Jump to content


Fotografije

Pomoc


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 stefan_1

stefan_1
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 02 August 2013 - 06:12 PM

Pozdrav ljudi..
Ja godinama vozim bicikl i pratim bicklizam, ali se ne razumem puno u bicikle,
pa bi mi trebala pomoc.
Zelim da pazarim bicikl za grad i duze rute(tipa do avale) i dao bih najvise 600e
Ja sam bacio oko na Cannondale qucik 4 i bad boy 9 koji su sa popustom oko 450e, ali sam video na berzi isto cannondale qucik CX 1 http://www.cikloberz...w.php?id=116417

Bio bih veoma zahvalan ako bi ste mogli da mi preporucite neki bicikl, ne mora da bude ni jedan od ova 3..njih sam samo okvirno gledao. Inace visok sam 181 i tezak 74
  • 0

#2 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 02 August 2013 - 07:33 PM

Ako ti ovaj iz oglasa veličinom odgovara kupuj slobodno. Kupićeš bolji bicikl od bilo kog novog za te pare, a prodavac je jedan od nas i apsolutno je pouzdan.
  • 0

#3 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 02 August 2013 - 10:18 PM

Ako ti ovaj iz oglasa veličinom odgovara kupuj slobodno. Kupićeš bolji bicikl od bilo kog novog za te pare, a prodavac je jedan od nas i apsolutno je pouzdan.

Bas tako.
Sa Svetom neces imati problema.
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#4 stefan_1

stefan_1
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 03 August 2013 - 02:11 AM

zahvaljujem, ali je l bi mogao neko da mi kaze sustinke razlike izmedju quick 4 i cx1,
jer se ne razumem puno, pa mi specifikacije ne znace gotovo nista. A dilema mi je velika jer
mi nije malo razlika od 150e. A danas u planet bike-u mi je rekao prodavac da ie cx1 procenjen bajs.
Ali verujem da cu od vas dobiti objektivnije informacije
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika