Jump to content


Fotografije

Da li je Polar Mirage Pro best buy za 300 evra?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
17 odgovora na ovu temu

#1 polarmiragepro

polarmiragepro
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 18 August 2013 - 10:54 PM

Caos ljudi, bio sam u Planet bike i tamo su mi bogznakako ishvalili Polar Mirage Pro. Kao to je najbolja mauntinbike bicikla za taj novac. Kakva su Vasa iskustva sa ovom masinom? Da li vredi te novce novi Polar Mirage Pro? Pozdrav
  • 0

#2 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 18 August 2013 - 11:28 PM

U rangu novih bicikli, vredi, sa popustom je best buy.
  • 0

#3 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 19 August 2013 - 01:50 AM

Caos ljudi, bio sam u Planet bike i tamo su mi bogznakako ishvalili Polar Mirage Pro. Kao to je najbolja mauntinbike bicikla za taj novac. Kakva su Vasa iskustva sa ovom masinom? Da li vredi te novce novi Polar Mirage Pro? Pozdrav


Nisu pogresili, stvarno jeste i to bar dve godine....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#4 Psihopata

Psihopata
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts

Postavljeno 19 August 2013 - 12:33 PM

Kod mene je za 345 eura. da li se moze kupiti sta bolje za do 350 evra? NOVO ISKLJUCIVO
  • 0

#5 polarmiragepro

polarmiragepro
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 19 August 2013 - 06:00 PM

Kod mene je za 345 eura. da li se moze kupiti sta bolje za do 350 evra? NOVO ISKLJUCIVO


Ovo je dobro pitanje. Mozda Nakamura fusion 30? Sta mislite jel to bolje od Mirage Polar Pro? Trenutna cena 35000 dinara u Intersportu, ali bude popust od 20% ako se uhvati trenutak, tako da bude sa popustom 28000 dinara za srecnike :)
  • 0

#6 Psihopata

Psihopata
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts

Postavljeno 20 August 2013 - 10:49 AM

Pogledacu to, hvala =D>
Nakamura fusion 30 ima kombinaciju mjenjaca Acera/Altus dok mirage pro ima Alivio/Acera.
Prednje suspenzije su tu negdje :) Nakamura je rijedak brend i sa malom servisnom mrezom, ipak je polar rasprostranjeniji i moj glas ide polaru :D
  • 0

#7 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 20 August 2013 - 11:29 AM

Kakva bre "servisna mreža"? Acera na nakamuri se razlikuje od Acere na polaru? :mrgreen:

(i ja sam za polara al ovo što ti pričaš o "servisnoj mreži" je totalna nebuloza)
  • 0

#8 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 August 2013 - 11:32 AM

Jes' vala zaznuta situacija, nema covek gde da nadje dijagnostiku za nakamuru :D
  • 0
Postavljena slika

#9 Psihopata

Psihopata
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts

Postavljeno 21 August 2013 - 12:38 PM

Kod mene u Podgorici nece da rade servis ako nisi kupio bicklo kod njih :) A nakamura mozda ima u u jednoj prodavnici koja nece da cuje za servis - eto o tome ti pricam mixitron :)
  • 0

#10 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 August 2013 - 01:11 PM

Bogme izgleda da servisi u Podgorici zive u blagostanju. U Beogradu bi ti servisirali i masnu krpu ako platis :)
  • 0
Postavljena slika

#11 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 August 2013 - 02:20 PM

Kod mene u Podgorici nece da rade servis ako nisi kupio bicklo kod njih :) A nakamura mozda ima u u jednoj prodavnici koja nece da cuje za servis - eto o tome ti pricam mixitron :)


90% servisiranja bicikla možeš da odradiš sam ako imaš dve ruke, jutub i malo alata. A ti **vnari nek' blajvaju kurblu malo.
  • 0

#12 pdzodic

pdzodic
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 22 August 2013 - 07:32 AM

Ljudi, pojavi se Polar Mirage Pro model za 2014 godinu, malo je skuplji od modela za 2013. Kazu da je nesto bolji novi model u Planet bike. Sta je to bolje? Da li znate? Pozdrav!
  • 0

#13 Psihopata

Psihopata
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts

Postavljeno 23 August 2013 - 07:39 AM

Meni je jedan momak koji radi u prodavnici bicikala koja prodaje polara rekao da ostaje sve isto sem sto se mijenja ram (dizajn) a da je ta prica oko novog modela (poboljsanja) samo marketinski trik - Ne znam kome da vjerujem :D
mixitron: imam youtube,nesto alata, al su ruke malo smotane :D
  • 0

#14 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 23 August 2013 - 09:57 AM

Psihopata, Lvl 1
XP: 0
HP: 40
Mana: 0
Weapon: stick 0-3 melee + 0 magic

quest 1: odvrni šraf
rewards: 5 XP


:mrgreen:
  • 0

#15 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 August 2013 - 12:08 PM

Hahahahaha Mix legendo :mrgreen:
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#16 polarmiragepro

polarmiragepro
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 24 August 2013 - 11:49 PM

Kupio sam mirage polar pro, model za 2014 godinu. Ima alivio pozadi i acera napred. Kada menjam brzine, zna da krcka (verovatno lanac) tokom voznje. Da li je to normalno posto je bicikl nov? Mozda treba da se razradi pa da prestane to krckanje. Ili je los alivio/acera sistem? #-o
  • 0

#17 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 25 August 2013 - 01:37 AM

Kupio sam mirage polar pro, model za 2014 godinu. Ima alivio pozadi i acera napred. Kada menjam brzine, zna da krcka (verovatno lanac) tokom voznje. Da li je to normalno posto je bicikl nov? Mozda treba da se razradi pa da prestane to krckanje. Ili je los alivio/acera sistem? #-o



Nije podesen zadnji menjac.....Probaj za jedan krug da odvijes ili zavijes burence na desnom sifteru u toku voznje.....
Jos ni jednom do sada nisam video pravilno odradjen prvi servis na novom bajku....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#18 belveder

belveder
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 01 October 2013 - 12:22 PM

Kupio sam mirage polar pro, model za 2014 godinu. Ima alivio pozadi i acera napred. Kada menjam brzine, zna da krcka (verovatno lanac) tokom voznje. Da li je to normalno posto je bicikl nov? Mozda treba da se razradi pa da prestane to krckanje. Ili je los alivio/acera sistem? #-o



Nije podesen zadnji menjac.....Probaj za jedan krug da odvijes ili zavijes burence na desnom sifteru u toku voznje.....
Jos ni jednom do sada nisam video pravilno odradjen prvi servis na novom bajku....


potvrdjujem, morao sam da idem ponovo u P.B. da mi majstor zavrne (odvrne) "burence"
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika