Jump to content


Fotografije

nezadovoljan kupac


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 Bojam

Bojam
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 25 December 2015 - 07:00 PM

kupio sam mtb trek od ljuban iz kraljeva i po dogovoru promenili smo neke delove i srednji pogon sram koji nije kompatibilan sa shimano pressfit patronom koju nije zamenio i gde se pojavljuje problem  koji ja ne mogu da resim jer nema nigde kod nas sram gxp pressfit patrona.Kad sam zvao prodavca i pitao ljubazno  da resimo problem jednostavno njega vise nije interesovalo nista i rekao da kupim patronu.Tako da sad ja muku mucim da nadjem tu patronu.I da kazem samo jos ovo da taj isti ljuban ima i drugi profil na ciklo berzi pod imenom Bogibasket.Ne bi preporucio nikom saradnju sa doticnom osobom koja preprodaje robu sa kineskih sajtova ALIBABA I ALIEXPRES.


  • 0

#2 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 25 December 2015 - 07:21 PM

Sad je kasno i da ti ne stajem na muku, ali trebao si prvo da se raspitas na forumu vezano za prodavca. Ja sam ga odavno stavio na listu blokiranih prodavaca.
Ja sam skoro pakovao sebi gxp patronu pa mozes da se poigras kod strugara da ti npravi reducir za desnu stranu i tako osposobis patronu.
Pogledaj OVDE
Ako se ne snadjes javi se na PP pa cu ti dati kontakt strugara koji je meni pravio.

EDIT:
Ako hoces da menjas patronu, onda je tvoj cilj OVDE


  • 2

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#3 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 25 December 2015 - 07:55 PM

... koji ja ne mogu da resim jer nema nigde kod nas sram gxp pressfit patrona.Kad sam zvao prodavca i pitao ljubazno da resimo problem jednostavno njega vise nije interesovalo nista i rekao da kupim patronu.Tako da sad ja muku mucim da nadjem tu patronu...


@bojam
koji je TREKov ram, koji sistem ima, ima raznih dimenzija PressFit-a 85/92/30?
Koji je SRAM pogon?
Sve moze da se sredi na biciklu, a ovo sa Bogi-Ljubanom...tu ne moze niko da ti pomogne, tu si se sam upetljao.
Ali verujem da si ti pomogao nekim buducim kupcima.
Msm da prodavac vec ima svoju temu, pa mozda tamo detaljnije da opises svoje iskustvo.

To sto prodaje robu iz Kine po meni nije problem
vec je problem sto su to kopije koje on onda prodaje kao original
e to je vec problem (po mom misljenju).


  • 2

#4 kuzo

kuzo
  • Members
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 25 December 2015 - 11:25 PM

Ako se ne snadjes za patronu,tamo negde do 10. januara,javi se....


  • 1

#5 Bojam

Bojam
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 27 December 2015 - 07:20 PM

u pitanju je patrona pressfit pf41-89.5. Samo jos da dodam da sam primetio i da je lanac sastavljan od dva razlicita lanca kako bi dobio na odgovarajucoj duzini.


  • 0

#6 bogibasket

bogibasket
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts
  • LocationKraljevo

Postavljeno 25 January 2016 - 12:48 AM

e sad cu ja da odgovorim ovom bojamu posto ispada da je on prevaren a na moj poziv ne telefon se nije javio kad sam ga zvao i slao poruku da resio problem cak sta vise bezobrazan.provo se cenkao telefonom iako je stajalo 750eura fiksno pa na jos na ponudu od njegovih 700eura da skinem shimano xt zadnji menjac i xt pogon i stavim sram sa mojih oglasa pritom ne pitajucu da li se sve to uklapa dal ima razlike u patroni i slicno.izadjem  ju u susret supustim cenu za 50eura pa skinem zadnji manjec  pogon i xt i stavim mu sram pogon i x9 menjac zadnji pa plus na moju velikodusnost stavim mu i prednji dbvofaz menjac zaa koji nije me ni pitao jer je pogon dvo faz i siftere mu sram 2x10 zamenim umesto deore koji su bili 3x10 i umesto da je prezadovoljan jer em sam mu skinuo cenu 50eura em zamenio zadnji i prednji menjac i ucinio u da dobije i preednji menjac i siftere sram koje ko zna dal bio nasao da kupi bilo gde jer je dvod=faz i sram on se  nadje [ametan daa okaci oglas o prevari i proziva me na celoj berzi.normalno posto nisam prevarant okrenem vlasnika sajta i objasnim situaciju i covek skine oglas koji nema osnova nikakvog.treba da te jesramota sto pises ovako i ovde jer si nezahvalan a medju vama sto trujete ovde Bogi  voleo bih da vidim vas na ovaj broj oglasa i kupaca na godisnjem nivou da udovoljite svima a  u 2015 za vasu informaciju osim ovog navodno nezadovoljnog kuoca jos jedna primedba je samo bila za celu godinu 2015.steta sto nema da pisu svi oni zadovoljni kupci kojima sam izlazio u suster i nabavljao bicikle delove garderobu i slicno da kazu oni neku rec,sve sto imate protiv Bogija slobodno pozovite i pitajte licno iil dodjite da porazgovarama ja  vam stojim na raspolaganju.pozdrav


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika