DA I TI DIŠEŠ NA DVA TOČKA

Roman i Erićeva najbolji na državnom prvenstvu u ciklo-krosu

Na atraktivnoj stazi u parku iznad stadiona Partizana u Beogradu održano je državno prvenstvo svih kategorija u ciklo – krosu.
Ponedeljak, 2. februar 2015
Roman i Erićeva najbolji na državnom prvenstvu u ciklo-krosu
Na atraktivnoj stazi u parku iznad stadiona Partizana u Beogradu, u organizaciji kluba crno – belih boja i Biciklističkog saveza Srbije, održano je državno prvenstvo svih kategorija u ciklo – krosu. Lepo vreme okupilo je značajan broj gledalaca koji su prisustvovali, posle više godina, smeni na mestu šampiona seniora. Mladi Aleksandar Roman (Partizan) bio je bolji od višestrukog prvaka i branioca titule Bojana Đurđića (Radnički). Postolje je upotpunio Stefan Radivojević (Jednota). Jelena Erić (Metalac) nova je šampionka Srbije.
 
Po završetku nadmetanja, dodeljena su priznanja najboljima u drumskom, MTB i ciklo – kros  Kupu Srbije 2014. M.Ti.
 

 

Pobednici Kupa Srbije

Drum

Muškarciseniori: 1. Marko Danilović (Borac), 2. Jovan Zekavica (Borac), 3. Goran Antonijević (Borac); ekipno: 1. Borac, 2. OBK, 3. Partizan; juniori: 1. Dušan Rajović (Metalac), 2. Dušan Kalaba (Partizan), 3. Dario Nimčević (Spartak); ekipno: 1. Partizan, 2. Metalac, 3. Borac; kadeti: 1. Aleksandar Petrović (Borac), 2. Andrija Joksimović (Partizan), 3. Dimitrije Đolai (Spartak), ekipno: 1. Partizan, 2. S – Tim, 3. Borac; mlađi kadeti: 1. David Kostić (Borac), 2. Aleksa Kozoderović (S – Tim), 3. Stefan Sretenović (Borac), ekipno: 1. S – Tim, 2. Borac, 3. Era; poletarci: 1. Teodor Bajević Stanković (Avalski soko), 2. Nermin atović (Trnava), 3. Ognjen Đurašinović (Jednota); ekipno: 1. Jednota, 2. S – Tim, 3. Železničar.
Žene seniorke: 1. Jovana Vuković (Progresiv); juniorke: 1. Milica Rakić (BK Novi Sad); kadetkinje: 1. Milica Janković (S – Tim), 2. Ivana Vilim (S – Tim), 3. Jana Jolović (Ciklemanija, Kragujevac); mlađe kadetkinje: 1. Emilija Đačanin (Jendota), 2. Neda Opačić (Partizan), 3. Tamara Petković (Jednota); ekipno: 1. Jednota; poletarke: 1. Jelena Hovan (Jednota), 2. Nikolina Josić (S – Tim), 3. Nikolina Simin (S – Tim), ekipno: 1. S – tim.

MTB

Muškarci seniori: 1. Bojan Đurđić (Radnički), 2. Aleksa Marić (Crvena zvezda), 3. Ivan Tomić (Progresiv); ekipno: 1. Progresiv, 2. Partizan, 3. Orlovac; juniori: 1. Aleksandar Roman (Partizan), 2. Andrej Galović (Partizan), 3. Luka Milovanović (Espreso Jelić); ekipno: 1. Partizan, 2. BK Novi Pazar, 3. BK Novi Sad; kadeti: 1. Marko Kasapović (BK Novi Sad), 2. Dušan Veselinović (Partizan), 3. Andrija Joksimović (Partizan), ekipno: 1. Partizan, 2. BK Novi Sad, 3. BK Novi Pazar; mlađi kadeti: 1. Samed Ibrahimović (BK Novi Pazar), 2. Desimir Dimović (Ciklemanija, Kragujevac), 3. Ersin Ibrahimović (BK Novi Pazar); ekipno: 1. BK Novi Pazar, 2. Proekip, 3. Radnički; poletarci: 1. Ognjen Đurašinović (Jednota), 2. Luka Gvozdenović (Radnički), 3. Dušan Pavlović (Radnički); ekipno: 1. Jednota, 2. Radnički, 3. Crvena zvezda.
Žene – seniorke: 1. Jovana Crnogorac (BK Novi Sad), 2. Ivana Kostić (Orlovac), 3. Jovana Vuković (Progresiv); juniorke: 1. Milica Rakić (BK Novi Sad), 2. Jana Jolović (Ciklemanija, Kragujevac), 3. Milica Rajković (Orlovac); ekipno: 1. Orlovac.
Masters: 1. Bojan Vasović (BK Novi Sad), 2. Zoran Živković (Ciklemanija, Kragujevac), 3. Milan Mijatović (Policajac). Hobi sport: 1. Dušan Kulić (Železničar), 2. Filip Luković (Stari Vlah), 3. Miloš Jovanović (Bajk M). Hobi fan: 1. Dušan Cvetkov (Bajk M), 2. Vladeta Manić (Bajk M), 3. Bratisalv Đorđević (Bajk M).

Ciklo – kros

Muškarci seniori: 1. Ivan Tomić (Progresiv), 2. Bojan Đurđić (Radnički), 3. Marko Ćurčić (Progresiv); ekipno: 1. Progresiv, 2. Progresiv, 3. Crvena zvezda; juniori: 1. Aleksandar Roman (Partizan), 2. Andrej Galović (Partizan), 3. Majkl Kovač (Jednota); ekipno: 1. Partizan; kadeti: 1. Andrija Joksimović (Partizan), 2. Dušan Veselinović (Partizan), 3. Dušan Petreski (Proekip); ekipno: 1. Partizan; mlađi kadeti: 1. Milan Krstić (Radnički), 2. Nikola Staničić (Proekip), 3. Jovan Popović (Jednota); ekipno: 1. Proekip, 2. Avala, 3. Vojvodina; poletarci: 1. Teodor Bajević Stanković (Avalski soko), 2. Lav Terzin (Progresiv), 3. Predrag Tomić (Jednota); ekipno: 1. Avalski soko, 2. Jednota, 3. Radnički.
Žene – seniorke: 1. Jovana Vuković (Progresiv); juniorke: 1. Milica Rakić (BK Novi Sad), 2. Violeta Trifković (Jednota), kadetkinje: 1. Jana Jolović (Ciklemanija, Kragujevac), 2. Milica Janković (S – Tim); mlađe kadetkinje: 1. Emilija Đačanin (Jednota), 2. Marija Tančik (Jednota), 3. Jovana Radovanović (Jednota); ekipno: Jednota; poletarke: 1. Nora Ladišić (Elite), 2. Teodora Barcal (Elite), 3. Jovana Radovanović (Jednota); ekipno: 1. Jednota. Mastersi: 1. Milan Mijatović (Policajac), 2. Slobodan Radovanović (Jednota), 3. Aleksandar Marić (Radnički); ekipno: 1. Radnički, 2. Jednota, 3. Progresiv.                       

Izvor: M.Ti.
KOMENTARI
Da bi postaviti komentar morate biti prijavljeni na sistem