Jump to content


Fotografije

kupujem


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 skoomi

skoomi
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 05 June 2008 - 01:12 PM

Potreban mi je prednji pogon sa dva zupcanika sa pedalama i zadnji zupcanik sa sest i lanac za sprint bajs-drumski ako ima, moze i polovni u dobrom stanju .Milos
  • 0

#2 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 05 June 2008 - 02:47 PM

to se pise na postavi oglas... #-o #-o #-o #-o
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#3 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 June 2008 - 04:31 PM

Predlazem da kupis nove delove posto nisu skupi, a polovne zaobidji jer nepamtim kad sam video dobar sestofaz koji ima neku upotrebnu vrednost.
  • 0

#4 skoomi

skoomi
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 05 June 2008 - 06:41 PM

Pa Hari da li bolje da stavim taj devetofaz ? Mozes li da mi das broj tel.neke radnje koju ti predlazes jep ovamo kod mene u Pirotu nema dobrih stvari samo made in china......?
  • 0

#5 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 June 2008 - 08:57 PM

Sta je bolje da stavis na bajs tesko je reci kad neznam ostalu opremu koju imas na bajsu. Grubo receno devetofaz nije pametna investicija, zato sto pored lancanika moras uzeti i novi lanac, novu zadnju nablu, sve to namontirati i jos dosta stvari koje iskrsnu.

U Pirotu jedino poznajem Mikija ali zaista nemam uvid kakvu robu prodaje i kako servisira, ali po pricama koje sam cuo, posteno zaradjuje svoj hleb i sto je mozda bitnije nije kvaran kao covek za razliku od drugih. Javi se njemu i usput ga pozdravi. 8)
  • 0

#6 skoomi

skoomi
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 06 June 2008 - 06:43 PM

hvala na savetu Hari . Ma kod njega sam uzimao gume za bajs i retko koja je dobra sve su ispustale na ventilima a za delove nisam bas siguran pa neznam da li da uzmem kod njega da ne bude kao za gume....? a garancije retko priznaje....????? [-X [-X
  • 0

#7 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 June 2008 - 08:04 PM

Nikog necu da osudjujem niti branim, ali tu istu gumu da si recimo kupio kod mene isto bi pustala. U Srbiji imamo tri uvoznika (Capriolo, Planet i Venera) i sta oni uvezu na nase trsiste to svi uglavnom kupujemo. Problem je sto kupci traze sto jeftinije, a uvoznici uvoze sto jeftinije i kao rezultat imamo cist bofl na trzistu.
  • 0

#8 spiralc

spiralc
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 170 posts
  • LocationKnjazevac

Postavljeno 09 June 2008 - 05:36 PM

Prosetaj se do Knjazevca i kod pijace potrazi cuvenog Bozu Bajsa. Nema sta nema.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika