Jump to content


Fotografije

Prodavac miroslav25 negativno


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
Nema odgovora na ovu temu

#1 ivan984

ivan984
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 10 February 2015 - 09:55 PM

Kupih od coveka tocak Mavic Ksyrium SSC uz opis da tocak nije kriv ni udaran i da ga je on vozio, ali ga prodaje jer mu ne odgovara jer je shimano kaseta...

Stize tocak, proveravam, nije kriv, nije udaran, namontiram i sednem na bajs i krccccc puce nesto u nabli nakon predjenih pola metra na putu. Skidam tocak rasturam nablu i vidim da fale delovi u nabli tj adapteri tocka su slomljeni i nije moguce voziti bicikl. Samo je vesto pritegnuto kolko da drzi dok se ne sedne prvi put. Zovem ga i on mi objasnjava da nije rasturao tocak i da ne zna o cemu se radi i na moje pitanje da li je vozio bicikl sa tim tockom odgovara da jeste i da je bilo sve u redu i da ima na ciklo berzi isti takav tocak pa da ga kupim i da nikome ne zeli zlo i da nikome nije neprijatelj :D :D :D... strasno. Ne mogu da nadjem te adaptere nigde, bar kod mene u Nisu u svim servisima nemaju pojma o cemu pricam, na kraju cu ih napraviti kod metalostrugara. Fali i jedna zabica ispod freehuba nadam se da cu to naci negde to sam tek juce video.

Prodavac je navodno negde iz BiH a delove doveze do Loznice pa ih odatle salje po Srbiji. Imam sve sms-ove sa ovim likom...


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika