Jump to content


Fotografije

Filmovi Online


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 WonderEuric

WonderEuric
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 22 January 2014 - 09:28 AM

Neki dan sam naišao na zanimljivu stranicu za online gledanje filmova. Nema onih bezveznih reklama što otvaraju po deset prozora čim se klikne negdje, barem zasada. Svi filmovi rade, a većina je odlične kvalitete (samo ovi novijii imaju lošiji snimak, ali i to će valjda promijeniti kada izađu bolji.


Filmovi Online
  • 0

#2 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 22 January 2014 - 11:10 AM

Ja sam filmove onlajn, u poslednje vreme, gledao uglavnom na filmovix.rs i gledajfilm.net.
Medjutim, pre neki dan mi iskoci obavjest da treba da apdejtujem javu i flesh, i ja, ajd, kliknem, odradim apdejtovanja, kad ono - MAC (!) od tog trenutka na dalje nece ni jedan, od pomenuta dva sajta, da radi.
I povrh svega, daje mi nemusto obavestenje da je "moj sekjuriti setings" blokirao izvrsenje necega, vec, na tom sajtu, a bez ikakve mogucnosti da ja to eliminisem/iskljucim.
Sad, nisam ja neki, ne znam kakav, haker, ali znam dosta o kompovima u "juzerskom" smislu, bas, ono, baratam, ali svejedno, ne mogu da mu doakam, i sad, cjorak filmovi...
Moram da probam ovaj tvoj sajt, hvala na dojavi :)
  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#3 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 22 January 2014 - 11:29 AM

Evo, upravo sam probao, i, nazalost, identicna stvar mi se desava...
A baj d vej, sajt izgleda isto kao i ona dva iz mog prethodnog posta...
  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#4 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 22 January 2014 - 01:04 PM

Ne znam sto se cudis ako ti nesto sto je nelegalno ne radi :) Normalno je da ce se takvi sajtovi smatrati za security risk i slicno, pa ce ih servisi blokirati.
Danas postoji mnogo nacina nabavke video materijala, pogotovo u Srbiji gde je kontrola saobracaja slaba (da ne kazem nepostojeca za ovakve stvari).
  • 0

#5 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 22 January 2014 - 02:57 PM

Ja sam filmove onlajn, u poslednje vreme, gledao uglavnom na filmovix.rs i gledajfilm.net.
Medjutim, pre neki dan mi iskoci obavjest da treba da apdejtujem javu i flesh, i ja, ajd, kliknem, odradim apdejtovanja, kad ono - MAC (!) od tog trenutka na dalje nece ni jedan, od pomenuta dva sajta, da radi.
I povrh svega, daje mi nemusto obavestenje da je "moj sekjuriti setings" blokirao izvrsenje necega, vec, na tom sajtu, a bez ikakve mogucnosti da ja to eliminisem/iskljucim.
Sad, nisam ja neki, ne znam kakav, haker, ali znam dosta o kompovima u "juzerskom" smislu, bas, ono, baratam, ali svejedno, ne mogu da mu doakam, i sad, cjorak filmovi...
Moram da probam ovaj tvoj sajt, hvala na dojavi :)

U control panelu nadjes javu,kliknes na security tab i stavis na medium,restartujes browser i picis dalje.
  • 0

#6 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 23 January 2014 - 02:13 AM

Uradio sam to, i radi. Hvala Igorisimo.

Ali zapazio sam usput i razlog zasto prvi put to nisam ukapirao, a to je:

Interesantnom postavkom vajnih programera sistema, "medium security" je najniza od ponudjenih stavki, a sam naziv sugerise srednju vrednost (medio - u sredini, izmedju).
Ironicno, preostale dve su (u sredini, na mestu "medium") je "high security" , a na vrhu je ponudjena "VERY high security"
...pa do j**j* ste ga smislili :)))))

Ne znam zasto, ova prica me podseti na "Srednji" pogon i "Srednji" menjac :mrgreen:

Low & none r missin'!
  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#7 OldMountainMTB

OldMountainMTB
  • Members
  • PipPipPip
  • 134 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 12 May 2014 - 06:17 PM

Za mene nema bolji

http://putlocker.bz
  • 0

#8 Martok

Martok
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 199 posts

Postavljeno 12 May 2014 - 07:04 PM

http://vodly.to/ - Film
http://stream-tv.me/ - Serije
http://www.watchcartoononline.com/ - Anime
  • 0
.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika