Jump to content


Fotografije

Jeftine gume online?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
54 odgovora na ovu temu

#41 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 July 2013 - 10:49 PM

Bockokg, bas sam danas i ja gledao te gume preko neta i nemam pojma sta bih uzeo pre... :)

Imao sam schwalbe (doduse Blizzard neo pro), prilicno brzo su mi se istrosio gazni deo (ne znam da li sam presao 1000 km), a zadnju sam ogulio pre koji dan do zica kocenjem i sad bih pre da probam neke Conti... :)

Schojka, extra... U sustini nije tesko za napraviti, a prilicno sigurno resenje.. Plus, uvek se ubijem trazeci po torbici gde mi je dodatak. :)
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#42 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 29 July 2013 - 11:26 PM

Rade, isto, kada sam imao shvalbe, vec na 700km, vec je bio gazeći sloj skoro pa otišao, prosto me bilo strah da idem na duže kilometraže.

Da ima kod nas ova guma:

http://www.ebay.com/...ac ... 3797579

odmah bih je kupio. Ova mi je skupa preko neta, plus poštarina, mogući pdv čak i carina, užas.

A guma je prošla boga, počinju konci da izlaze, ništa, ne znam da li sam je samo jednom ili nijednom izbušio. Ubila je oko 10 000 km a možda i više. Guma razbija!

Conti deluju OK, sad kada nemam iskustva, a ove rubene su verovatno teške, ali su jeftine...ne znam ni sam, da vidimo da se neko javi pa da nas posavetuje ako vozi conti.
  • 0

#43 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 30 July 2013 - 02:29 AM


Ja uspesno koristim zefal viteo jer ne volim da vucem adapter za sobom, posto sam izgubio 3 kom za godinu dana...


Ja pumpam kod kuće sa velikom pumpom (podnom). Na put nosim i malu pumpu i adapter.

Ta Zefal pumpa može opušteno da napumpa na 7 bara gumu? Kao što piše na reklami (do 160 PSI bez problema)?

To bi me zanimalo da vidim, ako stvarno tako dobro radi. Super stvar! :)



Napumpala je contijevu gumu na 11 bari i to sam proverio, pumpa je jaka za sve pare ni jedna koju sam uzeo u ruke nije joj ni prici......
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#44 marendica

marendica
  • Members
  • PipPipPip
  • 123 posts

Postavljeno 23 August 2014 - 08:38 PM

Pozdrav svima. Treba mi malecka pomoc. Planiram turu do Grcke. E sad moje gume su relativno nove (cst czar i rubena ). Do sad sam sa njima presao 2000km i ova cst nije se ni jednom izbusila dok ova rubena non stop. Primetio sam da je ova cst malo kriva ,dok je rubena skroz prava. Sta biste mi vi preporucili? Da cena bude razumna i da se ne buse tako lako. Tezina i performanse gume mi nisu bitne. Posto cu nositi bisage mozda bi bilo dobro da stavim deblju gumu pozadi npr. 700x25?


  • 0

#45 ramo92

ramo92
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Postavljeno 23 August 2014 - 10:42 PM

Jel se ovo prica o onoj Zefal pumpi iz Planetbike,kosta oko 2000dinara?Pise na sajtu da pumpa do 9 bara


  • 0

#46 mastabasta

mastabasta
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2014 - 12:06 PM

@FalloutBoy

 

koje si gume na kraju uzeo? Ja gledam neke 28mm i jedino sto sam nasao (sada na trzistu) su Schwalbe Road Plus za 1670din/kom nego vidim da bas ne cenite Schwalbe?


  • 0

#47 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4414 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2014 - 02:06 PM

@FalloutBoy

 

koje si gume na kraju uzeo? Ja gledam neke 28mm i jedino sto sam nasao (sada na trzistu) su Schwalbe Road Plus za 1670din/kom nego vidim da bas ne cenite Schwalbe?

Uzeo sam ih ja (37-622), prešao sa njima oko 2000km sa bisagama napred i nazad + neke sitne vožnje. Sa mojih 85kg + teret nisu se mnogo istrošile (nekih 20%). Sa cenom od oko 1700din su odlične.


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#48 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8888 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 16 November 2014 - 02:42 PM

Ove, u pola cene, od 28 mm debljine:<br /><br />http://www.conti-onl...4season_en.html<br /><br />Grand Prix 4-Season<br /><br /><br />Prezadovoljan. Deluje da se ni zadnja nešto brzo ne troši, ali videću još - rano je za zaključke.
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#49 mastabasta

mastabasta
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 November 2014 - 11:18 AM

ajd i meni nadji za pola cene :P

 

deluje da si dobar izbor napravio - bas hvale te 4 seasons. Doduse jesu oko 35eur regularna cena, ali sam video na vise review-ova da su odlicne.

 

Takodje su dosta lagane - 260gr za 700x28c. Za poredjenje Schwalbe Road Plus su ok, ali su vise nego duplo teze - 590gr za istu dimenziju

 

Conti Gatoskin su isto vrlo interesantne. Ih ima i u wired i u folding verziji. Wired su teze od 4 seasons (360gr), ali su i naravno nesto jeftinije.


  • 0

#50 Bobanultegra

Bobanultegra
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 435 posts
  • Locationleposavic

Postavljeno 23 December 2014 - 08:18 PM

da li neko od vas zadnju gumu kad se potrosi stavi napred i obrnuto naravno ne skroz potrosenu,ja im obicno na kraju sezone zamenim da kazem mesta valja li to


  • 0

#51 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4414 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 December 2014 - 08:24 PM

da li neko od vas zadnju gumu kad se potrosi stavi napred i obrnuto naravno ne skroz potrosenu,ja im obicno na kraju sezone zamenim da kazem mesta valja li to

Tako i treba jer se zadnja više troši. Ne škodi.. ačim ne škodi znači da koristi  ;)


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#52 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8888 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 23 December 2014 - 08:31 PM

Isti "efekat" se dobije kad se zadnja skroz potroši, pa onda prednja stavi pozadi, a napred nova guma. Prednja guma je važnija za ostajanje u sedlu, presudnija, tako da tu uvek stavljam bolju, lepljiviju, noviju gumu.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#53 Bobanultegra

Bobanultegra
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 435 posts
  • Locationleposavic

Postavljeno 23 December 2014 - 08:34 PM

Tako i treba jer se zadnja više troši. Ne škodi.. ačim ne škodi znači da koristi   ;)

hvala puno u pitanju su rubena syrnix za 700 din rade poso ili ne znam za bolje presao blizu 3000 uz jedno busenje zadnje po nekoj kisi po solidnim putevima k mitrovica,raska,novi pazar,kopaonik baza leposavic


  • 0

#54 Bobanultegra

Bobanultegra
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 435 posts
  • Locationleposavic

Postavljeno 23 December 2014 - 08:36 PM

znaci naj bolje glanc nova napred a prednja pozadi


  • 0

#55 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 23 December 2014 - 08:38 PM

Uvek je bolje imati bolju gumu napred.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika