Jump to content


Fotografije

Aktivni ves od MERINO VUNE


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
11 odgovora na ovu temu

#1 ciklo89mare

ciklo89mare
  • Members
  • PipPip
  • 65 posts

Postavljeno 28 October 2015 - 09:22 PM

Pozz drugari, zeleo bih da kupim aktivni ves od merino vune, sad za hladnije dane pa me interesuje gde bi mogao da kupim tako nesto u srbiji a da opet nadjem kvalitetnu stvar.. Novac nije bitan samo da je kvalitet na prvom mestu.. Hvala svima na odgovorima..
  • 0

#2 milan86

milan86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 187 posts

Postavljeno 28 October 2015 - 09:33 PM

Cherish domaca proizvodnja, imas u tempu i tako nekim vecim marketima, oko 1500 komplet gornji i donji deo. Druga varijanta su oni scott ili northwave modeli, ali oni su oko 4-5 hiljada samo za majicu.
  • -1

#3 LakiS

LakiS
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Postavljeno 28 October 2015 - 10:51 PM

Aktivni ves od merino vune je skup, bas skup. 

 

http://www.iglusport...-od-merino-vune

 

Od 26.11.2015 do 29.11.2015 ti je expozim ( ski sajam ) u Beogradu pa tamo mozes pogledati skoro sve sto kod nas ima od aktivnog vesa i ostale opreme vezano za zimu i zimske sportove. Cene razne, ima nove, polovne opreme, velikih firmi , svercera, svega.

 

 


  • 0

#4 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 12:34 AM

Cherish domaca proizvodnja, imas u tempu i tako nekim vecim marketima, oko 1500 komplet gornji i donji deo. Druga varijanta su oni scott ili northwave modeli, ali oni su oko 4-5 hiljada samo za majicu.

 

Si siguran da je to "merino" tj vuna?

Nešto mi se čini da je to sintetika, to baš i nije isto...


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#5 ciklo89mare

ciklo89mare
  • Members
  • PipPip
  • 65 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 05:19 AM

Cuo sam za Cherish ali vidim da su podeljenja misljenja, neko ga hvali a neko suprotno.
Znam da je skup od merino vune ali mnogo mi je bitan prvi sloj pogotovo po ovakvom vremenu..
Cene jesu od 5000-10000 za komad gornjeg ili donjeg ali go su stvari koje se ne kupuju svaki dan.
E a to za expozim ti je prava stvar, ne znam kako se nisam setio ranije.. ;)
Jel bi mogao jos negde po srbiji da nadjem merino osim iglusporta?
  • 0

#6 milan86

milan86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 187 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 07:28 AM

Si siguran da je to "merino" tj vuna?
Nešto mi se čini da je to sintetika, to baš i nije isto...


Siguran sam da nije merino vuna :), ali meni je skroz ok, a kosta znacajno manje, pa mu dodje kao alternativa...
  • 0

#7 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 29 October 2015 - 08:33 AM

Si siguran da je to "merino" tj vuna?

Nešto mi se čini da je to sintetika, to baš i nije isto...

To je videlo vunu samo na slikama. Nego, koristim cherish, sintetika, meni je za zimske radosti sat-dva sasvim ok. Jedine mane su sto se usmrdis za medalju :) i sto se posle 5-6 pranja razvuku rukavi i nogavice na donjem delu


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#8 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 11:00 PM

Siguran sam da nije merino vuna :), ali meni je skroz ok, a kosta znacajno manje, pa mu dodje kao alternativa...

 

Ahaaa, ok, vidim ja nešto mi se ne uklapa.... :)


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#9 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 11:03 PM

To je videlo vunu samo na slikama. Nego, koristim cherish, sintetika, meni je za zimske radosti sat-dva sasvim ok. Jedine mane su sto se usmrdis za medalju :) i sto se posle 5-6 pranja razvuku rukavi i nogavice na donjem delu

 

Pa to "smrđenje" i mene smara, a bogami i, kad se desi da odvalim više od tih par sati što ti kažeš, postane mi, bre, 'ladno...

 

PS

Izvini što se ne javih letos za onaj nosač lampe... tako nekako ispade :)


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#10 Rendisha

Rendisha
  • Members
  • PipPipPip
  • 93 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 November 2015 - 02:29 PM

Cherish koristim godinama i odnos cena/kvalitet je nenadmasan, ali koristim ga za planinarenje i zimi svakodnevno. Ne smrdi ni priblizno kao cista sintetika. Ali za voznju ipak mi deluje malo neprakticno. Ako trazis za voznju, uzmi neki termo bib od Mladje (jel on bese Sportoffice?), ja to koristim kao donji sloj - elasticno - ne ogranicava pokrete, imas ulozak... a onda preko mozes neku dvoslojnu trenerku i slicno. Nikome klima ne radi isto. Ono sto je tebi prevruce, meni je mozda prehladno... Moras probati.


  • 0

#11 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 November 2015 - 12:42 AM

Nisam ga probao ali mi se kod tog cherish ne sviđa što ima pamuka. Trebao bi mi donji deo prvenstveno ali može i komplet, nešto baš i ne nalazim. Ima li negde toga, a da ne otpadaju uši od cene ili da probam taj cherish?


  • 0

#12 milan86

milan86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 187 posts

Postavljeno 11 November 2015 - 08:00 AM

Probaj cerish, za te pare bolje nema.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika