Jump to content


Fotografije

Ukraden crveni bicikl, šimano nalepnice


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 sstv

sstv
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 22 January 2016 - 06:43 PM

U Beogradu, 22.01.16. između 14 i 17h, na Vračaru u Mileševskoj, nestao mi je bajs koji je bio vezan sajlom za gelender u hodniku ispred stana. Naravno, već sam ga prijavio i, na žalost, otpisao; ali za svaki slučaj ako neko naiđe na:
- crveni bajs (šimano nalepnice na njemu) sa crnim volanom, sivo-crno sedište
- prednje i zadnje svetlo
- zvonce sa natpisom „I love my bike“

neka me kontaktira. Na žalost, nemam pristojnu sliku, pa će morati ove da posluže.

 

12508806_10208799761855698_2560769099998

Hvala,

Vuk Mišović
[email protected]
065 258 22 55


  • 0

#2 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4576 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 22 January 2016 - 06:51 PM

E kad i ovo kradu došlo zadnje vreme...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

#3 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 22 January 2016 - 11:22 PM

Ne fali ovom bajsu nista, s duplo losijim prekotrljah par iljada km bez ikakvog kvara po Svarcvaldu sa svake strane i uz Rajnu sa svake bande, jos ako ga je Vucina servisirao i obnovio gume, ima lopov da ga s pjesmom djira godinama...

...no nadam se da ce ti nedje skorije nabasati, pa ga skines s bajsa, privezes i provozas dva vaspitna kruga vukuci ga po asfaltu...

...a posle bajs samo cuvas u stanu, zasluzuje bar toliko, pa nastavis djir dje se prekide i samo mu ga dajes po bajsu...nadam se Vuce. 


  • -1

#4 sstv

sstv
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 22 January 2016 - 11:35 PM

Ovaj komentar me je malo uveselio. :D


  • 0

#5 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8888 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 23 January 2016 - 05:17 AM

Ukrali su mi već 4 bajsa do sad (svakih 5-6 godina po jedan). Znam kakav je osećaj. Ostaje da uzmeš drugi bajs i ne ostavljaš više bajs u hodniku. Hodnik zgrade je jedno od najrizičnijih mesta, najgorih za ostavljanje bicikla. Bolje mu je na ulici, nego u hodniku.

 

Sajla = sekund posla, uz rizik da se bude optužen za sitnu krađu, tj. nema robije, vlasnik mora lično da ga tuži za 5-6 hiljada štete što je uzrokovao. Ja bih samo ovakve bicikle krao da se time bavim. Jeftin se lako i brzo proda, a rizik minimalan. Često vlasnici ni ne prijavljuju krađu u policiji. Milina. 


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#6 saxomofon

saxomofon
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 January 2016 - 10:49 AM

Sstv, razumem te i zao mi je sto ti se to desilo. Meni su ukrali pre par godina bicikl koji je dobijen na nagradnoj igri, bio je u nalepnicama ''BIC brijaci'', naravno - ceo u Tourney seriji. Bilo mi je krivo kao da je bio u XTR - u. Takodje, bio je u hodniku zgrade...sta da vam pricam kad je letos jedan lokalni narkoman pokusao da ukrade deciji bicikl iz hodnika. Na svu srecu, komsija, ciji je sin vozio taj biciklic, uspeo je da ga stigne i da mu podeli par samara...

 

Nadam se da ces resiti svoj problem. Poz


  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika