Jump to content


Fotografije
- - - - -

pomoc za prvi road bajk


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 dzoni

dzoni
  • Members
  • 9 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 May 2008 - 08:50 PM

malo sam napunio budzet pa bi hteo bi da se castim road bajkom ali rado bi da ga sklopim od

nule. interesuje me gde u beogradu imaju da se kupe ramovi i kakvu mi opremu preporucujete.

nije mi potrebna neka nadrkana svemirska oprema ali samo da je POUZDANA, da mogu da idem na

dalje relacije..

hvala
  • 0

#2 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 May 2008 - 08:52 PM

BAci pogled na ovu temu...

viewtopic.php?f=12&t=596&st=0&sk=t&sd=a&start=30
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#3 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 27 May 2008 - 09:04 PM

zavisi koliko imas para. nova oprema je obicno dosta skupa.
  • 0

#4 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 27 May 2008 - 10:00 PM

Pogotovo sklapanje od nule (ili prepakivanje), brateee, to KOŠTA.

Pre mesec-dva sam u Partizanu video NOVE drumaše, znači NOVE, mislim da je bio neki Campy set na njima ali nisam siguran, 1200/1300. Imaš polar furiu, imaš pomenutog firebirda... to u priličnoj meri ispunjava tvoje 'pouzdano a da nije nadrkano'.
  • 0

#5 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 27 May 2008 - 10:22 PM

Nemoj da napravis gresku koju pravi velicina pocetnika. Naime bace nekih 500-600e za bajk a posle pola godine zaljube se u sport i dodaju jos 1500e kako bi njihov bajk izgledao vrhunski i po njihovoj zelji. Ako mislis da se rekreiras samo po nekoliko km nedeljno ondak nemoj da trosis pare mnogo, ali ako ides nekoliko 100-na km nedeljno odma od starta daj vise para za bolje delove kako bi oni izdrzali vise
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#6 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 28 May 2008 - 07:44 AM

Ne bih se bas slozio sa tobom da je greska kupiti bike od 500 ili 600 eura!!Pre svega,govorim konkretno za sebe nisam ni ja imao da odvojim lepu svotu novca za nov bike.Uzo sam nesto polovno,a kasnije kako skupim novac uzimao deo po deo.Jebi ga,mozda jeste malo skuplje tako ali ima dosta kombinacija ( na vise mesecnih rata..) da bi se doslo do delova!
A da sam cekao da skupim novac za nov,do sada bih isao peske.Tako da bih rekao ako imas neso para kupi ti slobodno nesto polovno ali da je ocuvano,nemoj da kupujes Firebird zato sto ima Soru......
E sad,ako imas malo vise para za potrositi trebalo bi da su Planetbiku stigli Scottovi drumasi pa baci pogled i na njih.Imas Speedster modele,moze se naci za nekih 1200 full Shimano 105 sa R550 tockovima....
A da,i nemoj da se zejebes da uzmes kasetu 11 -23 ako vozis i brda jer ce ti biti tesko u pocetku!Bolje prvo pocni sa devetofazom 12 - 25 ili 12 - 27,napred klasika za drumase 52 - 39..
  • 0
Passo di Gavia

#7 dzoni

dzoni
  • Members
  • 9 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 May 2008 - 01:33 PM

hvala na savetima.. video sam firebird na capriolo standu na sajmu ove god, mislio sam da uzmem al eto.. reko bolje da sacekam jer slabo se razumem..
nisam bas vikend vozac, maltene vozim svaki dan pogotovo sad kad je toplo.. ne gotivim gsp leti..
video sam na shimanovom sajtu opremu za road pa sam razmisljao da uzmem ceo paket i sa serviserom montiram na neki dobar ram.. pa vremenom cu videti.. mislim kinta sigurno nece biti bacena..

hvala jos jednom

a ako volite hranu sa rostilja svratite u gril "rankovic" na dusanovcu.. :wink:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika