Jump to content


Fotografije

Lance Armstrong i "zov divljine"


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2008 - 10:15 AM

Lance Armstrong - osvedočeni drumaš - izgleda da je rešio da konačno siđe sa asvalta i krene u avanturu vožnje po terenu...šalu na stranu, njemu teren nije totalna nepoznanica, već je vozio u znak podrške Travis Brown-u ( drugar iz Trek tabora ), kao i na ciklo cross takmičenjima. Ali, sad je izgleda rešio da se izistinski potakmiče i evo - trenira u Aspenu, za MTB događaj Leadville 100 - 100 milja dužine MTB trka u Koloradu.
A na čemu trenira i na čemu će voziti - pa Trek naravno...

Attached Thumbnails

  • lanceLeadvillemachine-798-99.jpg

  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#2 MarkoD

MarkoD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationBGD

Postavljeno 07 August 2008 - 05:09 PM

Unapred se izvinjavam sto pravim digresiju.Veoma mi smeta sto smo po ugledu na Hrvate poceli usvajati englesku gramatiku i pismo kao svoje.Ime pomenutog bicikliste se na srpskom jeziku izgovara kao Lens Armstrong i tako se i pise.Ruzno je gurati u stranu veliko delo Vuka Karadzica.Uostalom meni se na trenutak ucinilo da se tekst odnosi na nekakve lance (od bicikla,naravno... :) )
  • 0

#3 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 07 August 2008 - 06:30 PM

Slažem se sa gore napisanim i ja sam pomislio da su po sredi neki lanci :) Mada, ako već pominješ Vuka i koristiš srspku latinicu, onda bi red bio da umesto ć,č ne koristiš c, a umesto š,s itd..
  • 0

#4 MarkoD

MarkoD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationBGD

Postavljeno 08 August 2008 - 08:10 AM

Slažem se sa gore napisanim i ja sam pomislio da su po sredi neki lanci :) Mada, ako već pominješ Vuka i koristiš srspku latinicu, onda bi red bio da umesto ć,č ne koristiš c, a umesto š,s itd..

Ja bih najradije koristio cirilicu ali nisam jos naucio da kucam pomenute znakove.Izvinjavam se.
  • 0

#5 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 08 August 2008 - 08:32 AM

Ajme, ugušiste temu!

Lens je i ranije vozio MTB trke kao i Đibo Simoni. Par puta su drugi vrhunski vozači komentarisali da im nije bilo svejedno što vide Lensa na MTB-u, iako su znali da ima teških deonica na spustu koje Lensu neće ići od ruke! Sećam se da su brdo završili skoro identično ali kad je došao spust Lens je bio mnogo spor.
  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#6 MarkoD

MarkoD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationBGD

Postavljeno 08 August 2008 - 01:59 PM

Pa valjda niko nije ocekivao da ce Lens biti medju najboljima.Drumas i MTB se drasticno razlikuju.Uostalom covek se malo zabavlja,to ne treba shvatati ozbiljno.
  • 0

#7 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 09 August 2008 - 08:34 PM

Izašli su i prvi nezvanični rezultati...

Leadville Trail 100 Race Accross the sky
Unofficial Results
Dave Wiens 6 hrs 45mins 45 secs
Lance Armstrong 6 hrs 47 mins 41 secs

  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika