Jump to content


Fotografije

Kupovina novog bicikla, Trek 7.2 fx

Trek trek 7.2 fx 7.2 fx kupovina novog bicikla

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 stefandjordjevic39

stefandjordjevic39
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 24 May 2015 - 10:55 PM

Pozdrav svima,
pridruzio sam se forumu u nadi da cete mi pomoci pri kupovini novog bicikla.

Bajk bih vozio pretezno po gradu (Novi Sad) i povremeno neka duza voznja do obliznjih mesta, do max 100 km.
Neki izbor bi mi bio hibridni bajk, gledajuci po tome za sta mi treba : http://prodaja.fanat...rek_7_2_FX_17_5
Dao bih dp 45.000 za bicikl, citao sam po raznim forumima, uporedjivao opreme i odlucio da dodam malo parica da bih dobio kvalitetniju opremu (menjaci nisu Shimano Tourney serija, za koju sam procitao da treba izbegavati).
Imate li jos nekih predloga u tom cenovnom rangu, i prvenstveno, sta mislite o mom izboru, zalepio sam se za njega?

Pozdrav


  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14518 posts

Postavljeno 24 May 2015 - 11:56 PM

Gledaj da uzmes velicinu bicikla koji odgovara tvojoj visini, ovaj Trek je 17.5 incha tj. "M" za osobu visine izmedju 165cm i 175cm verovatno je zato jeftiniji od drugih. Sasvim dobar bicikl za tu cenu, nazalost ako ti velicina ne odgovara ne vidim alternativu osim nekog Capriola ili Polara.

 

NBH-Sizing-Chart--25.jpg


  • 0

#3 stefandjordjevic39

stefandjordjevic39
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 25 May 2015 - 12:10 AM

Ovaj link je ka manjoj bicikli, ima i za mene velicina, visok sam 180cm, visina noge do prepone mi je 80cm, znaci negde ram oko 50-52 cm. Za sve velicine je ista cena.

Hvala ti na odgovoru i zapazanju!


  • 0

#4 Glox

Glox
  • Members
  • PipPipPip
  • 129 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 06 August 2015 - 12:26 AM

Da li si uzeo Bajs? :)


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: Trek, trek 7.2 fx, 7.2 fx, kupovina novog bicikla

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika