Jump to content


Fotografije

Ukraden Trek 3500! Novi Sad


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 mm1337

mm1337
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 20 February 2014 - 05:31 AM

U Novom Sadu pre jedno 7 dana pod nadrealnim okolnostima u vecernjima casovima na Telepu nestao Trek 3500 2011/2012. Ram je 19.5 Incha. Oprema sva kao na slici sem torbice. Zadnja kocnica nije fabricka vec BB5 (ne znam proizvodjaca). Bicikl nema nikakva specificna ostecenja. Nije ni prvi rodjendan napunio. Digao sam ruke od njega. Uzeo novi (3900) al ako ga neko slucajno primeti nek mi posalje PM. Odgovorno tvrdim da u gradu ne postoji mnogo ovakvih trekova (19.5 Incha i Sivo Crven ram).

Ako ista znaci sifra na lokotu je 3026. Takodje bicikl ima original trek nogaru koja se montira na zadnji deo rama. Policiji prijavljivao nisam. Ovo je vrlo verovatno delo nekog pripadnika romske populacije.

Svaka informacija dobro dosla!

Posted Image
  • 0

#2 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 20 February 2014 - 07:38 AM

U Novom Sadu pre jedno 7 dana pod nadrealnim okolnostima u vecernjima casovima na Telepu nestao...Digao sam ruke od njega...Svaka informacija dobro dosla!


Da si zaista digao ruke od njega ne bi bilo ove teme. I dobro je da nisi :)

Malo je tuzno sto covek danas ne moze da se osloni na one kojima je posao da mu pomognu u ovakvim slucajevima, ali je super sto postoji mesto gde jos postoji neka nada, pa makar bilo to samo jedno ovako mestasce na internetu. Ako ti i ne pomognu, bar ce da te saslusaju i razumeju.

Ipak bih predlazem da odes do lokalnog SUPa i prijavis kradju.
Predpostavljam da je kupljen kod distributera uz racun pa bi ili na racunu ili na garantnom listu mogao da nadjes serijski broj bicikla i na taj nacin dokazes vlasnistvo u slucaju nalaska.

Dok narod nije zakukao zbog nasilja na ulicama nista se nije dogodilo
(realno, ni nakon toga se nista pozitivno jos nije dogodilo ali se nadamo, jelda?)
tako da ako ne prijavljujemo kradje bicikala, one ce se nastaviti.
  • 0

#3 mm1337

mm1337
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 20 February 2014 - 07:45 AM

Pa vidi poznavsi njihove metode i sta imaju sve na ledjima sumnjam da ce nadju moj bajs a kamoli traze :D

No ukoliko lociramo isti prvo lisice na ruke pa nek prica odakle mu.

Tuzno je ovo sve sto se desava oko nas. Od usta sam odvajao za taj bajs. Kao i za ovaj drugi. Strasno
  • 0

#4 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8888 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 21 February 2014 - 06:57 PM

Policiji prijavljivao nisam.


Neka admini stave neki FAQ i slično na temu: ljudi prijavljujte takve stvari policiji.

Ja sam narkoman. Mene pandur zaustavi sa skupim, tvojim biciklom, ili neko od komšija me vidi i prijavi policiji - ne mogu mi ništa dok ti ne prijaviš. Samo kažem da je bajs moj. Kako da dokažu da je ukraden, ako ti ne prijaviš po broju rama, opisu, da ti je ukraden?
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#5 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 22 February 2014 - 08:20 AM

Pa vidi poznavsi njihove metode i sta imaju sve na ledjima sumnjam da ce nadju moj bajs a kamoli traze :D

No ukoliko lociramo isti prvo lisice na ruke pa nek prica odakle mu.

Tuzno je ovo sve sto se desava oko nas. Od usta sam odvajao za taj bajs. Kao i za ovaj drugi. Strasno


stariji su nekad govorili: ko sam sebi pomogne i Bog mu pomogne.
Verujem da ima nesto u tome.

A cini mi se da i ti verujes u takvo nesto cim si se ovde javio ovom temom.
Ne budi lenj. Uradi to iako mislis da nece biti nikakve koristi. Msm, nece biti ni stete, zar ne?
A, ako se ipak nesto pozitivno desi, tvoja blagovremena prijava ce da bude jako korisna.
  • 0

#6 Delic

Delic
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 26 February 2014 - 10:25 AM

Nisam bas siguran i ne bih sad da ti ulivan nadu,al video sam slican bajs na kamenjaru,vozi neki stariji lik sa kacigom.....pa sad lepo vreme ide,pa malo obilazi,sigurno ce proci jos koji put,pa vidi jel to tvoj...ja ako opet budem video,javljam...pozz
  • 0

#7 Architect92

Architect92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 610 posts

Postavljeno 26 February 2014 - 02:08 PM

Taj "stariji lik" sa kacigom (ako je tamno plave boje), moguce je da sam ja :D . Imam isti trek u istoj boji i iste velicine rama,a znam da ima jedan cesto parkiran u Park City ispred onog salona automobila. Napisi broj rama ako znas, jer zaista nema sivih trekova mnogo. Ako primetim neki na najlonu ili na nekoj pijaci, bices obavesten... Dobro je da si napomenuo da je nazad BB5 kocnica, po tome se da lako prepoznati. Ne gubi nadu, nikad se ne zna.
  • 0

#8 Delic

Delic
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 26 February 2014 - 08:07 PM

Hahaha....bez ljutnje,nisam siguran,samo hocu da pomognem.pozz
  • 0

#9 LjuboZoid

LjuboZoid
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 05 March 2014 - 06:44 AM

Ljudi, al bez ljutnje, Nemojte se sramiti da nosite biciklo i u krevet. Znaci meni su digli vec 3 komada, sreca pa nisu bili nesto skupoceni, obicne djunte, ali svoj sportak ako mogu unesem i u prodavnicu.
Zajebi ti tu pricu "pa valjda nece". Nedozvoljavam sebi da budem lenj i neobazriv, vezem ga cak i na minut, ostavljam ga u vidokrugu i ostale mere opreza.

Pozdrav.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika