Nov sam na forumu biciklizmom se bavim rekreativno, skorro sam kupio bicikl marke Scot model vail sa simanovim menjacem koji nosi oznaku STX - RC i sva druga oprema na bibiklu nosi tu oznaku (kocnice, kurble...)
Mozete li mi dati neke podatke o ovom menjacu kao sto su koliko je izdrzljiv i kvalitetan i koliko se dobro pokazao kod ljudi koji su isti imali.
Unapred hvala, Pozdrav iz Sapca





























