Jump to content


Fotografije

filip nikolov mozda prevarant??


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 23 October 2013 - 07:25 PM

juce me zove covek oko 13h i navede par delova u vrednosti oko 80e sa mojih oglasa i zamoli me da mu posaljem isti dan..iako je kurir iz bexa vec bio kod mene taj dan iscimam ga i nadjem u gradu i posaljem paket. posto jecovek bio ok i nije trazio popust iako su cene bile korektne ja se ponudim da platim postarinu o svom troslu..paket poslat!

jutros oko 8h zove me na mobilni neki broj.. ja pomislim ko je sad ovako rano..vidim pozivni 015..predpostavim da su iz bexa,jesu.
javlja se sluybenica i pita me u vezi paketa da li je otkup bio 8e?
ja joj kazem da je otkup 80e i da se ne sale sa parama da ne moram da idem da ubijem nekog :D zavrsimo lepo razgovor
oko 15h padne mi na pamet da nazovem korisnicki servis i da pitam da li mi stize 8 ili 80e.. sluzbenica veoma ljubazno kaze da je sve u redu i da je otkup 80e

posle sat vremena opet telefon zvoni..opet 015 pozivni
javlja se neki gospodin i pita me,da li je otup prijavljen na 8 ili 80e? ja kazem opet da je u pitanju 80e i da je postarina placena tako da primalac treba da da samo 80e..
zavrsimo razgovor
posle 5 minuta opet isti broj..ovog puta mi kaze da covek odbija da plati 80e i da kaze da je otkup 8e u to mi kaze da ih je neko zvao u toku pre podneva i PREDSTAVIO SE KAO JA i rekao da je otkup umesto 80e u stvari 8e..
kazem da to nije tacno tj. da nisam zvao da kazem da je otkup 8e jer stvari u paketu vrede 10x vise..
zatrazim da mi vrate paket nazad.
POENTA CELE PRICE JE DA JE IZGLEDA KUPAC ZVAO KURIRSKU SLUZBU I PREDSTAVIO SE KAO JA POKUSAVSI DA DELOVE KOJI KOSTAJU 80E OTKUPI ZA 8E PREVARIVSI TAKO KURIRSKU SLUZBU I NARAVNO MENE izgleda da nekim ljudima ne vredi placati postarinu xD

najbitnija stvar je da je novokupljeni mts broj koji je ostavio kao kontakt posle zvanja kurira nedostupan a broj sa kog je slao poruku je ko fol od nekog lika koji ne zna kome je taj dan sve davao telefon da salju poruke..

u glavnom kupac se zove filip nikolov bistricka ulica beograd..

ako vam se javi prodavci pazite se
  • 0

#2 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 23 October 2013 - 08:38 PM

Vrlo interesantno iskustvo.
  • 0

#3 OldMountainMTB

OldMountainMTB
  • Members
  • PipPipPip
  • 134 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 08 November 2013 - 04:20 PM

Sta sve nece se sete steram im ga majke seljacke
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika