Jump to content


Fotografije

Kada mozemo da se zovemo ljudima?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 17 May 2014 - 01:27 PM

Ponovo pokazujemo da smo najbolji kada nas pritisne teska nedaca.Zelim da se zahvalim svim dobrim ljudima koji su u ovom teskom momentu na bilo koji nacin pomogli bliznjem svom.Hvala svim dobrovoljcima i muskarcima i zenama.Hvala svim biznismenima,sportistima,poznatima i malim ljudima.Zao mi je ljudi koji moraju da napuste svoje domove.Budite jaki prevazici cemo i ovo.Pizivam sve nas bicikliste da se ukljucimo kako ko moze.Sutra cemo moci da se pogledamo u ogledalu.Podrska i politicarima,iako mi nisu dragi.Sada im nije lako.Oprostite na patetici ali jako je teskoa situacija.
  • 0

#2 simalens

simalens
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 17 May 2014 - 07:02 PM

Dosta je ljudi izaslo u susret ovih dana. Prikupljeno je i vise nego dovoljno stvari. Dakle ima toga dosta. Treba razmisljati unapred, kako cemo i sta cemo kad sve prodje. Kolika ce steta biti? Hoce li neko uopste sacuvati svoj dom? Zato svi telefone u ruke i prazna poruka na 1003. Ja sam iz Leskovca, ponosan sam na svoj grad koji je izdvojio vise od 5 miliona dinara, a Jablanicki okrug 7 miliona. Nikom nista nece znaciti tih 100 dinara, a nekom ce mnogo. Ima nas 7 miliona u Srbiji. Ako oduzmemo ugrozene, ostaje nas 5 miliona. Jos jedan milion na sve one koji ne koriste mobilne telefone. Ostaje 4 miliona ljudi. Dovoljno je da samo cetvrtina posalje samo jednu poruku (mesecno), dakle 1 milion. To je milion poruka za bolje sutra, 100.000.000 dinara, 860.000 eura (mesecno). Budimo humani, drzimo se zajedno, i mozemo da se nadamo boljem. Znam da nije stvar u novcu, ali ipak ce nam on biti najpotrebniji kada ovo zlo prodje.
  • 0

#3 Psihopata

Psihopata
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts

Postavljeno 17 May 2014 - 08:51 PM

200 dobrovoljaca iz CG, autobusi, kontigenti iz suvih delova Srbije, pomoc sportista, biznismena, kompanija...
Eh, da imamo pameti koliko i srca i osecajnosti...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika