Jump to content


Fotografije

CIKLODAY


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
212 odgovora na ovu temu

Anketa: Predlozi za okupljane (49 member(s) have cast votes)

Predlozi za okupljane

  1. Babin Zub (stara planina) (10 Glasovi [20.41%])

    Procenat glasanja: 20.41%

  2. Avala (Carapica brest) (12 Glasovi [24.49%])

    Procenat glasanja: 24.49%

  3. Ada (9 Glasovi [18.37%])

    Procenat glasanja: 18.37%

  4. Kosutnjak (10 Glasovi [20.41%])

    Procenat glasanja: 20.41%

  5. Lagana voznja (8 Glasovi [16.33%])

    Procenat glasanja: 16.33%

Glasaj Gosti ne mogu da glasaju

#121 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 18 October 2008 - 07:42 AM

100ti put, oli biti kakvog (dužeg) sedenja?
  • 0

#122 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 October 2008 - 08:32 AM

Lepo se provedite ako idete sutra,ja moram u Pomoravlje na sarmu,pečenje and beer,
slavski ručak je u pitanju...Pa ko ne mož' da vozi (Mixy i ostali), nek se priključi ako
hoće u ždranju mesa uvijenog u kupus i zalivanju istog nenormalnim količinama uvek
mlakog piva (ne drže ga u frižideru!!!) :wink:

Postavljena slika

P.S. Aj' slikajte prvi CIKLODAY ako je ikako moguće,bilo bi lepo videti kako ste se
sproveli na Havali
n:anim_32
  • 0

#123 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 October 2008 - 03:42 PM

S obzirom da je teren potpuno suv ( provereno danas ), ja cu sigurno da od Carapicevog bresta obrnem neki krug po terenu, pa cisto da ukoliko ima jos zainteresovanih - znate da ce moci i da se trucka.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#124 Boriis

Boriis
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 18 October 2008 - 03:55 PM

:D Evo javlja se jedan zaintersovani da proba novi trek (kupljen proshle nedelje) :mrgreen:
  • 0

#125 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 October 2008 - 08:52 PM

@svetaz Vise mi se svidja varijanta o sarmi i pecenju n:party0021 n:anim_32 n:anim_49 nego Cikloday n:bicycle
  • 0

#126 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 October 2008 - 10:18 PM

@svetaz Vise mi se svidja varijanta o sarmi i pecenju n:party0021 n:anim_32 n:anim_49 nego Cikloday n:bicycle


Moraš na CIKLODAY,ti si zvanični mehaničar ekipe.Ali ne brini.Doneću ti sarme
i meso kad se vrnem,a za pivo se snađi sam :wink:
  • 0

#127 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 19 October 2008 - 03:00 PM

ja bih dosao na druzenje ali sam kasno video obavestenje??????? [-X
  • 0

#128 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 19 October 2008 - 03:03 PM

Slike slike slike cekamo slike
:?
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#129 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 19 October 2008 - 04:54 PM

Slike i neke klipove trebo bi Hari mislim da postavi.Sto se tice voznje i cele ekipe bilo je bas lepo. Meni je to bilo prvi put da vozim u grupi.MIslim bilo nas je 10-tak i onako kad smo picili pogledam iza kad svi onako lepo idemo, ko profi :D . Nemojte mi zameriti ali posle mi se u glavi sve pobrkalo ko je ko tj. ko se kako zove i koji mu je nick na forumu.Znam samo za neke..jbg :( Meni se licno najvise svidela ona staza off road koja se i koristi za MTB trke. Znaci ono mi je bio vrh dozivljaj, posto nisam nikad vozio takav off road, ali je i sam pejzaz bio lep, onako picis po onom liscu, preko raznih grana i sl. otezavajucih stvari po stazi, sumica,pa poneka barica...Stvarno lepo. Evo ne mogu da se setim imena onog lika sto ga je udario onaj kolima. To je malo bacilo senku na celu ciklo turu ali srecom na prvi pogled nije nista strasno a bajs mu je citav,bez dlake. E sad nadam se da posle nije otkrio da mu nije nesto sa kukom ili ramenom. Videli smo se, ja sam video da ste svi opusteni tako da je ovo super i zelim da se uvek potrudimo da cesce organizujemo ovakve ture. Pozzz za sve.... :wink: :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#130 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 October 2008 - 05:08 PM

Dan je bio ko stvoren za voznju, skupilo nas se 11. Evo i slika - od Milosevog konaka i Carapicevog bresta. Hari ce da postuje video zapise ima ih koliko se secam 3. Ciklo_mod-u je i pre nego se sastao sa grupom na Adi pukla guma ( lepo sam mu rekao da tera MTB a ne drumasa :wink: ), nesto malo kasnije je i lanac otkazao jednom ucesniku, ali to nije bilo nista zabrinjavajuce. Najgore je prosao Marko koji je imao bliski susret sa kolima, ono sto mi znamo su povrsinske poderotine koze, nadam se da nije nista ozbiljno. Kada bude stigao da poseti forum - molim da nam kaze zdravstveni bilten i epilog.
Sve u svemu, bilo je i asvalta i XC voznje, i sedenja u planinarskom domu Carapicev brest ( sto se iz slika i moze zakljuciti ). Avala nas je danas lepo docekala, nadamo se da ce biti jos prilike ove godine...neka i drugi ucesnici napisu neke svoje utiske...

Attached Thumbnails

  • IMG_1745a.jpg
  • IMG_1746a.jpg
  • IMG_1747a.jpg
  • IMG_1752a.jpg
  • IMG_1753a.jpg
  • IMG_1754a.jpg
  • IMG_1755a.jpg
  • IMG_1756a.jpg

  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#131 Boriis

Boriis
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 19 October 2008 - 05:34 PM

:D Meni je super bilo danas!!! Vreme, drushtvo, staze, vozznja sve je bilo odlichno, osim naravno shto je Marka udario automobil :evil: MIsha je okachio slike, Hari cce klipove ja dalje nemam shta da dodam :mrgreen:
  • 0

#132 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 19 October 2008 - 05:45 PM

Bilo je ok, toplo vreme, lagana voznjica tamo i nazad, sem sto smo u startu kasnili jer se meni probusila guma na putu ka Adi n:download , pa je Spasoju pukao lanac na prvim kilometrima i morao je da odustane i na kraju Marka udarila kola... n:dwarf

n:fighting0030

klipovi i slike kasnije veceras (nocas).

edit: aha sad vidim, gore je vec pomenuto za gumu,lanac,pad :D
  • 0

#133 dzoni

dzoni
  • Members
  • 9 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 October 2008 - 06:15 PM

svaka cast.. izgleda da ste se ok proveli.. a i vreme danas je posluzilo.. nadam se da ce se ciklodan i dalje odrzavati.. pozz :D
  • 0

#134 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 19 October 2008 - 06:28 PM

Bravo momci!Tako treba.Vrlo je bitno sto je konacno doslo do skupa ljudi...Mi koji nismo iz Beograda ocekujemo nadalje neku organizaciju pa da se skupimo iz cele Srbije..
To bi bila prava stvar... =D>
Veliki pozdrav za sve bicikliste!!!
  • 0
Passo di Gavia

#135 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 19 October 2008 - 06:28 PM

Uh kako mi je samo krivo sto nnisam bijo sa vama gore na Avali, ali sta da se radi ipak sam 450km daleko od tamo. Ali kada ste se vako lepo slikali jel bi mogao neko da pretstavi sve ucesnike jer osim Misu, Harija(pretpostavljam da je decko u kafenom mojicom, ko gresim izvini) i Ciklomoda nikoga drugog neznam. Ai to je cilj Cikloday-a da se bajkeri upoznaju. Moze neko da ovu 4-tu sliku odradi sa imenima do ucesnika, levo, desno, gore ili dole. Hvala i Pozdrav svima
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#136 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 19 October 2008 - 06:37 PM

Čekajbre... vas toliko, jednog udari auto i vozač... ostaneeee... živ?
  • 0

#137 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 19 October 2008 - 06:41 PM

Mixi,kako si danas prosao u lovu! Jer su upucao nesto??? :mrgreen:
  • 0
Passo di Gavia

#138 Hogar

Hogar
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 October 2008 - 06:41 PM

Ja nigde nisam pročitao da je vozač automobila ostao živ. :mrgreen:
  • 0

#139 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 October 2008 - 07:21 PM

Evo lokacije gde se desio incident, nazalost, ja sam bio ispred tako da ne mogu da kazem kako je doslo do suceljavanja, znam samo da je on bio sa desne strane i isao iza auta, e sad u kom polozaju je bio kada je auto skrenuo - Marko ce to najbolje sam da kaze i objasni, video sam posledicu, a koliko smo upoznati, osim sto se posteno ugruvao - hvala Bogu - tezih posledica nema.

Attached Thumbnails

  • mesto pada.jpg

  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#140 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 19 October 2008 - 07:50 PM

Dobre su slike,nadam se da ce i klipovi biti isto. Bas ko sto je Misa reko nadam se da je Marko o.k. Sto se tice predstavljanja tj. arioth sto kaze, evo da znas ja sam Vukan u plavoj majici (dresu) najmladji ucesnik :mrgreen: Pozz :wink:

Jeste nas bilo mnogo, ali vozac je ostao ziv :mrgreen: Salu na stranu, realno bio je vozac ipak fer i korektan s'obzirom kakvih ima.Naravno sigurno mu nije bilo prijatno kad smo se mi svi okrenuli i dosli onako svi oko njega, posto je Marko bio pri kraju u tom spustu. Najverovatnije se Marko nasao u mrtvom uglu i da ga vozac nije video.E sad to je delic sekunde.Mada po prici vozaca on je pretekao marka i usao u skretanje sto opet njega dovodi u krivicu jer kad ga je pretekao mora da zna da mu je tu negde sa strane, a Marko je vozio desnom stranom uz ivicu znaci sve po propisu.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika