Jump to content


Fotografije

Dejan Sremska Mitrovica


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
9 odgovora na ovu temu

#1 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4576 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 17 January 2014 - 01:28 PM

Da li je neko saradjivao sa Dejanom iz Sremske Mitrovice http://cikloberza.co...?member_Id=9060 ima neke stvari meni zanimljive, pa bih pre kupovine želeo da čujem iskustva...
  • 0

#2 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4576 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 20 January 2014 - 08:39 AM

Jel ima neko da je poslovao sa ovim čovekom???
  • 0

#3 Mirko1

Mirko1
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 01 February 2014 - 11:21 AM

Kupio sam juce lulu br.11 i 2 spejsera.
Preporuka
  • 0

#4 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4576 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 06 February 2014 - 05:23 PM

Evo da odgovorim sam sebi a i možda će koristiti nekom ko pročita....
Sve pohvale za Dejana n2:smiley-score010 =D> , kupio sam od njega pre neki dan šamaraljke za bajs, doneo ih je lično u Bgd, jer je donosio delove još nekim ljudima, pa smo se našli u gradu.
Prilikom probe na suvo bez montaže, nismo ni on ni ja primetili da jedna brzina preskače, to sam primetio prilikom montaže kod majstora i obavestio Dejana.
Bez pogovora i ubeđivanja je prihvatio reklamaciju, i već sutradan, kada je opet dolazio u Bgd, pozvao me je i našli smo se da mu vratim neispravne šamaraljke, pokazao sam mu na licu mesta u čemu je problem i vratio mi je novac.
Dečko je korektan, siguran sam da nije hteo da me zavrne, što je uostalom svojim gestom i pokazao, jednostavno nije primetio neispravnost, tako da sve preporuke za čoveka, iako se desi nešto da ne valja, rešiće se bez problema...
  • 1

#5 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 18 February 2014 - 11:47 PM

Eto, mala pohvala za Dejana. Zbog gomile šajbni koje prodaje, pitao sam ga ima li jednu koju već dugo tražim - 50 zubaca, 130 BCD, koja mi treba da zamenim preveliku 52 na mom drumskom pogonu. Uz dogovor da mu vratim ako ne odgovara (na njoj nije pisao BCD), poslao mi je šajbnu. Ispostavilo se ne samo da su odgovarajuće rupe, nego i da je šajbna potpuno nova, baš ona koja mi treba - za tripl, i to 105-ica. Javno se zahvaljujem :D
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#6 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 26 February 2015 - 09:45 AM

sad jel su to iste osobe dejan ili tomislav isti je broj telefona ali mi tota deluje prijatnije,i nisam ga video u bubanj potoku to mu je jos 1 + u odnosu na dejana


  • -1

#7 Franja

Franja
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 20 March 2015 - 10:04 AM

Preporuka i od mene. Kupio sam ram, vilu i jos neke delove. Sve je bilo u odlicnom stanju kako je i opisano.
  • 0

#8 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4576 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 20 March 2015 - 12:03 PM

Dobro je čuti da se nije pokvario što se tiče kvaliteta, ali se dosta pokvario što se tiče cena, tako da od njega u zadnje vreme nisam ništa kupio jer odvaljuje sa cenama...


  • 0

#9 matori

matori
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 28 April 2015 - 08:40 AM

Pohvala za Dejana bike SM. Covek mi je prodao trekera.. posle kupovine odneo bajs na servis: trebalo je samo prednji v brejk malo da se sredi, ostalo full. Konsultovao sam mog servisera oko odnosa kupljeno-dobijeno, serviser kaze: dobar posao  n2:gitara


  • 0
He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man

#10 prego

prego
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 23 July 2016 - 07:26 PM

Još jedna pohvala za Dejan Bike SM. Kupio sam od njega trekking  bicikli. Na oglasu je pisalo da je kao nov a uživo je još noviji :-)

 

Lično je dostavio bicikli do NS, komunicirali smo i dogovarali se preko vibera gde je slao i dodatne slike, i svaki dogovor je ispoštovao. 

 

Topla preporuka prema mom dosadašnjem iskustvu sa njim.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika