ako je nekome potreban pristupacan brzinomer za 450 rsd. moze pronaci isti u Intersportu.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
  • 1
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#238 Doutdes

Doutdes
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 470 posts

Postavljeno 23 April 2019 - 07:13 PM

Ako je nekome potreban pristupacan brzinomer za 450 rsd. moze pronaci isti u Intersportu.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

Jel može link jer ne mogu da nadjem taj..hvala

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#239 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 April 2019 - 06:35 AM

Sada ga nema na sajtu...
Cytec je brzinomer.Screenshot_2019-04-24-08-28-34-377_com.android.browser.jpg

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#240 glogi

glogi
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 24 April 2019 - 06:36 AM



Strana senzora koja nema otvor za bateriju treba da je okrenuta ka magnetu i ne treba da je udaljenija od 2mm.


E izgleda da je tu greska, ja sam okrenuo stranu gde je baterija prema magnetu, odnosno prema zbicama, nekako mi tako bilo logicno, tako mi bilo i na predhodnoj Sigmi. Prvo cu to da probam,da ga rotiram.



Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika