Jump to content


Fotografije

Каприоло центар Зрењанин


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 06 January 2015 - 07:37 PM

Колега ме подстакао да и ја нешто напишем о Каприолу.Наиме у овој Каприоловој продавници сам купио два бицикла и много делова и опреме.Сваки пут када сам био били су максимално услужни и коректни.Неколико пута сам рекламирао проозводе и никада није било проблема.Једном сам реклимирао брзинометар који није радио када сам га купио и на лицу места сам добио нови који ево ради и дан данас.На другом бајсу који сам купио сам имао проблема са гумама,два пута сам мењао предњу и задњу спољну гуму јер су биле испуцале.Оба пута су ми прихватили рекламацију,иако гуме неподпадају под гаранцију и све су заменили о свом трошку.О овоме са писао већ у теми у којој сам представио бицикл,оба пута није тих гума било на лагеру они су их наручили и обавестили ме када су стигле моје је било само да довезем бајс и да прошетам пола сата.Ја волим да купујем ново и увек купујем код њих ако имају то што ми треба.Све у свему када сам год куповао нешто били су коректни,за разлику од неке друге продавнице коју сам посетио.


  • 1

#2 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 06 January 2015 - 10:10 PM

...Неколико пута сам рекламирао проозводе и никада није било проблема...

uh, tek iz drugog puta sam uspeo... :(

Inace, svaka cast onom koji se trudi da ima zadovoljne musterije :)


  • 0

#3 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 06 January 2015 - 10:20 PM

Ја никада нисам имао проблема са рекламицијом увек су ми изашли у сусрет.Наравно то је јако битно ако је неко нељубазан,некоректан ја ту радњу и избегавам,просто не волим тамо да идем.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika