Jump to content


Fotografije

Pomoc oko kupovine polovne biciikle, HITNOO!

pomoc bulls mtb bicikl shimano kupovina cult polovno hitno bicikla

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
16 odgovora na ovu temu

#1 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 05:32 PM

HITNO mi treba pomoc. Vec sam porucio bulls king boa 2010 za 160e https://www.kupujemp...69385-oglas.htm, ok je, deore oprema ful. zadnji menjac XT, ali V brake.
Ali sad sam video CULT -165e, moze korekcija cene, ista oprema samo disk kocnice! https://www.kupujemp...66454-oglas.htm
Estetski je lepsi, al disk je mehanicki, zanima me vase misljenje, molim vas. Posto sam narucio vec bulls da znam da li da otkazujem! hitno jeee! n2:Dizzy


  • -3

#2 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 06:46 PM

HITNO mi treba pomoc. Vec sam porucio bulls king boa 2010 za 160e https://www.kupujemp...69385-oglas.htm, ok je, deore oprema ful. zadnji menjac XT, ali V brake.

Ali sad sam video CULT -165e, moze korekcija cene, ista oprema samo disk kocnice! https://www.kupujemp...66454-oglas.htm
Estetski je lepsi, al disk je mehanicki, zanima me vase misljenje, molim vas. 

Posto sam narucio vec bulls da znam da li da otkazujem
hitno jeee n2:Dizzy


  • -2

#3 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 06:48 PM

HITNO mi treba pomoc. Vec sam porucio bulls king boa 2010 za 160e https://www.kupujemp...69385-oglas.htm, ok je, deore oprema ful. zadnji menjac XT, ali V brake.

Ali sad sam video CULT -165e, moze korekcija cene, ista oprema samo disk kocnice! https://www.kupujemp...66454-oglas.htm
Estetski je lepsi, al disk je mehanicki, zanima me vase misljenje, molim vas. 

Posto sam narucio vec bulls da znam da li da otkazujem
hitno jeee  n2:Dizzy


  • -6

#4 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 28 February 2016 - 07:09 PM

To sto si otvorio dve teme ne znaci da ce ti neko brze odgovoriti. Ovaj forum nije usluzna stanica pa da dodje neko bez dobar dan i trazi odmah sta zeli. Sto bi moja baba rekla i krava kada udje u stalu kaze muuu. Valjda bi i covek mogao da kaze bar dobar dan.
  • 2

#5 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:27 PM

Da sam na mestu prodavca koji prodaje Bulls-a, naplatio bih ti 30 evra sto mi vracas bajs. 


  • 0

#6 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:29 PM

To sto si otvorio dve teme ne znaci da ce ti neko brze odgovoriti. Ovaj forum nije usluzna stanica pa da dodje neko bez dobar dan i trazi odmah sta zeli. Sto bi moja baba rekla i krava kada udje u stalu kaze muuu. Valjda bi i covek mogao da kaze bar dobar dan.

Razumem te, ali razumi i ti mene, ja imam jos 1 sat da javim coveku da l uzimam. Napisao sam lepo, zamolio, ko moze da mi pomogne


  • -5

#7 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:29 PM

Da sam na mestu prodavca koji prodaje Bulls-a, naplatio bih ti 30 evra sto mi vracas bajs. 

Nisi razumeo, ne vracam bajs, nego je rekao da se odlucim do 10 sati. Nisam ja bas primitavac da vracam vec kupljeni bicikl.


  • -5

#8 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:40 PM

 Nisam ja bas primitavac

A dobar dan?


  • -2

#9 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:47 PM

A dobar dan?

Dovidjenja,


  • -6

#10 Reloaded92

Reloaded92
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 178 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:51 PM

Ja bih ostavio vbrake, dobre pakne i kocice dobro, ako ne i bolje od mehanike. Jedino ako je mehanika avid bb5 ili 7.
Ato jednog odgovora.
A umesto sto si otvarao par tema bolje da si vreme utrosio na pretragu po berzi da vec vidis i procitas misljenja v-brake ili mehanicki disk.
U kranjem slucaju ako si rekreativac oba ce ti zavrsiti posao, a i ako ne budes zadovoljan i htro nesto vise moze polovnu hidrauliku da vijas na berzi, ukoliko ram podrzava kacenje diskova , mislim na ovaj sa v-brakom. Poz

Sent from my LG-D290 using Tapatalk
  • 1

#11 Reloaded92

Reloaded92
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 178 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:52 PM

Jbg, brzo sam pisao i gresaka milion.

Sent from my LG-D290 using Tapatalk
  • 0

#12 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:55 PM

Ja bih ostavio vbrake, dobre pakne i kocice dobro, ako ne i bolje od mehanike. Jedino ako je mehanika avid bb5 ili 7.
Ato jednog odgovora.
A umesto sto si otvarao par tema bolje da si vreme utrosio na pretragu po berzi da vec vidis i procitas misljenja v-brake ili mehanicki disk.
U kranjem slucaju ako si rekreativac oba ce ti zavrsiti posao, a i ako ne budes zadovoljan i htro nesto vise moze polovnu hidrauliku da vijas na berzi, ukoliko ram podrzava kacenje diskova , mislim na ovaj sa v-brakom. Poz

Sent from my LG-D290 using Tapatalk

Hvala na odgovoru, a i ram je malo veci kod bulls-a. A ima i lock out. Tako da cu se opredeliti za bulls


  • 0

#13 Reloaded92

Reloaded92
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 178 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 07:57 PM

Gledaj da ti ram odgovara za tvoju visinu. Procesljaj tablice.

Sent from my LG-D290 using Tapatalk
  • 0

#14 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 08:02 PM

Gledaj da ti ram odgovara za tvoju visinu. Procesljaj tablice.

Sent from my LG-D290 using Tapatalk

Jesam, odgovara. Prodavac za CULTA kaze da ne zna koliko kosta u slobodnoj prodaji, kaze ne vise od 180e, pa me zanima kako kada cult i bulls imaju istu opremu i slicni su dosta. A buls je nov kostao oko 400-500e


  • 0

#15 Jova98

Jova98
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 28 February 2016 - 08:04 PM

Gledaj da ti ram odgovara za tvoju visinu. Procesljaj tablice.

Sent from my LG-D290 using Tapatalk

_


  • 0

#16 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 February 2016 - 08:16 PM

To sto si otvorio dve teme ne znaci da ce ti neko brze odgovoriti.

 

 Sto bi moja baba rekla i krava kada udje u stalu kaze muuu. Valjda bi i covek mogao da kaze bar dobar dan.

Ovo je treća tema za jednu te istu stvar.. što je mnogo, mnogo je.


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#17 slobodan31

slobodan31
  • Members
  • PipPipPip
  • 122 posts

Postavljeno 01 March 2016 - 11:06 AM

Ovde za pisemne ljude lepo pise Forum-Trening.Znaci nije pod forum Tange-Frange nego Trening i tekstovi o treningu.To sto je nekome tamo padobrancu hitno bas me nesto zabole Djokica Marjanovic.Zemlja Srbija.Pod jedan.Pronadji mesto de se postavljaju pitanja na forumu o biciklama i hitno,hitno,hitno pa tamo neka ti daje misljenje ko zeli i hoce.Ovaj deo je rezervisan za pisanje o voznjama i treningu.


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: pomoc, bulls, mtb, bicikl, shimano, kupovina, cult, polovno, hitno, bicikla

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika