Jump to content


Fotografije

Poklanjam spoljasnje gume [NS]

mtb gume spoljasnje

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
46 odgovora na ovu temu

#21 draganninkovic

draganninkovic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 380 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 10:46 AM

Zdravo Ninkovicu.Sada sam na poslu pa ne mogu da vidim,ali cini mi se da je pricvrscen na cijev rama.Danas kada dodjem kuci skinut cu djelove pa cemo se dogovoriti kako cu tebi predati mjenjac.Odakle si?Ja sam 90% siguran da je sve ovo sto poklanjam ispravno.Ne radim ovo da bi me sada neko tapsao po ledjima i hvalio.Odlucio sam da i ubuduce kada budem imao nesto da je ispravno a ne koristim,to poklonim nekome ko ce koristiti.

Ja sam iz NS.Svaka čast za stav koji imaš,naravno da se podrazumeva da čovek koji ima takav stav to ne radi radi pohvala.To se radi ili ne radi,tu nema kalkulacija n2:smiley-score010


  • 0

#22 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 13 March 2015 - 12:40 PM

Zdravo Ninkovicu.Sada sam na poslu pa ne mogu da vidim,ali cini mi se da je pricvrscen na cijev rama.Danas kada dodjem kuci skinut cu djelove pa cemo se dogovoriti kako cu tebi predati mjenjac.Odakle si?Ja sam 90% siguran da je sve ovo sto poklanjam ispravno.Ne radim ovo da bi me sada neko tapsao po ledjima i hvalio.Odlucio sam da i ubuduce kada budem imao nesto da je ispravno a ne koristim,to poklonim nekome ko ce koristiti.

Ti si iz Siriga? Pitaću u ponedeljak kolegu iz Siriga može li se organizovati s tobom za te delove, ako ti odgovara, naravno. On obično ide kolima na posao.

 

Ja sam raspoložen uzeti sve što ima od delova za NS, pa posle razneti bajsom ljudima po adresama.  :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#23 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 01:31 PM

Falloutboy.Ti vidi sa kolegom iz Siriga,pa ako on hoce posalji mi pp. kako se zove i ja cu mu odnijeti.Ako nekome od ovih kojima sam obecao odgovara da preuzme od tebe neka napise na forumu da posaljem tebi,pa ce on preuzeti.Naci ce se rjesenje za sve.Nightrider88 ce najvjerovatnije dobiti svoje u utorak,posto cu ici na aerodrom.Dovesti cu dijelove do Rume pa ce on preuzeti.Pozdrav svima.
  • 0

#24 draganninkovic

draganninkovic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 380 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 01:40 PM

Falloutboy.Ti vidi sa kolegom iz Siriga,pa ako on hoce posalji mi pp. kako se zove i ja cu mu odnijeti.Ako nekome od ovih kojima sam obecao odgovara da preuzme od tebe neka napise na forumu da posaljem tebi,pa ce on preuzeti.Naci ce se rjesenje za sve.Nightrider88 ce najvjerovatnije dobiti svoje u utorak,posto cu ici na aerodrom.Dovesti cu dijelove do Rume pa ce on preuzeti.Pozdrav svima.

Vrlo je drugarski od FalloutBoy-a ako će da preuzme delove,mi ćemo se onda lako dogovoriti .Pozz


  • 0

#25 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 02:45 PM

Sada sam poskidao dijelove.Sada cu malo da operem to u toploj vodi i deterdzentu.Falloutboy.Sarafi sa imbus glavom na zadnjoj celjusti su osteceni.Proklizao je imbus pa je taj osmougao ili sestougao ostecen.Mogu se zavrnuti kljestima,ali ne i imbusom.I pakne su lose.Ostalo je mislim u redu.Ninkovicu.Ja cu biti u utorak na sajmu,ali tebi ako je lakse da posaljem falloutboy-u.Ti odluci kako ti je lakse.
  • 0

#26 draganninkovic

draganninkovic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 380 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 02:58 PM

Sada sam poskidao dijelove.Sada cu malo da operem to u toploj vodi i deterdzentu.Falloutboy.Sarafi sa imbus glavom na zadnjoj celjusti su osteceni.Proklizao je imbus pa je taj osmougao ili sestougao ostecen.Mogu se zavrnuti kljestima,ali ne i imbusom.I pakne su lose.Ostalo je mislim u redu.Ninkovicu.Ja cu biti u utorak na sajmu,ali tebi ako je lakse da posaljem falloutboy-u.Ti odluci kako ti je lakse.

Mislim da je najpraktičnije da pošalješ FalloutBoy -u delove ,a onda ćemo mi da se dogovorimo oko tajminga.Ako te put nanese na Liman I obavezno se javi da popijemo kaficu,sokić,neki sendvič za oporavak od "krvopija" n2:Cm-smiley


  • 0

#27 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 03:25 PM

Vazi.Poslati cu mjenjac falloutboy-u.Mozda se sretnemo negdje na voznji.Nadam se da ce se ici negdje iz N.Sada u vecoj grupi.Gledat cu last minut voznje pa ako mogu idem sigurno.
  • 0

#28 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 04:26 PM

@pjesak1972

Свака част колега за ово и морам да ти похвалим слику на профилу која ми се јако допада n2:thumbsup
  • 0

#29 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 07:20 PM

Hvala Kasalovic1996.
  • 0

#30 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 13 March 2015 - 07:59 PM

Nadam se da ce se ici negdje iz N.Sada u vecoj grupi.Gledat cu last minut voznje pa ako mogu idem sigurno.

Planiram da idem do Fantast dvorca u Beceju kad bude lepo vreme pa se mozemo organizovati. Sve je stvar dogovora. Kao i neko rostiljanje ako ima zainteresovanih. 


  • 0

#31 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 13 March 2015 - 08:36 PM

Ja sam zainteresovan.Ljeti najcesce vozim relaciju Sirig-Becej-Sirig.Idem na Tisu na kupanje.Fantast mi se nekako uvijek izmakne.A volio bih otici.
  • 0

#32 NightRider88

NightRider88
  • Members
  • PipPipPip
  • 125 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 15 March 2015 - 10:40 PM

Falloutboy.Ti vidi sa kolegom iz Siriga,pa ako on hoce posalji mi pp. kako se zove i ja cu mu odnijeti.Ako nekome od ovih kojima sam obecao odgovara da preuzme od tebe neka napise na forumu da posaljem tebi,pa ce on preuzeti.Naci ce se rjesenje za sve.Nightrider88 ce najvjerovatnije dobiti svoje u utorak,posto cu ici na aerodrom.Dovesti cu dijelove do Rume pa ce on preuzeti.Pozdrav svima.


Hvala Pjesak1972,bilo bi super kada bi mogao da svratiš do Rume,nista ti mene u svakom slučaju pozovi dan ranije da se dogovorimo ;-) ,i to je to,Pozdrav :-)
  • 0

#33 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 17 March 2015 - 08:35 AM

Video se s čovekom, stvaran je! Nije dedamraz! :)

Preuzeo menjač za kolegu i kočnice za svoj MTB. Jedva čekam vikend da montiram. :)
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#34 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 17 March 2015 - 09:58 AM

Svima predato po dogovoru.Da vas dugo sluzi.Ako nesto nije kako sam rekao nije namjerno
Pozdrav.
  • 0

#35 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 March 2015 - 11:12 AM

Hvala puno i s moje strane. Drugar kaže da bi trebalo u petak da dođe vamo na selo pa kad mi stigne ja ću prvom prilikom dobaciti Allexu sedište do Pančeva.


  • 0

#36 NightRider88

NightRider88
  • Members
  • PipPipPip
  • 125 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 18 March 2015 - 08:20 AM

Video se s čovekom, stvaran je! Nije dedamraz! :)

Preuzeo menjač za kolegu i kočnice za svoj MTB. Jedva čekam vikend da montiram. :)

 

Kako nije deda mraz,pa bio je u crvenoj trenerci hahaha

 

uzeo sam delove u extra su stanju ,svaka cast  na svemu jedva cekam da sklopim bajs  =P~

 

hvala jos jednom od srca pjesak1972  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>


  • 0

#37 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 20 March 2015 - 02:54 PM

Da, gori sam od deteta! :) Nisam mogao dočekati vikend. Prekjuče sam kočnice potopio u uljani razređivač, dobro izribao i izduvao prljavštinu i razređivač iz njih. Ostavio da se osuše preko noći. Juče sam zamenio kočnice i bužire i sajle kad već radim. Super sve radi!  :)  Danas sam ih stigao isprobati, na putu do posla i po gradu malo.  Iako nisu nove, bolje su od prethodnih, kineskih, koje su se stalno lepile, morale doštelovati i slično. Verujem da će dugo dobro služiti.  Hvala još jednom.  :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#38 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 10:19 AM

Posto sam odustao od osposobljavanja ovog brzinomjera,odlucih da ga nekom poklonim.Dobro bi bilo da je okolina N.Sada(100-tinjak km).Imam sigmu 700.Najvazniji dio je ispravan(baterija je pri kraju).Za senzor i nosac brzinomjera nisam siguran da nemaju prekid negdje u zici(mozda je i ispravan).Magnet koji ide na zicu sam izgubio.Senzor sa zicom povezan na nosac i magnet se u oglasima prodaju za 500 din(mislim nov,mozda grijesim).Ko prvi odgovori na berzi,njemu cu pokloniti.Volio bih da se javi neko ko nema brzinomjer a volio bi da ima.
  • 1

#39 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 12:21 PM

Можда би тему требало променити у поклањам,наравно свака част колега и на овом гесту.


  • 0

#40 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 12:53 PM

Nisam htio otvarati novu temu.Iskoristio sam ovu zato sto je vec u naslovu poklanjam.Hvala na pohvali kasalovic1996.Pozdrav.
  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: mtb, gume, spoljasnje

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika